II. kolo MPD mladšího žactva dvojboje skupina, D
Praha - Jeseniova (17. 5. 2018)4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 596 | Pořízek, Blatný Pořízek, Blatný | SK Jeseniova A | 31.90 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | 653 | Svoboda, Kubišta Svoboda, Kubišta | ATLETIK RUDNÁ | 35.03 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Vachtl, Urban Vachtl, Urban | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.42 | ||||||||||||||||
4 | Rozkydálek, Klouda Rozkydálek, Klouda | PSK Olymp Praha, z.s. A | 42.18 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vlček, Beran Vlček, Beran | PSK Olymp Praha, z.s. C | DNS | |||||||||||||||||
1 | Zlesák, Šafránek Zlesák, Šafránek | PSK Olymp Praha, z.s. B | 32.85 | 8.00 | |||||||||||||||
2 | 597 | Šíma, Horák Šíma, Horák | SK Jeseniova B | 34.43 | 5.00 | ||||||||||||||
3 | 603 | Beránek, Havlice Beránek, Havlice | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 40.56 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Studničný, Auředník Studničný, Auředník | SK Jeseniova A | 33.06 | 7.00 | |||||||||||||||
2 | Liška, Bolehovský Liška, Bolehovský | PSK Olymp Praha, z.s. A | 35.30 | 1.00 | |||||||||||||||
3 | Kukla, Topol Kukla, Topol | SK Jeseniova B | 35.83 | ||||||||||||||||
4 | 577 | Hořejší, Basch Hořejší, Basch | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.26 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Braun, Ajib Braun, Ajib | ATLETIK RUDNÁ | DQ | |||||||||||||||||
1 | Dlabač, Solský Dlabač, Solský | SK Jeseniova A | 32.82 | 9.00 | |||||||||||||||
2 | 625 | Sluka, Koudelka Sluka, Koudelka | SK Jeseniova C | 35.93 | |||||||||||||||
3 | Votava, Martínek Votava, Martínek | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.83 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 05 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Šulc, Karásek Šulc, Karásek | PSK Olymp Praha, z.s. B | DNS | |||||||||||||||||
Borovička, Krnáč Borovička, Krnáč | ATLETIK RUDNÁ | DQ | |||||||||||||||||
1 | Borecký, Kheil Borecký, Kheil | SK Jeseniova A | 34.15 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | 626 | Ovčiak, Ort Ovčiak, Ort | PSK Olymp Praha, z.s. A | 38.21 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 06 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kunický, Haman Kunický, Haman | PSK Olymp Praha, z.s. B | 34.44 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | Pekárek, Kindl Pekárek, Kindl | SK Jeseniova B | 35.45 | ||||||||||||||||
3 | Pech, Nezkusil Pech, Nezkusil | SK Jeseniova C | 39.39 | ||||||||||||||||
4 | Bezrukov, Sviták Bezrukov, Sviták | SK Míle, z.s. B | 43.05 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 07 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 415 | Rajchart, Pavinger Rajchart, Pavinger | SK Jeseniova B | 34.98 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Fišera, Lorenc Fišera, Lorenc | SK Jeseniova C | 37.55 | ||||||||||||||||
3 | Slavík, Hlaváček Slavík, Hlaváček | SK Jeseniova C | 39.23 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 08 (čt, 17.5.2018 - 12:30) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
631 | Kočiš, Sehnal Kočiš, Sehnal | PSK Olymp Praha, z.s. B | DNS | ||||||||||||||||
Borovička, Krnáč Borovička, Krnáč | ATLETIK RUDNÁ | DNS | |||||||||||||||||
1 | 595 | Jakubů, Adam Jakubů, Adam | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.53 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Souhrnné výsledky fáze | Excel |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bezrukov, Sviták Bezrukov, Sviták | SK Míle, z.s. B | 43.05 | ||||||
2 | Rozkydálek, Klouda Rozkydálek, Klouda | PSK Olymp Praha, z.s. A | 42.18 | ||||||
3 | 603 | Beránek, Havlice Beránek, Havlice | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 40.56 | |||||
4 | Pech, Nezkusil Pech, Nezkusil | SK Jeseniova C | 39.39 | ||||||
5 | Slavík, Hlaváček Slavík, Hlaváček | SK Jeseniova C | 39.23 | ||||||
6 | 626 | Ovčiak, Ort Ovčiak, Ort | PSK Olymp Praha, z.s. A | 38.21 | |||||
7 | Fišera, Lorenc Fišera, Lorenc | SK Jeseniova C | 37.55 | ||||||
8 | Votava, Martínek Votava, Martínek | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.83 | ||||||
9 | 595 | Jakubů, Adam Jakubů, Adam | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.53 | |||||
10 | Vachtl, Urban Vachtl, Urban | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.42 | ||||||
11 | 577 | Hořejší, Basch Hořejší, Basch | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 36.26 | |||||
12 | 625 | Sluka, Koudelka Sluka, Koudelka | SK Jeseniova C | 35.93 | |||||
13 | Kukla, Topol Kukla, Topol | SK Jeseniova B | 35.83 | ||||||
14 | Pekárek, Kindl Pekárek, Kindl | SK Jeseniova B | 35.45 | ||||||
15 | Liška, Bolehovský Liška, Bolehovský | PSK Olymp Praha, z.s. A | 35.30 | 1.00 | |||||
16 | 653 | Svoboda, Kubišta Svoboda, Kubišta | ATLETIK RUDNÁ | 35.03 | 2.00 | ||||
17 | 415 | Rajchart, Pavinger Rajchart, Pavinger | SK Jeseniova B | 34.98 | 3.00 | ||||
18 | Kunický, Haman Kunický, Haman | PSK Olymp Praha, z.s. B | 34.44 | 4.00 | |||||
19 | 597 | Šíma, Horák Šíma, Horák | SK Jeseniova B | 34.43 | 5.00 | ||||
20 | Borecký, Kheil Borecký, Kheil | SK Jeseniova A | 34.15 | 6.00 | |||||
21 | Studničný, Auředník Studničný, Auředník | SK Jeseniova A | 33.06 | 7.00 | |||||
22 | Zlesák, Šafránek Zlesák, Šafránek | PSK Olymp Praha, z.s. B | 32.85 | 8.00 | |||||
23 | Dlabač, Solský Dlabač, Solský | SK Jeseniova A | 32.82 | 9.00 | |||||
24 | 596 | Pořízek, Blatný Pořízek, Blatný | SK Jeseniova A | 31.90 | 11.00 | ||||
Vlček, Beran Vlček, Beran | PSK Olymp Praha, z.s. C | DNS | |||||||
Braun, Ajib Braun, Ajib | ATLETIK RUDNÁ | DQ | |||||||
Šulc, Karásek Šulc, Karásek | PSK Olymp Praha, z.s. B | DNS | |||||||
Borovička, Krnáč Borovička, Krnáč | ATLETIK RUDNÁ | DQ | |||||||
631 | Kočiš, Sehnal Kočiš, Sehnal | PSK Olymp Praha, z.s. B | DNS | ||||||
Borovička, Krnáč Borovička, Krnáč | ATLETIK RUDNÁ | DNS |