Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (16. 9. 2018)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 34 Ondřej NovýOndřej Nový 05 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 1 2:26.79 11.00
2 32 Vojtěch MaloňVojtěch Maloň 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 5 2:31.23 9.00
3 19 Jakub JandaJakub Janda 06 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 3 2:31.37 8.00
4 77 Prokop VovesnýProkop Vovesný 05 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 2 2:31.80 7.00
5 22 Radovan KrejčíRadovan Krejčí 06 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 4 2:35.99 6.00
6 20 Václav TurekVáclav Turek 06 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 6 2:53.01 5.00
Celkem 6 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Adéla SokolováAdéla Sokolová 03 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1 2:45.43 11.00
2 46 Lucie ŠimečkováLucie Šimečková 96 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 10 2:58.35 9.00
3 42 Pavla TůmováPavla Tůmová 01 TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko 2 3:06.38 8.00
4 88 Martina ZemanováMartina Zemanová 04 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 13 3:09.22 7.00
5 81 Karolína ZelenkováKarolína Zelenková 00 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 12 3:11.18 6.00
6 64 Jana DrdováJana Drdová 99 Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně 8 3:14.05 5.00
7 56 Ivona ProcházkováIvona Procházková 75 TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s. 4 3:23.44 4.00
8 39 Daniela NováDaniela Nová 70 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 3 3:31.00 3.00
9 44 Zdeňka BenedováZdeňka Benedová 68 TJ Jiskra TřeboňTJ Jiskra Třeboň 5 3:37.04 2.00
10 76 Martina StruskováMartina Strusková 74 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 6 3:44.45 1.00
11 35 Lenka KollarováLenka Kollarová 80 TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice 7 4:12.73
Celkem 11 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 1 2:31.73 11.00
2 26 Tereza ŘádováTereza Řádová 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2 2:32.40 9.00
3 65 Klára HubenkováKlára Hubenková 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 4 2:39.78 8.00
4 54 Lenka FidlerováLenka Fidlerová 05 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 3 2:40.75 7.00
5 74 Šárka KrchováŠárka Krchová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 8 2:40.82 6.00
6 27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová 06 Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s. 6 2:43.67 5.00
7 25 Michaela RozmušováMichaela Rozmušová 05 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 7 2:44.50 4.00
8 59 Bára KurzováBára Kurzová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 5 2:49.21 3.00
9 87 Barbora KubákováBarbora Kubáková 07 SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice 9 2:54.24 2.00
10 41 Tereza NovotnáTereza Novotná 05 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 10 3:05.83 1.00
11 21 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková 06 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 13 3:09.92
12 61 Žaneta ŽákováŽaneta Žáková 06 T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A 11 3:10.93
17 Barbora LeitgebováBarbora Leitgebová 05 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 12 DNF
Celkem 13 závodníků