výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN

Nová Včelnice (5. - 6. 5. 2018)

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 22 Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 12.19 12,1912,10x12,190.00.00.0 674.00
2 32 Nela NikodemováNela Nikodemová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
01 08.84 08,0108,3108,8408,840.00.00.0 454.00
3 21 Pavla BuřičováPavla Buřičová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 08.80 08,4608,3008,8008,800.00.00.0 451.00
4 Julie KotalíkováJulie Kotalíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 08.55 07,4607,6908,5508,550.00.00.0 435.00
5 57 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
02 08.28 07,5507,4608,2808,280.00.00.0 417.00
6 17 Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 08.27 07,7908,2707,6208,270.00.00.0 417.00
7 78 Eliška AndrlováEliška Andrlová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 08.25 06,7908,2507,1608,250.00.00.0 416.00
8 4 Tereza KršováTereza Kršová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 07.99 07,7507,9907,9407,990.00.00.0 399.00
9 46 Lenka MoravcováLenka Moravcová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
01 07.97 07,1907,9707,7407,970.00.00.0 397.00
10 3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 07.94 07,7707,9407,7907,940.00.00.0 395.00
11 Lenka ZykánováLenka Zykánová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 07.76 06,7207,7607,4707,760.00.00.0 384.00
12 89 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 07.75 07,5007,7107,7507,750.00.00.0 383.00
13 Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 07.61 07,6107,1107,1007,610.00.00.0 374.00
14 25 Petra ViplerováPetra Viplerová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 07.35 07,1007,3407,3507,350.00.00.0 357.00
15 90 Nikola ŠimlováNikola Šimlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
02 07.17 06,5305,8007,1707,170.00.00.0 346.00
16 44 Pavla BasíkováPavla Basíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
02 07.12 06,8506,9507,1207,120.00.00.0 343.00
17 29 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
02 06.11 04,7804,9506,1106,110.00.00.0 278.00
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 5.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 11.63 11,2311,6311,5011,630.00.00.0 637.00
2 21 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 10.11 09,9810,0310,1110,110.00.00.0 537.00
3 78 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 10.06 08,4709,0310,0610,060.00.00.0 533.00
4 32 Tereza BabickáTereza Babická
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 08.80 08,8008,5008,5208,800.00.00.0 451.00
5 29 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 08.55 07,4308,5508,0008,550.00.00.0 435.00
6 44 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 08.47 08,47x08,1708,470.00.00.0 430.00
7 20 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 08.45 07,3808,1208,4508,450.00.00.0 428.00
8 90 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 08.19 07,8808,1907,1008,190.00.00.0 412.00
9 46 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
03 08.12 07,5707,6208,1208,120.00.00.0 407.00
10 27 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 08.10 08,1007,3607,2308,100.00.00.0 406.00
11 15 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 07.89 07,8907,8007,3507,890.00.00.0 392.00
12 51 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.60 07,6007,4807,5907,600.00.00.0 374.00
13 25 Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 07.55 07,2606,9407,5507,550.00.00.0 370.00
14 17 Lucie KrálováLucie Králová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 07.50 06,5207,5007,4707,500.00.00.0 367.00
15 3 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.20 06,9506,5007,2007,200.00.00.0 348.00
16 70 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 07.17 07,1407,1707,1007,170.00.00.0 346.00
17 63 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 06.91 05,2806,9106,4506,910.00.00.0 329.00
18 22 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 06.65 06,3806,6506,0306,650.00.00.0 313.00
19 26 Anna JedličkováAnna Jedličková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
03 06.61 06,6106,6006,4206,610.00.00.0 310.00
20 4 Daniela RostykusovaDaniela Rostykusova
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
04 06.43 06,4305,22x06,430.00.00.0 299.00
21 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 06.30 05,7706,3006,1106,300.00.00.0 290.00
22 76 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 06.05 06,0505,8305,4406,050.00.00.0 274.00
Celkem 22 závodníků