Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva a přípravek

Nová Včelnice (12. 5. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.25 8.00
2 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:59.85 7.00
3 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:01.58 6.00
4 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 9 2:09.27 3.00
5 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 2:14.37
6 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:19.60
7 22 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:22.03
8 19 Jan LorencJan Lorenc 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 2:24.89
9 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:28.14
10 3 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:30.79
11 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:32.18
77 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 1:51.52 11.00
2 27 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:53.16 9.00
3 20 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 2:02.81 5.00
4 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 2:06.68 4.00
5 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:10.93 2.00
6 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 2:12.31 1.00
7 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:12.81
8 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.90
9 79 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:16.12
10 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 2:19.72
11 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:22.77
12 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:26.15
Celkem 12 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 59 Michal RadaMichal Rada 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 10 1:51.52 11.00
2 27 Tomáš ČokaTomáš Čoka 08 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 1:53.16 9.00
3 89 Jan ČokaJan Čoka 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 1:57.25 8.00
4 49 Matěj ŠímaMatěj Šíma 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 11 1:59.85 7.00
5 26 Adam KvasničkaAdam Kvasnička 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:01.58 6.00
6 20 Jan LemberkaJan Lemberka 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 8 2:02.81 5.00
7 87 Martin StindlMartin Stindl 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 2:06.68 4.00
8 60 Tomáš SedlákTomáš Sedlák 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 9 2:09.27 3.00
9 41 Matouš KubešMatouš Kubeš 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2:10.93 2.00
10 57 Lukáš MalinskýLukáš Malinský 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 9 2:12.31 1.00
11 65 Filip VetyškaFilip Vetyška 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:12.81
12 78 Jan KubákJan Kubák 09 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 2:12.90
13 54 Rostislav MašekRostislav Mašek 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 6 2:14.37
14 79 Matěj FučíkMatěj Fučík 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 6 2:16.12
15 83 Václav MlčkovskýVáclav Mlčkovský 08 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:19.60
16 68 Filip KomárekFilip Komárek 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 7 2:19.72
17 22 Pavel SedlákPavel Sedlák 09 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 10 2:22.03
18 64 Vojtěch KaštovskýVojtěch Kaštovský 08 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 3 2:22.77
19 19 Jan LorencJan Lorenc 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 5 2:24.89
20 46 Lukáš ČernýLukáš Černý 09 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 4 2:26.15
21 86 Jakub ŠmejkalJakub Šmejkal 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 12 2:28.14
22 3 Jakub HyánekJakub Hyánek 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 3 2:30.79
23 44 Leoš FrídLeoš Fríd 10 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 2 2:32.18
77 Jiří MlsJiří Mls 10 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 8 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 1:53.92 11.00
2 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:01.78 9.00
3 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 2:02.62 7.00
4 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:04.66 4.00
5 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:05.99 3.00
6 25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:06.41 2.00
7 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:07.10
8 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.20
9 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:14.70
10 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:15.46
11 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:23.67
74 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 08:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 23 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:02.57 8.00
2 40 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:03.27 6.00
3 67 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 2:03.58 5.00
4 31 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:06.79 1.00
5 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:07.64
6 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 2:13.33
7 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 8 2:13.76
8 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 2:16.04
9 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:17.04
10 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:18.68
11 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 9 2:28.73
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 15 Adéla HolubováAdéla Holubová 07 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4 1:53.92 11.00
2 70 Sofie BorůvkováSofie Borůvková 08 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 2 2:01.78 9.00
3 23 Ema VondráškováEma Vondrášková 07 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 11 2:02.57 8.00
4 63 Nela ŠebestováNela Šebestová 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 10 2:02.62 7.00
5 40 Veronika KutováVeronika Kutová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 4 2:03.27 6.00
6 67 Michaela ČernáMichaela Černá 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 3 2:03.58 5.00
7 88 Ema AlbrechtováEma Albrechtová 07 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:04.66 4.00
8 21 Kateřina MatouškováKateřina Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 7 2:05.99 3.00
9 25 Nina TouškováNina Toušková 07 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 11 2:06.41 2.00
10 31 Nela TůmováNela Tůmová 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 10 2:06.79 1.00
11 17 Barbora MatouškováBarbora Matoušková 07 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 8 2:07.10
12 17 Angela Linda ManuelAngela Linda Manuel 08 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 6 2:07.64
13 34 Natálie VoráčkováNatálie Voráčková 08 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 2:10.20
14 13 Michaela BěhounováMichaela Běhounová 07 TJ VS Tábor, z. s. ATJ VS Tábor, z. s. A 1 2:13.33
15 91 Karolína ŠumerajováKarolína Šumerajová 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 8 2:13.76
16 51 Magdaléna FučíkováMagdaléna Fučíková 07 Atletika Prachatice AAtletika Prachatice A 3 2:14.70
17 32 Jindřiška JílkováJindřiška Jílková 09 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 6 2:15.46
18 61 Kateřina BlackáKateřina Blacká 08 TJ VS Tábor, z. s. BTJ VS Tábor, z. s. B 2 2:16.04
19 42 Nikol RybákováNikol Rybáková 09 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 7 2:17.04
20 85 Simona LomskáSimona Lomská 10 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5 2:18.68
21 99 Aneta HrnečkováAneta Hrnečková 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5 2:23.67
22 81 Tina TrnkováTina Trnková 07 T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B 9 2:28.73
74 Veronika ŘepováVeronika Řepová 07 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 9 DNS