výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

VZ PAS žactva

Praha - Jeseniova (23. 4. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.16
2 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.23
3 Patrik SlukaPatrik Sluka 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.64
4 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.96
5 Pavel BurianPavel Burian 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.32
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.66
2 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.23
3 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.84
4 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.42
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.55
2 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59
3 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.43
4 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.60
5 527 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.19
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.85
2 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.87
3 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.14
4 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.53
5 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.09
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.28
2 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.92
3 Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.17
4 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.50
5 Jakub SlavekJakub Slavek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.36
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym BurešJáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.64
2 591 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.86
3 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.03
4 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.36
5 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.54
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.46
2 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.65
3 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.75
4 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91
5 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.14
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01
2 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.06
3 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.23
4 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
5 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.81
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (po, 23.4.2018 - 13:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 07.60
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 07.69
3 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.76
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.82
5 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 07.84
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 07.60
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 07.69
3 Jan KrálJan Král 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.76
4 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 07.82
5 Matěj MiřejovskýMatěj Miřejovský 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 07.84
6 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.01
7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.06
8 Bao Tran ThaiBao Tran Thai 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.16
9 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 3 08.23
10 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.26
11 Pavel KollerPavel Koller 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.46
12 Lukáš LamačLukáš Lamač 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.55
13 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.59
14 Jáchym BurešJáchym Bureš 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.64
15 Juraj SlovákJuraj Slovák 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.65
16 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.66
17 Martin DěvěrMartin Děvěr 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 08.75
18 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 08.81
19 Jan SchnajberkJan Schnajberk 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.85
20 591 Jakub KrejčířJakub Krejčíř 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 08.86
21 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.91
22 Filip SolskýFilip Solský 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.03
23 Daniel KopřivaDaniel Kopřiva 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.14
24 Štěpán SchmidtŠtěpán Schmidt 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.23
24 Andrej KaraAndrej Kara 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.23
26 Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.28
27 Filip ReicholdFilip Reichold 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.36
28 Matěj KárníkMatěj Kárník 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.43
29 Ladislav FišeraLadislav Fišera 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.54
30 Josef ŘezníčekJosef Řezníček 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.60
31 Patrik SlukaPatrik Sluka 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.64
32 Jan ŠkardaJan Škarda 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 09.84
33 Ondřej ŠpoutilOndřej Špoutil 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 3 09.87
34 Ondřej AdamíkOndřej Adamík 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 1 09.92
35 Ondřej NeničkaOndřej Nenička 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.96
36 Alexandr PokornýAlexandr Pokorný 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 10.14
37 Adam GoldaAdam Golda 06 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 2 10.17
38 527 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 10.19
39 Pavel BurianPavel Burian 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 10.32
40 Vít LorencVít Lorenc 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.42
41 Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 5 10.50
42 Lukáš DěvěrLukáš Děvěr 05 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 4 10.53
43 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 2 11.09
44 Jakub SlavekJakub Slavek 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.36

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.93
2 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.30
3 420 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.38
613 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rozálie KrejčolesováRozálie Krejčolesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.33
2 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.94
3 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.02
4 576 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.10
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.04
2 654 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.15
3 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.70
4 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.29
594 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.76
2 611 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.89
3 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.51
4 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.53
5 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.56
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.09
2 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.38
3 606 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.60
4 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.20
Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.64
2 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.77
3 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.48
4 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.73
421 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.81
2 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.81
3 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.91
4 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.95
5 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.65
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.45
2 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.46
3 603 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.73
4 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.75
5 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.78
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.91
2 604 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.03
3 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.13
4 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.23
5 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.31
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.65
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
3 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.06
4 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.16
5 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.39
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.37
2 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.71
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.79
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (po, 23.4.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.53
2 629 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.55
3 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.04
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.37
2 Aneta MuzikářováAneta Muzikářová 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 08.53
3 629 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 08.55
4 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.64
5 Eliška BűrgelováEliška Bűrgelová 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.65
6 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 08.71
7 Viktorie DolistováViktorie Dolistová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.76
8 Klára HonsůKlára Honsů 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.77
9 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.79
10 611 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 08.89
11 Lucie PetrůLucie Petrů 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 08.91
12 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.93
13 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.95
14 604 Drahuše GottvaldováDrahuše Gottvaldová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.03
15 Julie DurychováJulie Durychová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.04
15 Nela ŠloufováNela Šloufová 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 09.04
17 Veronika ŠeflováVeronika Šeflová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.06
18 Kateřina BezováKateřina Bezová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.09
19 Veronika SoučkováVeronika Součková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 3 09.13
20 654 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.15
21 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.16
22 Aneta OtcovskáAneta Otcovská 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.23
23 Natálie TrávníčkováNatálie Trávníčková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.30
24 Barbora DudkovaBarbora Dudkova 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.31
25 Rozálie KrejčolesováRozálie Krejčolesová 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 09.33
26 420 Petra JelínkováPetra Jelínková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.38
26 Tereza PristačováTereza Pristačová 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.38
28 Terezie BuriánkováTerezie Buriánková 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 5 09.39
29 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.45
30 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.46
31 Tereza TicháTereza Tichá 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 09.48
32 Zuzana HliňákováZuzana Hliňáková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.51
33 Tereza MoravcováTereza Moravcová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.53
34 606 Barbora DenemarkováBarbora Denemarková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 2 09.60
35 Barbora JavornickáBarbora Javornická 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.70
36 Alžběta CaskováAlžběta Casková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.73
36 603 Anika BurdováAnika Burdová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.73
38 Lucie PlochováLucie Plochová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.75
39 Natálie ŠvadlenováNatálie Švadlenová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.78
40 Andrea KohoutkováAndrea Kohoutková 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.81
40 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.81
42 Kristýna KulhováKristýna Kulhová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 09.91
43 Tereza Anežka ČechováTereza Anežka Čechová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 09.94
44 Natálie FreslováNatálie Freslová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 09.95
45 Veronika CísařováVeronika Císařová 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.02
46 576 Denisa SoučkováDenisa Součková 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 1 10.10
47 Natálie NoskováNatálie Nosková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 10.20
48 Barbora BenešováBarbora Benešová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 10.29
49 Kristýna JochováKristýna Jochová 06 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 10.56
50 Karolína KučerováKarolína Kučerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 10.65
613 Sára ŠtěpánováSára Štěpánová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
594 Michaela HazdrováMichaela Hazdrová 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS
Nikola PlacháNikola Plachá 07 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 1 DNS
421 Denisa MorávkováDenisa Morávková 07 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 4 DNS