Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (16. 9. 2018)
skok vysoký - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.82 7.00
2 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.68 5.00
3 Lukáš AnděraLukáš Anděra 950328 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.64 4.00
skok vysoký - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon UrbánekŠimon Urbánek 050720 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.56 11.00
2 Jakub SkučekJakub Skuček 050107 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.53 9.00
3 Jan SobotkaJan Sobotka 051118 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 1.38 8.00
skok vysoký - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína MáškováKarolína Mášková 030427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.51 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 900112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 1.48 9.00
3 Daniela VránováDaniela Vránová 000406 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1.45 8.00
skok vysoký - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 1.46 11.00
2 Jana SvačinováJana Svačinová 050323 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1.43 9.00
3 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková 050604 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 1.37 8.00
skok o tyči - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David HašekDavid Hašek 021219 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 3.46 7.00
2 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 2.56 5.00
3 Marek VolfMarek Volf 020329 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.26 4.00
skok o tyči - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie HorejšováLucie Horejšová 030522 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 2.21 11.00
2 Tereza HánováTereza Hánová 041116 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2.11 9.00
3 42 Pavla TůmováPavla Tůmová 011212 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 1.91 8.00
skok daleký - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný 020715 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.30 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka 970918 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 6.26 5.00
3 David CzepiecDavid Czepiec 030627 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 5.93 4.00
skok daleký - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda 050214 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 5.13 11.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5.01 9.00
3 Marek KunaMarek Kuna 061007 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 4.69 8.00
skok daleký - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová 040814 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 5.04 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková 030427 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 4.86 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková 030609 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4.86 8.00
skok daleký - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská 050918 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 4.66 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková 060816 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 4.61 9.00
3 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 050712 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4.49 8.00
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 10.69 11.00
2 Žaneta PivcováŽaneta Pivcová 050718 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10.67 9.00
3 Veronika DivišováVeronika Divišová 061129 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 09.26 8.00
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavel PoslušnýPavel Poslušný 050103 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 13.66 11.00
2 Ondřej LetochaOndřej Letocha 050321 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.41 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec 050318 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 10.15 8.00
vrh koulí 4kg - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 950928 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.41 11.00
2 Martina HubáčkováMartina Hubáčková 900112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 09.15 9.00
3 Veronika MolováVeronika Molová 020901 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.73 8.00
vrh koulí 7,26kg - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 16.26 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka 970918 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.66 5.00
3 Rudolf BlažekRudolf Blažek 681112 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 11.29 4.00
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Michaela PlešákováMichaela Plešáková 050224 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 33.73 11.00
2 Barbora KubánkováBarbora Kubánková 060307 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 28.52 9.00
3 99 Denisa MikešováDenisa Mikešová 051212 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 26.77 8.00
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 34 Ondřej NovýOndřej Nový 050129 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 38.19 11.00
2 Vojtěch BasíkVojtěch Basík 050711 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 26.80 9.00
3 Adam CzepiecAdam Czepiec 050318 VESELÁ ATLETIKA, z.s.VESELÁ ATLETIKA, z.s. 23.90 8.00
hod oštěpem 600g - Ženy (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová 950928 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 37.27 11.00
2 Barbora LinhartováBarbora Linhartová 890110 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 35.95 9.00
3 Hana ZabloudilováHana Zabloudilová 910422 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 34.96 8.00
hod oštěpem 800g - Muži (neděle, 16.9.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David TupýDavid Tupý 001022 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 47.52 7.00
2 Josef ChýnaJosef Chýna 900224 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 36.12 5.00
3 Radek ŠafaříkRadek Šafařík 750823 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... 35.04 4.00