výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (10. 6. 2018)

Skok vysoký - Muži

(ne, 10.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.441.491.541.591.631.671.701.731.761.791.821.851.881.911.94 Body
1 Adam VašAdam Vaš
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 1.91 ---o-oooxoooxoooxxx 7.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1.88 ----oooooooooxxx 5.00
3 Miroslav ZikmundMiroslav Zikmund
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
84 1.76 ---ooooxoxoxxx 4.00
4 Jaromír LoumaJaromír Louma
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
87 1.63 -ooxoxxoxxx 1.00
5 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 1.63 oooxxooxxx 3.00
6 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 1.63 -oooxxoxxx 2.00
7 21 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 1.59 -oooxxx
8 Marek VolfMarek Volf
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 1.59 oxooxoxxx
MS Tomáš JelínekTomáš Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.76
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 10.6.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.381.421.451.481.511.541.571.60 Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.57 ----ooox-oooxxx 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.51 ----oooooxxx 9.00
3 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.45 -oooxxoxxoxoxxx 8.00
4 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.42 oooxooxxoxxx 7.00
5 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 1.38 oooxoxxoxxx 6.00
6 Jan SobotkaJan Sobotka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
05 1.35 ooxoxxoxxx 5.00
7 Šimon ČábelkaŠimon Čábelka
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 1.30 -ooxxx 4.00
8 Jan MikulandaJan Mikulanda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.30 xooxoxxx 3.00
9 David KrejčíDavid Krejčí
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
06 1.25 oxxoxxx 2.00
MS Libor TupýLibor Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
05 1.38
Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 DNS
Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 NM -xxx
Celkem 12 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(ne, 10.6.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.261.311.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66 Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 1.63 --ooooo-oxooxxoxxx 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
90 1.57 -----oo-oxoxxx 9.00
3 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
95 1.45 -oxxoxxoooxxx 8.00
4 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 1.45 ooooxxoxoxxx 7.00
5= Eva HrychováEva Hrychová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
88 1.42 oooxooxxx 5.50
5= 54 Linda PolívkováLinda Polívková
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
00 1.42 xoooooxxx 5.50
7 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 1.39 ooooxxx 4.00
8 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 1.39 oooxoxxx 3.00
9 Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
01 1.39 ooxoxoxxx 2.00
10 Karolína ZelenkováKarolína Zelenková
TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň
00 1.31 ooxxx 1.00
11 Barbora LinhartováBarbora Linhartová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
89 1.31 oxoxxx
12 Klára HemberováKlára Hemberová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
04 1.31 xoxoxxx
Daniela VránováDaniela Vránová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
00 DNS
Celkem 13 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 10.6.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.171.221.271.321.351.381.411.444.47 Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1.44 ooooxxooooxxx 11.00
2 Michaela PlešákováMichaela Plešáková
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.41 ooooooxoxxx 9.00
3 Evelína MatějovskáEvelína Matějovská
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
05 1.32 ooxoxoxxx 8.00
4 87 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 1.27 ooxoxxx 7.00
5 Martina BöhmováMartina Böhmová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 1.27 oxoxoxxx 6.00
6 Anna RůžkováAnna Růžková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 1.27 ooxxoxxx 5.00
7 Adéla ChválováAdéla Chválová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 1.22 ooxxx 4.00
8 68 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 1.22 oxoxxx 3.00
9 42 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 1.17 xoxxx 2.00
10 Viktorie VítováViktorie Vítová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 1.17 xxoxxx 1.00
Hana VolfováHana Volfová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 DNS
Lívie SivokováLívie Sivoková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 DNS
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
07 NM xxx
59 Adéla MarešováAdéla Marešová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 NM xxx
Celkem 14 závodníků