Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek

Nová Včelnice (12. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 07.64 8.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 07.88 4.00
3 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 08.04 1.50
4 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.22
5 Marek KunaMarek Kuna 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 08.77
6 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 08.97
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David JodlDavid Jodl 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 07.57 11.00
2 Adam HejnaAdam Hejna 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.04 1.50
3 79 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 08.38
4 Marek LudvíkMarek Ludvík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.89
5 Martin FerkoMartin Ferko 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.15
6 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 09.35
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 08.27
2 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 08.53
3 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 08.58
4 57 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.83
5 Vít PfeiferVít Pfeifer 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.93
41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam BláhaAdam Bláha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 07.59 9.00
2 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 07.72 6.00
3 Jakub PechaJakub Pecha 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 07.80 5.00
4 Michal TikalMichal Tikal 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.03 3.00
5 20 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.39
6 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.42
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal ProkešMichal Prokeš 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 07.71 7.00
2 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.38
3 Jan HlaváčJan Hlaváč 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.70
4 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.44
5 Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 09.81
Celkem 5 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 08.77
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 08.95
3 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.24
4 Vendula KotálováVendula Kotálová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.56
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 08.64
2 Alice KovářováAlice Kovářová 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 08.77
3 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 08.86
4 Tereza SlavíkováTereza Slavíková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 09.17
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.26 9.00
2 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 08.51 4.50
3 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.66
4 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 08.83
5 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 08.96
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 09.18
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lenka KollarováLenka Kollarová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 08.68
2 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 08.78
3 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 09.05
4 Iveta ViktorinováIveta Viktorinová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 6 10.12
MS Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 09.97
86 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.51 4.50
2 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.54 2.00
3 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 08.69
4 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 08.91
5 Jana DřevováJana Dřevová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 09.48
6 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.57
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola KlimešováNikola Klimešová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 08.52 3.00
2 Julie ŽáčkováJulie Žáčková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.59
3 Klára ChmeňováKlára Chmeňová 04 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 08.97
4 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.12
5 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.92
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 08.23 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 08.43 6.00
3 Anežka HuškováAnežka Hušková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.04
4 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 09.14
5 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.51
6 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 6 09.94
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina MarušováKateřina Marušová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 5 08.56 1.00
2 Barbora CílkováBarbora Cílková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 08.68
3 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 6 08.73
4 Valentýna OmastováValentýna Omastová 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 08.82
5 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 08.88
6 3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 08.91
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 06:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 08.31 8.00
2 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 5 08.38 7.00
3 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 08.68
4 Simona VoráčkováSimona Voráčková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 08.87
5 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.90
6 49 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 09.62
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.47 6.00
2 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 09.97
3 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 10.39
4 Vít JílekVít Jílek 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 10.44
5 Jan SlavíkJan Slavík 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 10.81
6 Martin CapůrkaMartin Capůrka 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 11.76
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 34 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 09.76
2 Matěj PetrákMatěj Petrák 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 10.21
3 Matouš VeselýMatouš Veselý 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 10.98
4 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 11.74
5 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 13.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch PexaVojtěch Pexa 08 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 09.50 5.00
2 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 09.74
3 88 František SklářFrantišek Sklář 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 10.24
4 Zdeněk MejdrechZdeněk Mejdrech 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 10.69
5 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 11.17
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 08.95 11.00
2 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.04 9.00
3 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 09.22 7.00
4 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 4 09.59 4.00
5 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 10.45
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.60 3.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 09.64 1.00
3 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 09.65
4 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.27
5 Štěpán KalistaŠtěpán Kalista 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 11.39
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 07:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin DušekMartin Dušek 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.14 8.00
2 Matěj DušákMatěj Dušák 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 09.61 2.00
3 David KalabDavid Kalab 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 09.86
4 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 5 10.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.62
2 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 09.96
3 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 10.35
4 Sofie ViktorováSofie Viktorová 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 1 10.76
5 Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.32
6 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 11.89
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 09.51 1.00
2 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 09.97
3 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 11.03
4 Justýna KrygarováJustýna Krygarová 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 5 11.10
5 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.13
6 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 11.40
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 6 10.42
2 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 2 11.28
3 Lucie ŠpátováLucie Špátová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 1 11.37
4 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 12.16
5 Klára PlucarováKlára Plucarová 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 12.16
6 Anna PexováAnna Pexová 10 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 3 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 09.40 4.00
2 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 09.62
3 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.64
4 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 10.08
5 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 6 10.64
6 Františka NěmcováFrantiška Němcová 09 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 5 11.29
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 09.36 5.00
2 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 09.60
3 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 09.70
4 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.82
5 Natálie MíchalováNatálie Míchalová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 11.64
Michela GregorováMichela Gregorová 07 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.92 9.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 09.04 7.50
3 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 09.45 2.00
4 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.25
5 Agáta ČejkováAgáta Čejková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.67
MS Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.91
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 5 09.44 3.00
2 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 09.88
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 6 09.94
4 Tereza KořínkováTereza Kořínková 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 09.94
5 Andrea ChlandováAndrea Chlandová 08 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 3 10.70
6 Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1 11.02
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.94
2 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.04
3 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.39
4 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.42
5 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.93
6 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.14
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 09.04 7.50
2 Daniela VeseláDaniela Veselá 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 09.56
3 Valerie NečasováValerie Nečasová 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 10.14
4 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 10.86
5 Ema KrauseováEma Krauseová 10 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 12.22
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 07:50) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofia VoldřichováSofia Voldřichová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 08.84 11.00
2 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 09.31 6.00
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 09.79
4 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36
5 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.39
Celkem 5 závodníků

150 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tony VotavaTony Votava 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 25.36
2 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 27.99
Karel VlčekKarel Vlček 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 3 DNS
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip KortanFilip Kortan 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 22.82 9.00
2 Jan HoloubekJan Holoubek 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.73 3.00
3 Adam PlánekAdam Plánek 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.82
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 23.11 7.00
2 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 23.67 4.00
3 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 23.81 2.00
4 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 25.18
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 21.84 11.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 24.08
3 Tobias DvořákTobias Dvořák 08 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 3 25.04
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 26.92
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ŠívrMatěj Šívr 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.08 8.00
2 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 24.01 1.00
3 Matěj KurzMatěj Kurz 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 24.52
4 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 27.28
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel HemberaKarel Hembera 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 23.21 6.00
2 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 2 23.22 5.00
3 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 25.38
4 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 26.51
Celkem 4 závodníků

150 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura VoldřichováLaura Voldřichová 09 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 1 22.94 6.00
2 Krystína KozákováKrystína Kozáková 10 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 25.23
MS Veronika NováVeronika Nová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 27.59
Barbora StřelečkováBarbora Střelečková 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VozábalováTereza Vozábalová 10 Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B 4 26.20
2 Markéta KaniováMarkéta Kaniová 10 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.91
3 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 29.20
MS Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová 11 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 34.18
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna LiškováMagdaléna Lišková 09 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.63
2 Eliška KubincováEliška Kubincová 08 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 24.99
3 Nikola VorzáčkováNikola Vorzáčková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 1 25.27
4 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 27.28
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 22.28 9.00
2 21 Tereza ŘíhováTereza Říhová 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 23.43 0.50
3 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 24.21
4 Ludmila KozlováLudmila Kozlová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 25.96
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nina RadováNina Radová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1 22.09 11.00
2 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 22.54 8.00
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 26.11
Anna KurzováAnna Kurzová 07 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta VaňkováMarkéta Vaňková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 23.06 5.00
2 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 23.42 2.00
3 Magdaléna ZdeňkováMagdaléna Zdeňková 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 24.77
4 Iveta CapůrkováIveta Capůrková 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.89
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea ŠirokáAndrea Široká 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 23.16 4.00
2 Bára BorováBára Borová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 23.23 3.00
3 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.99
4 Marika KouřimováMarika Kouřimová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 24.79
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 4 25.96
2 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 26.24
3 Vanessa PlzákováVanessa Plzáková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 26.34
4 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 28.92
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 22.59 7.00
2 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 23.92
3 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1 26.90
4 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 29.33
Celkem 4 závodníků
Běh 10 (so, 12.5.2018 - 09:40) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sofie JanowiakováSofie Janowiaková 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 23.43 0.50
2 Natálie JandováNatálie Jandová 08 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 24.57
3 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 3 26.62
4 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 2 26.70
Celkem 4 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar 03 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 4 44.09 3.00
2 Tomáš HavelkaTomáš Havelka 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 44.46 2.00
3 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 45.92 1.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 42.24
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 40.37 9.00
2 Ivan BrejškaIvan Brejška 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 41.03 7.00
3 Martin ŠustrMartin Šustr 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 42.27 6.00
4 Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 54.91
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej DrnekOndřej Drnek 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 42.60 5.00
2 Jakub KrejčíJakub Krejčí 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 42.76 4.00
3 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.53
Jan DubšíkJan Dubšík 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 39.87 11.00
2 Stanislav SuchýStanislav Suchý 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 40.67 8.00
3 Matyáš NečasMatyáš Nečas 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 50.89
MS Kryštof VansaKryštof Vansa 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1 41.56
Celkem 4 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína FoučkováKarolína Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 52.47
2 Natálie FoučkováNatálie Foučková 04 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 53.06
3 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 54.98
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška SrbováEliška Srbová 03 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 49.06
2 Tína StejskalováTína Stejskalová 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 49.62
3 Tereza DočkalováTereza Dočkalová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 50.07
4 Kamila KlímováKamila Klímová 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 59.04
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana MallátováZuzana Mallátová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 46.45 2.00
2 Melanie StindlMelanie Stindl 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 48.29
3 Sára HauserováSára Hauserová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 49.43
MS Magdaléna MezerováMagdaléna Mezerová 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 54.64
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 42.94 11.00
2 Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 48.43
3 Nela BočkováNela Bočková 04 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 49.15
4 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 56.65
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata TurkováRenata Turková 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 46.29 4.00
2 Eva ŠikováEva Šiková 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 49.06
3 Amia VostrovskáAmia Vostrovská 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 1 52.68
4 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 58.45
Celkem 4 závodníků
Běh 06 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta StropnickáAneta Stropnická 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 4 45.83 7.00
2 Andrea NikodémováAndrea Nikodémová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 45.88 6.00
3 Tereza ŠímováTereza Šímová 04 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 47.53 1.00
4 Tereza LudvíkováTereza Ludvíková 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 50.42
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 45.20 8.00
2 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 48.89
3 Adéla StruskováAdéla Strusková 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 49.24
4 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.80
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PokornáKateřina Pokorná 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 46.39 3.00
2 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 48.80
3 Lucie ŠikováLucie Šiková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 49.33
4 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 49.38
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (so, 12.5.2018 - 08:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KrejčíPavla Krejčí 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 44.67 9.00
2 Nela ŠteierováNela Šteierová 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 46.15 5.00
3 Barbara KostkováBarbara Kostková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 50.11
4 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 51.22
Celkem 4 závodníků

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.25 8.00
2 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:59.85 7.00
3 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:01.58 6.00
4 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 9 2:09.27 3.00
5 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 2:14.37
6 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:19.60
7 22 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:22.03
8 19 Jan LorencJan Lorenc 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 2:24.89
9 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:28.14
10 3 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:30.79
11 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:32.18
77 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 1:51.52 11.00
2 27 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:53.16 9.00
3 20 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 2:02.81 5.00
4 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 2:06.68 4.00
5 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:10.93 2.00
6 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 2:12.31 1.00
7 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:12.81
8 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.90
9 79 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:16.12
10 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 2:19.72
11 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:22.77
12 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:26.15
Celkem 12 závodníků

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 1:53.92 11.00
2 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:01.78 9.00
3 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 2:02.62 7.00
4 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:04.66 4.00
5 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:05.99 3.00
6 25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:06.41 2.00
7 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:07.10
8 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.20
9 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:14.70
10 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:15.46
11 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:23.67
74 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:02.57 8.00
2 40 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:03.27 6.00
3 67 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 2:03.58 5.00
4 31 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:06.79 1.00
5 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:07.64
6 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 2:13.33
7 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 8 2:13.76
8 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 2:16.04
9 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:17.04
10 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:18.68
11 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 9 2:28.73
Celkem 11 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 44 Barbora HejnováBarbora Hejnová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 2:27.80 11.00
2 22 Barbora HesováBarbora Hesová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:28.89 9.00
3 60 Natálie VölflováNatálie Völflová 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 11 2:33.62 8.00
4 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:35.46 7.00
5 86 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 2:38.01 6.00
6 77 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:40.75 5.00
7 49 Karolína CvachováKarolína Cvachová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 2:43.22 4.00
8 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 2:46.58 3.00
9 26 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 2:46.60 2.00
10 3 Vendula KocmichováVendula Kocmichová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 9 2:49.62 1.00
11 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3 2:52.78
12 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 8 2:59.99
Celkem 12 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 78 Filip StejskalFilip Stejskal 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 6 4:47.36 11.00
2 79 Petr BořuckýPetr Bořucký 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 5:07.65 9.00
3 68 Filip HulaFilip Hula 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 5:09.00 8.00
4 20 David JoštDavid Jošt 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 5:23.19 7.00
5 46 Jakub JíchaJakub Jícha 03 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 5:24.91 6.00
6 41 Benedikt PánekBenedikt Pánek 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 5:30.49 5.00
7 57 Ondřej ZikmundOndřej Zikmund 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 7 5:40.20 4.00
Celkem 7 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 René SteinkeRené Steinke 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 2 09.90 9.00
2 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 11.03
3 Artuš KrálArtuš Král 07 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 3 11.76
4 Martin ŠímaMartin Šíma 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5 12.14
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel TrávníčekDaniel Trávníček 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 5 10.36 6.00
2 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 3 10.39 3.00
3 Tobiáš MandysTobiáš Mandys 08 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 11.33
Celkem 3 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 09.98 8.00
2 Štěpán ČápŠtěpán Čáp 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 10.37 5.00
3 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.78 1.00
4 Benjamin JanákBenjamin Janák 09 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 10.83
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:20) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Rostislav PivecRostislav Pivec 08 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 09.89 11.00
2 Martin ObornýMartin Oborný 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 2 09.99 7.00
3 25 Štěpán FohlŠtěpán Fohl 07 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4 10.38 4.00
4 Jan ČermákJan Čermák 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 10.60 2.00
Celkem 4 závodníků

50 m překážek - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 09.98 6.00
2 Natálie TušlováNatálie Tušlová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.46 3.00
3 Amálie ZelenkováAmálie Zelenková 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.55
4 Michaela ZáhorováMichaela Záhorová 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 10.90
5 Nina VilhelmováNina Vilhelmová 09 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 5 11.66
6 Petra ŠtabrňákováPetra Štabrňáková 08 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 4 11.70
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea RypáčkováAndrea Rypáčková 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.70 9.00
2 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 3 09.94 7.00
3 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 10.94
4 15 Elena ŠeberováElena Šeberová 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 11.23
5 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.39
6 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2 11.43
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubačkováKateřina Kubačková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 10.00 5.00
2 Beáta MaleninskáBeáta Maleninská 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 6 10.63
3 Daniela KrálováDaniela Králová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 10.72
4 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 10.87
5 Eliška KoutníkováEliška Koutníková 09 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.98
6 51 Markéta MácováMarkéta Mácová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 11.77
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ChmátalováLucie Chmátalová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 5 09.30 11.00
2 Adéla GregorováAdéla Gregorová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 10.29 4.00
3 Johana HlavínováJohana Hlavínová 07 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 4 10.49
4 Veronika KlokočkováVeronika Klokočková 09 SKP České BudějoviceSKP České Budějovice 6 10.71
5 Kristýna JiráčkováKristýna Jiráčková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1 11.20
6 Eliška HuckováEliška Hucková 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 2 11.33
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 12.5.2018 - 06:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 5 09.84 8.00
2 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 10.48 1.50
3 Ema GergelyováEma Gergelyová 08 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 10.48 1.50
4 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 10.60
5 Tereza ČápováTereza Čápová 07 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 1 10.79
6 Silvie Julie FízikováSilvie Julie Fíziková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 11.33
Celkem 6 závodníků

100 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 05:45) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David CzepiecDavid Czepiec 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4 16.01 11.00
2 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 16.12 9.00
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek 03 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 15.52
Celkem 3 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 05:45) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr LejtnarPetr Lejtnar 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 19.91 8.00
2 Matyáš PelcMatyáš Pelc 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2 20.98 7.00
3 Matěj PavlíkMatěj Pavlík 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 21.60 6.00
Celkem 3 závodníků

100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ČechováMarkéta Čechová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 17.56 4.00
2 Lucie MikešováLucie Mikešová 04 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 5 17.78 2.00
3 Tereza HodinováTereza Hodinová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 17.90 1.00
4 Barbora PřhodováBarbora Přhodová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 18.74
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrálováLucie Králová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.18 9.00
2 Julie KovářováJulie Kovářová 04 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 16.53 7.00
3 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 3 16.81 6.00
4 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 17.74 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 16.08 11.00
2 Lucie ČermákováLucie Čermáková 03 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 16.52 8.00
3 Nika KroupováNika Kroupová 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 16.87 5.00
Laura ČutkováLaura Čutková 04 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNF
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (so, 12.5.2018 - 05:30) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza HánováTereza Hánová 04 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 19.92
2 Sarah KratochvílováSarah Kratochvílová 05 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 20.31
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4 20.76
4 Natálie KahudováNatálie Kahudová 03 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 2 23.65
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žáci

