Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (10. 6. 2018)

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 11.47 10,8611,0210,5711,0211,470.00.0 11.00
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 10.06 10,04x10,0610,06x0.00.0 9.00
3 Tereza ŠestákováTereza Šestáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 09.50 09,5008,95x09,5007,820.00.0 8.00
4 74 Ema MlsováEma Mlsová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 09.28 08,6709,2808,2709,28x0.00.0 7.00
5 Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 09.03 08,0709,0308,5509,0307,970.00.0 6.00
6 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 08.85 07,7708,3208,8508,8508,780.00.0 5.00
7 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 08.76 08,6208,7608,6708,7608,450.00.0 4.00
8 Karolína FilakovskáKarolína Filakovská
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 08.60 07,9108,2408,4808,4808,600.00.0 3.00
9 Barbora LeváBarbora Levá
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 08.12 08,1206,4607,6508,1207,430.00.0 2.00
10 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 08.08 08,0807,3308,0308,0807,760.00.0 1.00
11 25 Adéla RandákováAdéla Randáková
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 08.04 07,0707,7007,9207,9208,040.00.0
12 57 Markéta BuchlovskáMarkéta Buchlovská
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 07.71 07,5207,5707,7107,7107,440.00.0
13 Barbora PotockáBarbora Potocká
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.42 07,16-07,0607,1607,420.00.0
14 21 Natálie SlavíkováNatálie Slavíková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 07.12 07,1206,6606,6407,1206,980.00.0
15 Zuzana ČábelkováZuzana Čábelková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 07.06 x07,0606,8807,06x0.00.0
16 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 06.41 x06,2206,4106,4106,280.00.0
17 Barbora KačerováBarbora Kačerová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 06.24 06,14-06,2406,2405,480.00.0
18 Adéla StruskováAdéla Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 06.02 05,4605,5506,0206,0205,870.00.0
19 20 Natálie ŠtěpánováNatálie Štěpánová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 05.88 05,88x05,0905,88x0.00.0
20 Nikola MarhounováNikola Marhounová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
05 05.55 05,5505,4205,2305,55x0.00.0
21 Sára FoučkováSára Foučková
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 05.12 05,1204,3704,7505,1204,930.00.0
22 Natálie NěmcováNatálie Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 04.60 03,5804,6004,1604,6004,090.00.0
Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků