výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN

Nová Včelnice (5. - 6. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.98 545.00
2 85 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.06 530.00
3 91 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.63 428.00
4 20 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.86 390.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:00) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.24 497.00
2 39 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.14 106.00
3 76 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.22 99.00
4 59 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.39 86.00
84 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 09.98 545.00
2 85 Dominik NovotnýDominik Novotný 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 10.06 530.00
3 68 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 10.24 497.00
4 91 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 10.63 428.00
5 20 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 10.86 390.00
6 39 Jakub KršekJakub Kršek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 13.14 106.00
7 76 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 13.22 99.00
8 59 Jakub StrnadJakub Strnad 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 13.39 86.00
84 Kryštof TušilKryštof Tušil 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 DNF

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 09:15) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.20 504.00
2 27 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.56 448.00
15 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
Poznámky:
164.4.b
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 09:15) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.86 404.00
2 21 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 12.24 351.00
3 90 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.74 286.00
4 26 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 13.01 254.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 09:15) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.52 618.00
2 32 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.52 618.00
3 89 Natálie VolfováNatálie Volfová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.54 195.00
63 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 09:15) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 4 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.84 563.00
2 29 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.91 265.00
3 46 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.35 215.00
4 70 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.97 73.00
51 Lívie SivokováLívie Sivoková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 09:15) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
57 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNF
78 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNF
44 Natálie NěmcováNatálie Němcová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNF
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DQ
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 10.52 618.00
1 32 Agáta KűmmelováAgáta Kűmmelová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 10.52 618.00
3 4 Aneta SkalákováAneta Skaláková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 10.84 563.00
4 22 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 11.20 504.00
5 27 Linda MarušováLinda Marušová 06 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 11.56 448.00
6 17 Klára PrůchováKlára Průchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 11.86 404.00
7 21 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 12.24 351.00
8 90 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 12.74 286.00
9 29 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 12.91 265.00
10 26 Veronika TylováVeronika Tylová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 13.01 254.00
11 46 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 13.35 215.00
12 89 Natálie VolfováNatálie Volfová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 13.54 195.00
13 70 Viktorie VítováViktorie Vítová 06 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 14.97 73.00
15 Melanie TurkováMelanie Turková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 DQ
63 Lenka ProkešováLenka Prokešová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNS
51 Lívie SivokováLívie Sivoková 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNS
57 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 DNF
78 Veronika HorkáVeronika Horká 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNF
44 Natálie NěmcováNatálie Němcová 06 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 DNF
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 DQ