(so, 12.5.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Brejška, Dřevikovský, Jodl, Hejna Brejška, Dřevikovský, Jodl, Hejna T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 4 29.84 11.00
2 Suchý, Bláha, Pecha, Zeman Suchý, Bláha, Pecha, Zeman SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 30.12 9.00
3 Krejčí, Ludvík, Mlejnek, Pánek Krejčí, Ludvík, Mlejnek, Pánek T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 34.91 8.00
4 Drnek, Krejčí, Kočvara, Hlaváč Drnek, Krejčí, Kočvara, Hlaváč TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 37.98 7.00
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová Šteierová, Krejčí, Čermáková, Kollarová TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 31.78 11.00
2 Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová Pokorná, Podlahová, Plešáková, Čechová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 32.33 9.00
3 Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová Hušková, Žáčková, Dřevová, Klimešová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1 33.21 7.00
4 Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová Hemberová, Dočkalová, Omastová, Řádová SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 4 34.58 3.00
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová Chalupová, Faktorová, Králová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 33.15 8.00
2 Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová Cílková, Marušová, Šiková, Kocmichová TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 2 33.80 5.00
3 Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová Foučková, Slavíková, Kovářová, Kahudová TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 4 34.18 4.00
4 Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Nikodémová, Šímová, Stropnická, Srbová Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 35.59 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 10:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Mikešová, Mikešová, Fidlerová, Turková Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 4 33.28 6.00
2 Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková Stejskalová, Polívková, Klímová, Bočková SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 36.17 1.00
Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová Štěrbová, Cvachová, Mezerová, Mallátová T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2 DNS
Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková Hauserová, Ludvíková, Stindl, Kostková T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 DQ
Poznámky:
3. dráha - DQ 170.7
Celkem 4 závodníků

8 x 100 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 10:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Steinke, Dušek, Lemberka Steinke, Dušek, Lemberka TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:05.76 11.00
2 Doubek, Kofroň, Král, Kortan Doubek, Kofroň, Král, Kortan Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 1 2:08.46 9.00
3 25 Fohl, Šívr, Novotný, Šíma Fohl, Šívr, Novotný, Šíma TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 14 2:11.71 8.00
4 Čermák, Kvasnička, Janák, Sedlák, Čoka Čermák, Kvasnička, Janák, Sedlák, Čoka TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 12 2:11.99 7.00
5 88 Sklář, Bílek, Votava Sklář, Bílek, Votava TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 13 2:14.74 6.00
6 63 Jiraň, Fučík, Sedlák, Černý Jiraň, Fučík, Sedlák, Černý Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 11 2:16.72 5.00
7 Dušák, Křížek, Lorenc Dušák, Křížek, Lorenc TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 3 2:17.87 4.00
8 Kania, Jílek, Petrák, Pivec, Daněk Kania, Jílek, Petrák, Pivec, Daněk SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 15 2:18.42 3.00
9 34 Nevěřil, Pexa, Mejdrech, Veselý Nevěřil, Pexa, Mejdrech, Veselý VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 2 2:23.80 2.00
Celkem 9 závodníků

skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.231.281.331.361.391.421.451.481.511.541.56 Body
1 Stanislav SuchýStanislav Suchý
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 1.54 --oooxoooooxxoxxx 11.00
2 Jakub PechaJakub Pecha
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 1.51 --ooooooooxxx 9.00
3 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.48 --oooxooxxooxxx 8.00
4 Tomáš HavelkaTomáš Havelka
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 1.45 --oooooxxoxxx 7.00
5 20 David JoštDavid Jošt
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.42 --oooxxoxxoxxx 6.00
6 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.28 --xxoxxx 5.00
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.181.231.281.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.81 Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.48 ---xooooxooxxx 11.00
2 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 1.48 ooooxooxxoxxoxoxxx 9.00
3 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.45 ---oooooxxx 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 1.45 oo-ooooxoxxx 7.00
5 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.42 oxooxxooxoxoxxx 5.00
6 Eliška SrbováEliška Srbová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
03 1.42 ooxxooxoxxooxxx 6.00
7 Julie KovářováJulie Kovářová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.39 oo-oooxxx 4.00
8 Tereza ŠímováTereza Šímová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
04 1.39 oooooxxoxxx 3.00
9 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.36 oooooxxx 2.00
10 Tereza HánováTereza Hánová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.36 ooooxoxxx 1.00
11 Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 1.33 oxoooxxx
12= Laura ČutkováLaura Čutková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.33 oooxoxxx
12= Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 1.33 oooxoxxx
14 Sára HauserováSára Hauserová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 1.33 oooxxoxxx
15 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.33 ooxxoxxoxxx
16 Eva ŠikováEva Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 1.28 oooxxx
17 54 Kristýna ZikováKristýna Ziková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 1.28 -oxoxxx
18 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.18 o
Celkem 18 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.181.211.241.271.291.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.63 Body
1 Štěpán ČápŠtěpán Čáp
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 1.27 oooooooxxoxxx 11.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1.24 ooxoxoxxoxxoxxoxxx 9.00
3 Martin DušekMartin Dušek
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.21 ooooxoxxoxxx 8.00
4 Matěj ŠívrMatěj Šívr
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 1.18 ooooxxoxxx 7.00
5 René SteinkeRené Steinke
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.15 ooooxxx 6.00
6 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.15 oooxxoxxx 5.00
7 Tomáš KofroňTomáš Kofroň
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 1.10 ooxoxxx 4.00
8 Tobiáš MandysTobiáš Mandys
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 1.05 oxoxxx 3.00
9 Alex KřížekAlex Křížek
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 1.05 oxxoxxx 2.00
Daniel TrávníčekDaniel Trávníček
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 DNS
Celkem 10 závodníků

skok vysoký - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.001.051.101.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.63 Body
1 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.24 ooooxoooxxx 11.00
2 67 Michaela ČernáMichaela Černá
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.24 ooooooxoxxx 9.00
3 15 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 1.18 ooxxoooxxx 8.00
4 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 1.15 ooooxxx 7.00
5 Adéla GregorováAdéla Gregorová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 1.15 oooxxoxxx 6.00
6 Tereza ČápováTereza Čápová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 1.10 xxoxoxoxxx 5.00
7 Veronika KlokočkováVeronika Klokočková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
09 1.05 oxxoxxx 4.00
8 Justýna KrygarováJustýna Krygarová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
08 1.00 xxoxxx 3.00
Vanessa PlzákováVanessa Plzáková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 NM xxx
Kateřina SlavíkováKateřina Slavíková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
10 NM xxx
Celkem 10 závodníků

