výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP ve vícebojích mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň - OPEN

Nová Včelnice (5. - 6. 5. 2018)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:40) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 25 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.55 640.00
2 17 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.15 574.00
3 46 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 16.28 560.00
4 32 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 17.96 396.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:40) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41 773.00
2 20 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.90 715.00
3 44 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 16.13 576.00
4 3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.50 537.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 90 Marek ŠpácMarek Špác 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5 14.41 773.00
2 20 Vojtěch RodrVojtěch Rodr 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 14.90 715.00
3 25 Matyáš VaněkMatyáš Vaněk 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 15.55 640.00
4 44 Samuel GrulichSamuel Grulich 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 16.13 576.00
5 17 Petr SvobodaPetr Svoboda 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.15 574.00
6 46 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 16.28 560.00
7 3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 16.50 537.00
8 32 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 17.96 396.00

100 m překážek - Ženy (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 20 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 15.15 822.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Juniorky (Finále)

Finále (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva NěmcováEva Němcová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 16.94 603.00
Celkem 1 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.12 826.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.25 809.00
3 44 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.36 671.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 16.52 652.00
2 4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.05 591.00
3 89 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 17.26 567.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 57 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.12 583.00
2 25 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.58 533.00
3 46 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.73 517.00
4 90 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.44 350.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.07 706.00
2 3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.59 532.00
3 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.87 502.00
4 17 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.43 445.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 08:50) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.08 480.00
2 78 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.29 459.00
3 29 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 19.80 319.00
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 15.12 826.00
2 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 15.25 809.00
3 32 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.07 706.00
4 44 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.36 671.00
5 22 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 16.52 652.00
6 4 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.05 591.00
7 57 Gabriela TvrzováGabriela Tvrzová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 17.12 583.00
8 89 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 17.26 567.00
9 25 Petra ViplerováPetra Viplerová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 17.58 533.00
10 3 Adéla PastyříkováAdéla Pastyříková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 17.59 532.00
11 46 Lenka MoravcováLenka Moravcová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.73 517.00
12 Julie KotalíkováJulie Kotalíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.87 502.00
13 21 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 18.08 480.00
14 78 Eliška AndrlováEliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 18.29 459.00
15 17 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 18.43 445.00
16 90 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 19.44 350.00
17 29 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 19.80 319.00

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 15.93 723.00
2 29 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 16.34 673.00
3 26 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.52 261.00
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 16.06 707.00
2 51 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.90 499.00
3 15 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 19.76 322.00
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 17 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 16.37 670.00
2 90 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 16.60 642.00
3 3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 16.63 639.00
4 27 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.22 370.00
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.38 925.00
2 76 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.24 570.00
3 25 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 17.61 529.00
4 63 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 19.19 373.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.37 555.00
2 20 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 18.46 442.00
3 22 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.63 334.00
4 4 Daniela RostykusovaDaniela Rostykusova 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.76 0.00
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 5.5.2018 - 08:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 46 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.19 691.00
2 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 17.10 585.00
3 70 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 18.37 451.00
4 21 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.02 388.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 32 Tereza BabickáTereza Babická 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 14.38 925.00
2 78 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 15.93 723.00
3 89 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 16.06 707.00
4 46 Viktorie SýkorováViktorie Sýkorová 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2 16.19 691.00
5 29 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4 16.34 673.00
6 17 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 16.37 670.00
7 90 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 16.60 642.00
8 3 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 16.63 639.00
9 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 17.10 585.00
10 76 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 17.24 570.00
11 44 Adéla PtáčníkováAdéla Ptáčníková 03 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 17.37 555.00
12 25 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 17.61 529.00
13 51 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.90 499.00
14 70 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 18.37 451.00
15 20 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 18.46 442.00
16 21 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.02 388.00
17 63 Tereza FaktorováTereza Faktorová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 19.19 373.00
18 27 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 19.22 370.00
19 22 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.63 334.00
20 15 Klára HemberováKlára Hemberová 04 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 19.76 322.00
21 26 Anna JedličkováAnna Jedličková 03 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 20.52 261.00
22 4 Daniela RostykusovaDaniela Rostykusova 04 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 29.76 0.00