Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KP družstev mužů, žen a mladšího žactva

Nová Včelnice (16. 9. 2018)

Skok daleký - Muži (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán PokornýŠtěpán Pokorný
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 16 6.30 +0.0 m/s 5.86  -0.46.15  +1.56.28  +1.26.286.22  +0.9x6.30  +0.0 7.00
2 Jan HubkaJan Hubka
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
97 15 6.26 +0.8 m/s 5.99  +0.16.26  +0.85.95  -0.16.266.23  +1.25.99  -0.4x 5.00
3 David CzepiecDavid Czepiec
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
03 13 5.93 +0.0 m/s 5.64  -0.65.93  +0.05.81  -0.55.935.60  +1.3xx 4.00
4 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 12 5.43 +1.8 m/s 5.43  +1.85.32  -0.65.41  -1.45.435.03  +2.45.16  -0.35.25  -1.5 3.00
5 Radek ŠafaříkRadek Šafařík
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
75 5 5.32 +0.7 m/s 5.16  +0.05.24  -0.15.32  +0.75.325.29  -0.1x5.29  -0.9 2.00
6 Stanislav AbsolonStanislav Absolon
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
90 1 5.32 -0.3 m/s 5.32  -0.35.17  -1.25.23  +0.05.324.92  -0.35.21  +0.05.19  +0.0 1.00
7 Lukáš AnděraLukáš Anděra
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
95 7 5.24 -1.3 m/s 4.76  -1.34.90  +0.75.24  -1.35.245.22  +0.35.11  +0.05.18  -0.7
8 Jakub JanáčJakub Janáč
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 9 5.08 +0.6 m/s 4.99  -0.64.42  -1.54.93  -1.94.995.02  +0.05.08  +0.64.98  -1.2
9 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 8 4.97 -1.9 m/s 4.82  -0.24.82  -1.24.97  -1.94.970.00.00.0
10 Jan StejskalJan Stejskal
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
04 6 4.62 -0.2 m/s 4.62  -0.24.52  +0.14.54  -0.84.620.00.00.0
MS Vojtěch RodrVojtěch Rodr
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 11 5.16 -1.3 m/s 3.18  -0.85.16  -1.35.11  -1.05.160.00.00.0
MS Petr SvobodaPetr Svoboda
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
04 10 5.48 -0.9 m/s 5.45  -1.15.48  -0.95.40  -1.25.480.00.00.0
Michal VernarecMichal Vernarec
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
89 14 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
02 4 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej PokornýOndřej Pokorný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 3 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Jan MatějkaJan Matějka
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
86 2 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Filip SvobodaFilip Svoboda
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 19 5.13 +0.2 m/s x5.13  +0.2x5.135.13  -0.60.00.0 11.00
2 Pavel PoslušnýPavel Poslušný
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 20 5.01 +0.1 m/s 4.80  -0.15.01  +0.14.81  -0.35.014.98  -0.30.00.0 9.00
3 Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 15 4.69 -0.4 m/s 4.55  +0.34.63  +0.5x4.634.69  -0.40.00.0 8.00
4 Jakub JiraňJakub Jiraň
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 13 4.42 +0.6 m/s 4.41  +0.34.42  +0.64.32  -0.54.424.34  -0.90.00.0 7.00
5 Jakub ČuřínJakub Čuřín
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 1 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.04.40  -0.34.39  +0.14.404.30  +0.00.00.0 6.00
6 Vojtěch BasíkVojtěch Basík
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 17 4.38 -0.3 m/s xx4.20  -0.44.204.38  -0.30.00.0 5.00
7 Jan HlaváčJan Hlaváč
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 18 4.33 -0.4 m/s 4.33  -0.44.12  +0.44.19  -0.44.333.96  +0.00.00.0 4.00
8 Šimon UrbánekŠimon Urbánek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 14 4.29 +0.4 m/s 4.29  +0.44.13  +0.64.05  -0.74.29x0.00.0 3.00
9 13 Ondřej LemberkaOndřej Lemberka
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 16 4.28 +0.1 m/s 4.28  +0.13.01  +0.84.16  -1.24.284.08  +0.00.00.0 2.00
10 Jakub KršekJakub Kršek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 10 4.23 +0.7 m/s 4.23  +0.74.12  +0.3x4.234.18  -0.50.00.0 1.00
11 Vojtěch JelínekVojtěch Jelínek
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 12 4.17 +0.5 m/s 4.06  +0.44.17  +0.54.05  -0.34.174.15  -0.50.00.0