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 David JodlDavid Jodl
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 6.33 +1.6 m/s 6,25  +0.16,20  +0.96,33  +1.66,335,75  +0.96,26  +1.4- 11.00
2 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 6.01 +0.1 m/s 5,61  +0.65,75  +1.06,01  +0.16,015,73  -1.45,92  +0.05,85  +0.2 9.00
3 Adam BláhaAdam Bláha
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 5.51 +0.2 m/s 5,51  +0.2x5,35  +0.15,51xx5,45  +0.8 8.00
4 Tomáš DřevikovskýTomáš Dřevikovský
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 5.44 +2.2 m/s 5.37 +0.4 m/s 5,16  +0.0x5,37  +0.45,375,29  -1.55,37  +0.75,44  +2.2 7.00
5 Michal TikalMichal Tikal
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 5.31 +0.0 m/s 5,21  +0.45,28  -0.5x5,285,31  +0.0xx 6.00
6 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 5.25 +1.3 m/s 4,16  +0.14,80  +0.45,25  +1.35,254,95  +0.55,25  -0.25,10  -0.4 5.00
7 Michal ProkešMichal Prokeš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 5.17 -0.3 m/s 5,02  +0.15,17  -0.34,70  -1.05,174,91  +0.55,01  +0.35,11  +0.2 4.00
8 Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
03 5.12 +0.0 m/s 4,95  +1.35,06  +0.35,11  +1.05,115,12  +0.04,98  +1.44,65  +1.0 3.00
9 Petr LejtnarPetr Lejtnar
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 4.78 -0.8 m/s 4,78  -0.8x4,43  +1.54,780.00.00.0 2.00
10 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.55 +0.7 m/s 4,31  +0.04,26  +1.54,55  +0.74,550.00.00.0 1.00
11 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 4.38 +1.1 m/s 4,38  +1.14,35  +0.44,20  +2.64,380.00.00.0
12 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 4.31 +0.4 m/s 4,31  +0.44,20  +0.14,06  +1.54,310.00.00.0
13 Marek LudvíkMarek Ludvík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.05 -0.7 m/s 4,05  -0.7xx4,050.00.00.0
14 Matyáš PelcMatyáš Pelc
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.96 -1.4 m/s 3,96  -1.4x3,38  -0.93,960.00.00.0
15 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.90 +0.1 m/s 3,83  -1.13,87  -0.13,90  +0.13,900.00.00.0
16 Matyáš NečasMatyáš Nečas
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 3.62 -0.5 m/s 3,54  -0.33,43  -0.73,62  -0.53,620.00.00.0
17 Vít PfeiferVít Pfeifer
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.50 -0.3 m/s 3,50  -0.3xx3,500.00.00.0
18 Matěj PavlíkMatěj Pavlík
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.46 -1.1 m/s 3,46  -1.13,46  -0.23,27  -1.13,460.00.00.0
MS Vojtěch TurekVojtěch Turek
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 5.08 +1.4 m/s
Celkem 19 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína PodlahováKarolína Podlahová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 5.51 +0.7 m/s 5,01  +1.05,18  +0.45,18  +1.15,185,04  +0.05,37  +2.05,51  +0.7 11.00
2 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 4.98 +0.4 m/s 4,98  +0.44,92  +2.5x4,984,69  -0.34,75  +0.94,81  +0.6 9.00
3 44 Barbora HejnováBarbora Hejnová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.77 +0.9 m/s 4,50  +2.24,51  +1.04,62  +0.04,624,44  +0.54,63  +0.34,77  +0.9 8.00
4 Renata TurkováRenata Turková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 4.73 +0.4 m/s 4,34  +0.24,62  +1.54,62  +1.14,624,73  +0.44,44  +0.34,51  +1.7 7.00
5 Julie ŽáčkováJulie Žáčková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 4.70 +0.6 m/s x4,67  +1.74,48  +1.14,67x4,70  +0.64,65  +0.6 6.00
6 22 Barbora HesováBarbora Hesová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.70 +0.0 m/s 4,41  +0.54,70  +0.04,44  +0.64,704,34  -0.34,50  +1.34,65  +2.5 5.00
7 Petra ChalupováPetra Chalupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.69 +1.4 m/s 4,69  +1.44,58  -0.74,57  -0.34,694,57  -0.44,68  +0.7x 4.00
8 Karolína MáškováKarolína Mášková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.64 +0.9 m/s 4,49  +2.24,64  +0.94,52  +2.24,644,55  +2.54,30  +0.44,57  +1.3 3.00
9 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.57 +1.7 m/s 3,81  +1.24,57  +1.74,51  +2.14,570.00.00.0 2.00
10 Kateřina PokornáKateřina Pokorná
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.56 -0.5 m/s x4,51  +0.24,56  -0.54,560.00.00.0 1.00
11 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 4.56 +2.0 m/s 4,56  +2.04,46  +3.34,30  +0.84,560.00.00.0
12 Nika KroupováNika Kroupová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 4.53 +0.1 m/s x4,53  +0.1x4,530.00.00.0
13 Lucie MikešováLucie Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 4.34 +0.2 m/s x4,12  +0.74,34  +0.24,340.00.00.0
14 Alice KovářováAlice Kovářová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.33 +1.3 m/s 4,21  +1.54,33  +1.33,85  +0.74,330.00.00.0
15 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 4.31 +0.7 m/s 4,31  +0.74,29  -1.14,20  +0.74,310.00.00.0
16 Markéta ČechováMarkéta Čechová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 4.27 -0.8 m/s 4,27  -0.8xx4,270.00.00.0
17 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 4.25 +2.6 m/s 4.23 +1.5 m/s 4,25  +2.64,23  +1.5x4,250.00.00.0
18 Simona VoráčkováSimona Voráčková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 4.22 +1.7 m/s x4,03  +1.54,22  +1.74,220.00.00.0
19 Tereza SlavíkováTereza Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 4.17 +1.3 m/s 4,07  -0.24,16  +0.34,17  +1.34,170.00.00.0
20 26 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 4.14 +1.1 m/s 4,03  +0.04,14  +1.13,95  +2.04,140.00.00.0
21 Barbora CílkováBarbora Cílková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 4.13 +0.9 m/s 4,08  +0.24,04  +1.74,13  +0.94,130.00.00.0
22 Zuzana CihlářováZuzana Cihlářová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 4.13 +0.5 m/s x4,13  +0.53,99  +2.64,130.00.00.0
23 Klára ChmeňováKlára Chmeňová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 3.99 +0.2 m/s 3,24  +1.13,81  -0.23,99  +0.23,990.00.00.0
24 Anežka HuškováAnežka Hušková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.98 -0.5 m/s 3,97  +1.13,98  -0.5x3,980.00.00.0
25 Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 3.98 +0.5 m/s 3,93  +1.13,98  +0.53,92  +1.13,980.00.00.0
26 Kateřina MarušováKateřina Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 3.97 +0.0 m/s 3,92  +1.83,97  +0.0x3,970.00.00.0
27 Barbora PolívkováBarbora Polívková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 3.97 +1.0 m/s 3,97  +1.0x3,11  +0.53,970.00.00.0
28 Andrea BřehovskáAndrea Břehovská
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 3.94 +1.5 m/s 3,94  +1.53,50  +0.4-3,940.00.00.0
29 Nikola KlimešováNikola Klimešová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.88 -0.3 m/s 3,83  +3.33,88  -0.33,32  +0.43,880.00.00.0
30 Romana MikešováRomana Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 3.86 +0.5 m/s 3,86  +0.53,85  +0.03,62  +3.13,860.00.00.0
31 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 3.72 +1.2 m/s x3,60  +0.93,72  +1.23,720.00.00.0
32 Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.55 +1.9 m/s x3,55  +1.9x3,550.00.00.0
33 Jana DřevováJana Dřevová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 3.54 +0.7 m/s 3,54  +0.7x3,38  +0.13,540.00.00.0
34 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3.47 +1.5 m/s 3,47  +1.53,39  -0.43,26  +0.33,470.00.00.0
35 Iveta ViktorinováIveta Viktorinová
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
04 2.92 +0.7 m/s 2,92  +0.7xx2,920.00.00.0
Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.43 4,434,384,224,430.00.00.0 11.00
2 99 Rostislav PivecRostislav Pivec
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 3.98 3,723,983,983,980.00.00.0 9.00
3 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.82 3,773,823,733,820.00.00.0 8.00
4 Vojtěch StříbrnýVojtěch Stříbrný
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.82 3,823,74x3,820.00.00.0 7.00
5 Eliáš AlbrechtEliáš Albrecht
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 3.75 3,673,753,653,750.00.00.0 6.00
6 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.74 3,743,613,663,740.00.00.0 5.00
7 Tobias DvořákTobias Dvořák
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
08 3.74 3,59x3,743,740.00.00.0 4.00
8 68 Filip KomárekFilip Komárek
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
08 3.72 3,543,403,723,720.00.00.0 3.00
9 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.68 3,683,413,383,680.00.00.0 2.00
10 63 Filip JiraňFilip Jiraň
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.63 3,633,353,243,630.00.00.0 1.00
11 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.54 3,513,333,543,540.00.00.0
12 20 Jan LemberkaJan Lemberka
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
08 3.53 3,533,413,453,530.00.00.0
13 Vojtěch PexaVojtěch Pexa
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
08 3.52 3,52x3,413,520.00.00.0
14 Jan SujaJan Suja
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.52 3,523,073,343,520.00.00.0
15 David KalabDavid Kalab
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.52 3,213,273,523,520.00.00.0
16 Jan ČermákJan Čermák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.51 3,433,513,443,510.00.00.0
17 34 Tomáš NevěřilTomáš Nevěřil
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
09 3.49 3,493,343,263,490.00.00.0
18 Benjamin JanákBenjamin Janák
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
09 3.47 3,47x3,463,470.00.00.0
19 Šimon DaněkŠimon Daněk
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 3.44 3,303,173,443,440.00.00.0
20 Martin DoubekMartin Doubek
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
09 3.40 3,363,403,333,400.00.00.0
21 Matěj KurzMatěj Kurz
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.40 3,363,233,403,400.00.00.0
22 88 František SklářFrantišek Sklář
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
09 3.37 3,373,193,263,370.00.00.0
23 Matěj PetrákMatěj Petrák
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 3.29 3,193,153,293,290.00.00.0
24 Martin HoštičkaMartin Hoštička
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 3.26 3,10x3,263,260.00.00.0
25 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.23 3,233,033,223,230.00.00.0
26 Alex KřížekAlex Křížek
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.23 3,233,163,193,230.00.00.0
27 79 Matěj FučíkMatěj Fučík
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.20 2,953,203,093,200.00.00.0
28 Jan SlavíkJan Slavík
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
08 3.20 3,033,20x3,200.00.00.0
29 Petr StejskalPetr Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.16 x3,163,093,160.00.00.0
30 65 Filip VetyškaFilip Vetyška
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 3.11 3,113,043,103,110.00.00.0
31 41 Matouš KubešMatouš Kubeš
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.11 x3,103,113,110.00.00.0
32 Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.00 3,002,912,853,000.00.00.0
33 Martin CapůrkaMartin Capůrka
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
10 2.86 2,842,822,862,860.00.00.0
34 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 2.80 2,802,692,582,800.00.00.0
MS Lukáš SvobodaLukáš Svoboda
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 3.16
Karel VlčekKarel Vlček
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 36 závodníků

skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nina RadováNina Radová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.30 4,304,054,234,300.00.00.0 11.00
2 15 Adéla HolubováAdéla Holubová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 4.29 4,294,084,194,290.00.00.0 9.00
3 Kateřina HlaváčováKateřina Hlaváčová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 4.21 4,214,123,924,210.00.00.0 8.00
4 Gabriela CvrkováGabriela Cvrková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
07 4.15 4,154,074,074,150.00.00.0 7.00
5 Kateřina PeniaštekováKateřina Peniašteková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.91 3,893,91x3,910.00.00.0 6.00
6 25 Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
07 3.89 3,893,763,853,890.00.00.0 5.00
7 40 Veronika KutováVeronika Kutová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.80 3,703,373,803,800.00.00.0 4.00
8 Laura VoldřichováLaura Voldřichová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
09 3.78 3,753,773,783,780.00.00.0 3.00
9 Dominika ŠkrletováDominika Škrletová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.71 3,543,713,613,710.00.00.0 2.00
10 Anna Marie ŠiškováAnna Marie Šišková
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.69 3,193,553,693,690.00.00.0 1.00
11 Bára BorováBára Borová
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 3.68 3,683,553,533,680.00.00.0
12 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
07 3.66 3,663,473,363,660.00.00.0
13 Daniela VeseláDaniela Veselá
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
07 3.64 3,393,173,643,640.00.00.0
14 Ema ChramostováEma Chramostová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.62 3,623,583,613,620.00.00.0
15 Eliška KoutníkováEliška Koutníková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
09 3.54 3,493,383,543,540.00.00.0
16 23 Ema VondráškováEma Vondrášková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
07 3.53 3,533,463,503,530.00.00.0
17 Claudie MikulíkováClaudie Mikulíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 3.53 3,53xx3,530.00.00.0
18 Francesca Marie PodruhováFrancesca Marie Podruhová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
08 3.51 3,243,333,513,510.00.00.0
19 Eva SlavíkováEva Slavíková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.49 3,493,293,303,490.00.00.0
20 Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 3.42 3,403,303,423,420.00.00.0
21 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 3.24 3,243,203,213,240.00.00.0
22 81 Tina TrnkováTina Trnková
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
07 3.24 3,243,052,923,240.00.00.0
23 Tereza KořínkováTereza Kořínková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
08 3.23 3,233,223,133,230.00.00.0
24 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 3.21 x3,213,073,210.00.00.0
25 42 Nikol RybákováNikol Rybáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
09 3.16 3,163,113,133,160.00.00.0
26 Nikola JinochováNikola Jinochová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 3.15 3,043,153,013,150.00.00.0
27 Valerie NečasováValerie Nečasová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
08 3.09 2,903,093,093,090.00.00.0
28 Tereza VozábalováTereza Vozábalová
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
10 3.06 2,903,053,063,060.00.00.0
29 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.05 3,052,903,013,050.00.00.0
30 Iveta CapůrkováIveta Capůrková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
08 3.05 x3,05x3,050.00.00.0
31 Natálie KačmárováNatálie Kačmárová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 3.03 3,003,032,823,030.00.00.0
32 Agáta ČejkováAgáta Čejková
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 3.01 2,713,012,903,010.00.00.0
33 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 3.00 3,002,692,863,000.00.00.0
34 Barbora StřelečkováBarbora Střelečková
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2.97 2,812,972,952,970.00.00.0
35 Sofie ViktorováSofie Viktorová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
09 2.91 2,82x2,912,910.00.00.0
36 Kristýna SpěváčkováKristýna Spěváčková
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 2.90 2,792,842,902,900.00.00.0
37 Anna KurzováAnna Kurzová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
07 2.87 2,852,872,592,870.00.00.0
38 Anežka SedláčkováAnežka Sedláčková
Atletika Prachatice BAtletika Prachatice B
10 2.78 2,782,602,612,780.00.00.0
39 Markéta KaniováMarkéta Kaniová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
10 2.66 2,66x2,392,660.00.00.0
40 Magdaléna TurkováMagdaléna Turková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
09 2.65 2,652,642,212,650.00.00.0
41 Magdaléna ŠimečkováMagdaléna Šimečková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
08 2.58 x2,442,582,580.00.00.0
42 Michela GregorováMichela Gregorová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
07 2.51 2,512,462,372,510.00.00.0
43 Viktorie BoháčováViktorie Boháčová
SKP České BudějoviceSKP České Budějovice
08 2.43 2,392,432,422,430.00.00.0
MS Klára PlucarováKlára Plucarová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 2.55
MS Amálie Anna ZemanováAmálie Anna Zemanová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
11 2.30
Sofie JanowiakováSofie Janowiaková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
09 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 46 závodníků

vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 05:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jitka MaršálkováJitka Maršálková
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 10.99 10,6109,8510,2010,6110,4510,9910,68 11.00
2 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 10.78 08,7009,7108,5709,7109,6510,7810,44 9.00
3 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 09.80 09,7309,3109,0909,7309,80-09,55 8.00
4 Timotea NajbrtováTimotea Najbrtová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 09.74 08,6809,3609,0809,3608,9509,74- 7.00
5 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 09.08 07,6509,0808,7709,0808,56-08,75 6.00
6 Michaela DvořákováMichaela Dvořáková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 08.80 08,5308,8008,6708,80-08,79- 5.00
7 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 08.55 08,5508,1107,2408,5508,3508,36- 4.00
8 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 08.48 07,5207,6608,1508,1508,4807,1207,77 3.00
9 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 08.11 07,6307,2708,1108,110.00.00.0 2.00
10 Iveta KouřimováIveta Kouřimová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 08.02 08,0207,6806,7908,020.00.00.0 1.00
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.96 -07,7807,9607,960.00.00.0
12 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 07.71 06,6906,5107,7107,710.00.00.0
13 Valentýna OmastováValentýna Omastová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 07.43 07,1207,2007,4307,430.00.00.0
14 Tereza HodinováTereza Hodinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 07.14 06,9207,1406,6507,140.00.00.0
15 77 Adéla SokolováAdéla Sokolová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 06.88 06,1106,3406,8806,880.00.00.0
16 Romana MikešováRomana Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 06.85 -06,8506,3006,850.00.00.0
17 Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 06.82 06,8206,7506,8006,820.00.00.0
18 Natálie FoučkováNatálie Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.78 06,7805,8906,0506,780.00.00.0
19 Karolína FoučkováKarolína Foučková
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.44 06,2906,3806,4406,440.00.00.0
20 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 06.44 06,3606,44-06,440.00.00.0
21 Vendula KotálováVendula Kotálová
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
04 06.26 05,3406,2606,1306,260.00.00.0
22 Barbora PolívkováBarbora Polívková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 06.14 04,3905,8206,1406,140.00.00.0
23 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 06.02 05,9706,0006,0206,020.00.00.0
24 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 05.76 05,6105,5305,7605,760.00.00.0
25 19 Rozvita JavorskáRozvita Javorská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 04.50 04,50-04,1804,500.00.00.0
MS Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 07.98
Celkem 26 závodníků

vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Zbyněk ZemanZbyněk Zeman
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 12.61 12,4711,31-12,4711,5912,2412,61 11.00
2 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 09.88 09,3809,8809,7809,8809,5408,7909,55 9.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 09.73 06,8608,7608,6008,7609,54-09,73 8.00
4 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 08.72 08,0007,2608,3608,3608,7208,5708,46 7.00
5 Martin FerkoMartin Ferko
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 08.33 07,3107,3807,1607,3807,7708,3308,25 6.00
6 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 08.09 07,6508,0907,5308,0907,9607,7107,88 5.00
7 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.95 07,9507,7207,5307,9507,66-07,46 4.00
8 Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s.
05 07.85 07,2807,5107,2707,5107,4907,8506,88 3.00
9 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 07.33 07,1307,3307,1007,330.00.00.0 2.00
10 Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 07.28 06,8706,7207,2807,280.00.00.0 1.00
11 Ivan BrejškaIvan Brejška
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 07.16 06,8007,1606,8507,160.00.00.0
12 Vojtěch CapoušekVojtěch Capoušek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 06.17 05,8406,1706,1606,170.00.00.0
MS Kryštof VansaKryštof Vansa
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 08.20
Celkem 13 závodníků

hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 07:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza ŠediváTereza Šedivá
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 35.97 29,0025,0031,7731,7731,7335,9733,55 11.00
2 Soňa KofroňováSoňa Kofroňová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 30.04 28,6930,0425,4330,0429,6226,1028,93 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 29.78 24,7524,2523,6824,7525,0229,7826,53 8.00
4 Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 24.06 24,0623,4423,9624,0623,8420,1819,71 7.00
5 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 22.71 19,3821,2118,1721,2119,3022,7120,65 6.00
6 Tereza FaktorováTereza Faktorová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 22.30 18,7922,3020,2222,3020,6317,6421,45 5.00
7 Ema BeranováEma Beranová
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
03 22.14 19,6917,9520,2420,2422,1419,89x 4.00
8 89 Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 18.80 x16,6118,4118,41xx18,80 3.00
9 83 Zuzana JíšováZuzana Jíšová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 18.31 15,5807,7218,3118,310.00.00.0 2.00
10 Lucie ŠikováLucie Šiková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
03 18.30 x14,6518,3018,300.00.00.0 1.00
11 Barbora PřhodováBarbora Přhodová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 15.44 14,8715,44x15,440.00.00.0
12 Anna HyánkováAnna Hyánková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
03 15.39 x15,3015,3915,390.00.00.0
13 Romana MikešováRomana Mikešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 15.04 12,9815,04x15,040.00.00.0
14 Amia VostrovskáAmia Vostrovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
03 14.55 14,5513,6613,8514,550.00.00.0
15 Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12.62 12,6209,2912,3712,620.00.00.0
16 Alžběta KozlováAlžběta Kozlová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
04 11.69 11,6910,9610,8611,690.00.00.0
17 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 07.01 07,01xx07,010.00.00.0
Silvie ŠaškováSilvie Šašková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 32.91 23,5926,5023,3026,5029,3532,9128,21 11.00
2 Ondřej NovýOndřej Nový
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 29.01 ---0x29,0126,80 9.00
3 Petr MlejnekPetr Mlejnek
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
04 27.39 23,6825,4624,6925,4626,6726,4127,39 8.00
4 Martin ŠustrMartin Šustr
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 25.91 ---025,0425,9125,01 7.00
5 Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 22.40 19,3821,7021,9721,97x22,2522,40 6.00
6 Pavel TomášekPavel Tomášek
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 21.52 21,5219,86x21,52x17,9520,98 5.00
7 Michal TikalMichal Tikal
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
04 18.50 17,4918,5014,3018,50--- 4.00
Celkem 7 závodníků

hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši (Finále)

Finále (so, 12.5.2018 - 06:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 59 Michal RadaMichal Rada
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 45.20 0.0 11.00
2 Matěj NovotnýMatěj Novotný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 40.53 0.0 9.00
3 Ondřej PleskačOndřej Pleskač
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
07 40.01 0.0 8.00
4 Lukáš KaniaLukáš Kania
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 39.24 0.0 7.00
5 Jakub KorešJakub Koreš
TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A
07 38.37 0.0 6.00
6 Karel HemberaKarel Hembera
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
07 33.65 0.0 5.00
7 Adam PlánekAdam Plánek
Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A
07 33.15 0.0 4.00
8 Martin HoštičkaMartin Hoštička
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
08 32.09 0.0 3.00
9 Vít JílekVít Jílek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
09 29.84 0.0 2.00
10 87 Martin StindlMartin Stindl
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
07 29.81 0.0 1.00
11 Antonín BílekAntonín Bílek
TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice
07 29.69 0.0
12 Šimon DaněkŠimon Daněk
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
07 29.05 0.0
13 Ondřej MaleninskýOndřej Maleninský
TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B
08 28.06 0.0