3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva
Nová Včelnice (16. 9. 2018)hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)
Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) official | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Poř. | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kateřina LetochováKateřina Letochová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
00 | 16 | DNS | 32.72 | 30.22 | 32.83 | 32.83 | 35.10 | 37.27 | 33.31 | |||||||||
1 |
Denisa ŠlechtováDenisa Šlechtová
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
95 | 19 | 37.27 | 32.72 | 30.22 | 32.83 | 32.83 | 35.10 | 37.27 | 33.31 | 11.00 | |||||||
2 |
Barbora LinhartováBarbora Linhartová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
89 | 4 | 35.95 | 29.38 | 32.70 | 34.58 | 34.58 | 34.28 | 35.95 | x | 9.00 | |||||||
3 |
Hana ZabloudilováHana Zabloudilová
TJ Sokol Milevsko |
91 | 18 | 34.96 | 34.79 | 33.60 | 33.21 | 34.79 | x | 34.96 | 33.12 | 8.00 | |||||||
4 |
Vendula BenedováVendula Benedová
TJ Jiskra Třeboň |
99 | 17 | 31.04 | 28.03 | 29.59 | 31.04 | 31.04 | x | 28.38 | x | 7.00 | |||||||
5 |
Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 5 | 28.74 | 27.29 | 27.26 | 26.35 | 27.29 | 26.26 | 28.74 | 27.78 | 6.00 | |||||||
6 |
Martina HubáčkováMartina Hubáčková
Bechyňský atlet.klub Bechyně |
90 | 2 | 28.67 | 28.67 | 28.56 | 27.13 | 28.67 | 27.14 | 24.56 | x | 5.00 | |||||||
7 |
Bohuslava VáňováBohuslava Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
84 | 9 | 23.20 | 18.40 | 21.85 | x | 21.85 | 23.20 | x | 20.32 | 4.00 | |||||||
8 |
Lucie HorejšováLucie Horejšová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
03 | 15 | 21.83 | 21.83 | 15.53 | 20.55 | 21.83 | 17.35 | 16.78 | 21.23 | 3.00 | |||||||
9 |
Adéla PeckováAdéla Pecková
TJ Sokol Milevsko |
03 | 7 | 20.33 | 19.29 | 20.33 | 19.87 | 20.33 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 2.00 | |||||||
10 | 14 |
Dominika KoutníkováDominika Koutníková
TJ Sokol Milevsko |
94 | 3 | 20.09 | x | x | 20.09 | 20.09 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.00 | ||||||
11 | 29 |
Eliška ZaňákováEliška Zaňáková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
04 | 13 | 19.60 | 16.76 | 19.28 | 19.60 | 19.60 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | |||||||
12 |
Pavlína VáňováPavlína Váňová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
85 | 10 | 18.02 | x | 14.81 | 18.02 | 18.02 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
13 |
Lucie SokolováLucie Sokolová
TJ BLATNÁ z.s. |
01 | 14 | 17.82 | 15.65 | 17.79 | 17.82 | 17.82 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
14 |
Karolína SynkováKarolína Synková
TJ Sokol Milevsko |
02 | 8 | 17.26 | 16.34 | 17.26 | x | 17.26 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
15 |
Olga ŠoralováOlga Šoralová
TJ BLATNÁ z.s. |
75 | 12 | 17.25 | 16.31 | x | 17.25 | 17.25 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
16 |
Barbora HlasováBarbora Hlasová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lu... |
02 | 1 | 17.21 | x | 16.66 | 17.21 | 17.21 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
17 |
Simona KršíkováSimona Kršíková
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
04 | 11 | 12.18 | x | 12.18 | x | 12.18 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
18 |
Iva LoudováIva Loudová
TJ BLATNÁ z.s. |
77 | 6 | 10.88 | 10.18 | 10.13 | 10.88 | 10.88 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | ||||||||
Celkem 19 závodníků |