12 77 Prokop VovesnýProkop Vovesný
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 11 4.04 -0.1 m/s 3.83  +0.43.53  +0.1x3.834.04  -0.10.00.0
13 Matěj NovotnýMatěj Novotný
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
06 9 3.85 +0.7 m/s 3.85  +0.73.73  +0.13.52  -0.43.853.38  +0.00.00.0
14 Jan DušákJan Dušák
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 2 3.83 +0.0 m/s 3.45  +0.13.72  -0.33.73  +0.23.733.83  +0.00.00.0
15 Kryštof KubátKryštof Kubát
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 3 3.55 +0.2 m/s 3.55  +0.2x3.43  +0.63.553.10  -0.10.00.0
16 Jakub ŠímaJakub Šíma
T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice
05 4 3.54 -0.1 m/s x3.21  -0.2x3.213.54  -0.10.00.0
17 Filip ŠubarskýFilip Šubarský
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
06 8 3.48 +0.0 m/s x3.34  +0.03.48  +0.03.483.27  -0.60.00.0
18 Kryštof TušilKryštof Tušil
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 6 3.14 +0.1 m/s 2.99  +0.22.75  -0.23.03  +0.03.033.14  +0.10.00.0
19 Filip HolýFilip Holý
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 7 2.94 +0.3 m/s 2.94  +0.3x2.35  +0.02.942.88  -0.20.00.0
Matyáš KočvaraMatyáš Kočvara
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
06 5 NM xxx0.0x0.00.0
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ženy (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 13:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lia VilhelmováLia Vilhelmová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
04 12 5.04 +0.2 m/s 4.50  -0.94.59  +0.3x4.59x4.83  -1.65.04  +0.2 11.00
2 Karolína MáškováKarolína Mášková
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
03 11 4.86 +0.3 m/s 4.79  -0.34.62  +0.04.75  +0.84.794.62  -1.34.85  -1.04.86  +0.3 9.00
3 Lucie ČermákováLucie Čermáková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
03 9 4.86 +0.1 m/s 4.81  -0.44.54  -0.4x4.814.80  -0.84.79  +0.44.86  +0.1 8.00
4 Markéta LiškováMarkéta Lišková
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
04 10 4.80 -1.4 m/s 4.48  +0.04.58  -0.64.59  +0.94.594.65  -1.64.80  -1.44.80  -0.3 7.00
5 Kateřina StruskováKateřina Strusková
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
02 8 4.64 -0.3 m/s x4.63  -1.2x4.634.15  -0.44.64  -0.3x 6.00
6 Ema SvědíkováEma Svědíková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
03 6 4.40 +1.0 m/s 4.18  -1.64.26  -1.74.29  +0.54.292.59  -3.24.35  -0.24.40  +1.0 5.00
7 Aneta ZemanováAneta Zemanová
TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.TJ Lokomotiva Veselí nad Lu...
98 4 4.37 +0.4 m/s 3.73  +0.24.31  -1.84.26  +0.14.314.34  -1.54.26  -0.84.37  +0.4 4.00
8 Kateřina TáborováKateřina Táborová
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
03 7 4.20 -0.9 m/s 3.76  -0.44.14  -0.24.05  +0.84.144.17  -1.64.20  -0.94.08  +0.2 3.00
9 Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 2 4.12 -1.8 m/s 4.12  -1.84.00  +2.5x4.120.00.00.0 2.00
10 Zuzana DvořákováZuzana Dvořáková
TJ Sokol MilevskoTJ Sokol Milevsko
01 1 3.62 +1.8 m/s 3.57  -0.43.62  +1.83.59  +0.13.620.00.00.0 1.00
11 Veronika SchmidtováVeronika Schmidtová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
01 3 3.53 +0.3 m/s 3.26  +0.03.50  +0.03.53  +0.33.530.00.00.0
64 Jana DrdováJana Drdová
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
99 5 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 10:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie BahenskáLucie Bahenská
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 31 4.66 -1.7 m/s x4.29  -1.24.45  +0.04.454.66  -1.70.00.0 11.00
2 Ema ŠefránkováEma Šefránková
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 27 4.61 -0.7 m/s 4.61  -0.74.54  -0.94.58  -0.44.614.39  +0.40.00.0 9.00
3 68 Lurdes Gloria ManuelLurdes Gloria Manuel
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 22 4.49 +0.2 m/s 4.08  +1.54.07  +1.34.49  +0.24.494.13  -0.40.00.0 8.00
4 Nela ŠteierováNela Šteierová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 24 4.45 -0.2 m/s x4.45  -0.24.35  +0.84.454.25  +1.60.00.0 7.00
5 Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.BudějoviceTJ SK Čéčova Č.Budějovice
05 29 4.37 -1.3 m/s 4.22  -1.74.37  -1.34.22  +0.24.374.19  -1.10.00.0 6.00
6 Jana AdámkováJana Adámková
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 28 4.34 -0.7 m/s 4.30  -1.8x4.15  +0.04.304.34  -0.70.00.0 5.00
7 54 Lenka FidlerováLenka Fidlerová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 21 4.27 -1.7 m/s 4.24  +2.0x3.93  +0.24.244.27  -1.70.00.0 4.00
8 Anna BorováAnna Borová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
05 30 4.24 +0.6 m/s x4.09  -1.64.24  +0.64.24x0.00.0 3.00
9 Anna HřebíčkováAnna Hřebíčková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 13 4.20 +0.0 m/s 3.89  +0.13.84  +0.73.73  +0.83.894.20  +0.00.00.0 2.00
10 Petra NedvědováPetra Nedvědová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 16 4.19 -2.2 m/s 4.14  +0.04.07  +0.03.84  +0.04.144.19  -2.20.00.0 1.00
11 59 Bára KurzováBára Kurzová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
05 26 4.19 -0.7 m/s 4.06  -0.43.99  -0.94.19  -0.74.194.11  -0.30.00.0
12 Linda MarušováLinda Marušová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 12 4.12 +1.3 m/s 3.91  -0.23.88  +0.04.12  +1.34.123.77  +0.10.00.0
13 Tína StejskalováTína Stejskalová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
06 23 3.97 +1.4 m/s 3.97  +1.43.73  +0.83.81  -0.53.973.88  +0.60.00.0
14 Eliška StolinováEliška Stolinová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 25 3.97 -0.2 m/s 3.97  -0.2x3.77  -0.63.97x0.00.0
15 Nela BláhováNela Bláhová
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
05 19 3.94 -0.7 m/s 3.88  +0.63.68  -0.13.94  -0.73.94x0.00.0
16 21 Kateřina KubičkováKateřina Kubičková
SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s.
06 3 3.90 -0.6 m/s 3.86  +0.33.90  -0.63.90  -0.63.903.73  -0.60.00.0
17 Magdalena MolíkováMagdalena Molíková
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 10 3.86 +0.5 m/s x3.56  +0.03.86  +0.53.863.12  -0.20.00.0
18 Karolína HolubováKarolína Holubová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
05 4 3.85 +0.6 m/s 3.85  +0.63.74  +0.73.55  -0.33.853.48  -0.40.00.0
19 Aneta FišerováAneta Fišerová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 14 3.85 +0.5 m/s 3.85  +0.5xx3.853.65  +0.20.00.0
20 Jasmína KořenářováJasmína Kořenářová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 17 3.79 -0.2 m/s 3.68  +0.23.72  -0.93.47  -1.43.723.79  -0.20.00.0
21 Kamila KlementováKamila Klementová
Atletika PrachaticeAtletika Prachatice
05 15 3.73 +1.7 m/s xx3.73  +1.73.733.72  -1.30.00.0
22 Eliška ZikmundováEliška Zikmundová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 20 3.71 -1.8 m/s x3.66  +0.33.71  -1.83.713.50  -0.60.00.0
23 Klára PíchováKlára Píchová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 2 3.61 +0.2 m/s 3.61  +0.2xx3.613.19  -0.70.00.0
24 Julie BoháčováJulie Boháčová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
06 11 3.55 -0.3 m/s 3.55  -0.33.53  +0.03.33  +0.53.553.41  +0.30.00.0
25 Tereza PospíchalováTereza Pospíchalová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
06 9 3.54 +1.0 m/s 3.34  -1.3x3.54  +1.03.543.51  -0.40.00.0
26 27 Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s.Atletika Písek, z.s.
06 7 3.45 +0.2 m/s 3.31  -1.53.45  +0.23.42  -0.63.453.32  -1.60.00.0
27 63 Veronika BittováVeronika Bittová
T. J. Sokol České Budějovice BT. J. Sokol České Budějovice B
06 6 3.45 +0.2 m/s x3.45  +0.23.30  -0.63.453.18  -1.10.00.0
28 Tereza BoháčováTereza Boháčová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
06 18 3.41 +0.0 m/s x3.29  -0.63.33  -0.83.333.41  +0.00.00.0
29 Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č. BudějoviceSK Čtyři Dvory Č. Budějovice
05 1 3.41 -0.4 m/s 3.41  -0.43.22  -0.63.13  -0.23.413.31  +0.10.00.0
30 Kateřina VondrováKateřina Vondrová
T. J. Sokol České Budějovice AT. J. Sokol České Budějovice A
05 5 3.22 -0.1 m/s 3.17  +0.13.08  +0.13.07  -0.43.173.22  -0.10.00.0
Veronika DivišováVeronika Divišová
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
06 8 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 31 závodníků