Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (10. 6. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adam VašAdam Vaš 00 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.91 7.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.88 5.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.76 4.00
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.57 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.51 9.00
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.45 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.63 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.57 9.00
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.45 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1.44 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.41 9.00
3 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská 05 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 1.32 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HašekDavid Hašek 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.35 7.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2.75 5.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund 84 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.45 4.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2.05 11.00
2 Tereza SlípkováTereza Slípková 01 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.85 9.00
skok daleký - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.48 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.16 5.00
3 Marek KrňanskýMarek Krňanský 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5.46 4.00
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5.13 11.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4.92 9.00
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.88 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 04 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.88 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 03 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.72 9.00
3 Markéta LiškováMarkéta Lišková 04 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 4.70 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 05 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4.81 11.00
2 Anna BorováAnna Borová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.32 9.00
3 Jana AdámkováJana Adámková 05 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.28 8.00
trojskok - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 21 Matěj BínaMatěj Bína 02 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.96 7.00
2 Jaromír LoumaJaromír Louma 87 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 10.64 5.00
trojskok - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.63 11.00
2 Kateřina TáborováKateřina Táborová 03 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 09.31 9.00
3 Lucie HorejšováLucie Horejšová 03 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 09.27 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 11.47 11.00
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.06 9.00
3 Tereza ŠestákováTereza Šestáková 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 09.50 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12.53 11.00
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.18 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec 05 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 09.46 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna KotounováAnna Kotounová 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.65 11.00
2 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.06 9.00
3 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.72 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 14.80 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 13.63 5.00
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek 68 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 10.81 4.00
hod diskem 1kg - Ženy (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 95 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 29.07 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 90 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 25.67 9.00
3 Anna KotounováAnna Kotounová 01 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 25.01 8.00
hod diskem 2kg - Muži (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 00 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 40.90 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka 97 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 33.50 5.00
3 Pavel VaněkPavel Vaněk 77 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 27.72 4.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 50.93 11.00
2 Adam CzepiecAdam Czepiec 05 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 50.33 9.00
3 Ondřej LetochaOndřej Letocha 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 46.97 8.00
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (neděle, 10.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 48.81 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 46.42 9.00
3 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 42.58 8.00