výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. kolo KPD staršího žactva

Trutnov (23. 6. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 10:50) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 07.68 11.00
2 13 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.77 9.00
3 16 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.85 8.00
4 35 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.08 7.00
5 18 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.28 5.00
6 20 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.30 4.00
7 2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.45 2.50
8 33 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.81
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 10:50) Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 08.12 6.00
2 24 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.45 2.50
3 52 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.78
4 30 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.09
5 23 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.30
6 29 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.42
7 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.94
8 45 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.98
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 10:50) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 39 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 08.56 1.00
2 42 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 08.92
3 40 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.21
4 32 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.62
5 36 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.63
6 3 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.29
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 07.68 11.00
2 13 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 07.77 9.00
3 16 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 07.85 8.00
4 35 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.08 7.00
5 44 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 08.12 6.00
6 18 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 08.28 5.00
7 20 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 08.30 4.00
8 2 Michal NovotnýMichal Novotný 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 08.45 2.50
8 24 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.45 2.50
10 39 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 7 08.56 1.00
11 52 Adam ŠašekAdam Šašek 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 08.78
12 33 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 08.81
13 42 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 08.92
14 30 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 09.09
15 40 Simon RajsnerSimon Rajsner 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.21
16 23 Ondřej ČechOndřej Čech 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.30
17 29 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 09.42
18 32 Matěj HájekMatěj Hájek 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 09.62
19 36 Jakub FléglJakub Flégl 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.63
20 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 09.94
21 45 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 09.98
22 3 Jan ŘehůřekJan Řehůřek 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 10.29

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.41 11.00
2 80 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.56 9.00
3 90 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.59 8.00
4 110 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.62 7.00
5 108 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.63 5.50
6 153 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.65 4.00
7 83 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.76 1.00
8 127 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 08.90
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 61 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.63 5.50
2 125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.74 2.00
3 119 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.87
4 70 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 08.95
5 114 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.96
6 63 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.02
7 149 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.08
8 139 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.34
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 85 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.82
2 151 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.04
3 138 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.14
4 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.20
5 109 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.20
6 121 Viktoria DufkováViktoria Dufková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.27
7 146 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.34
8 141 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.63
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 67 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.13
2 64 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.27
3 136 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 09.46
4 56 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.48
5 130 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.50
6 137 Viktorie ŽiškováViktorie Žišková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 09.52
7 68 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.77
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 82 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
2 128 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.35
3 65 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.50
4 133 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.73
5 120 Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.03
6 60 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.12
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 23.6.2018 - 10:30) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 152 Lucie SacherováLucie Sacherová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.72 3.00
2 129 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.98
3 132 Eliška ŠebkováEliška Šebková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.20
4 116 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.32
5 55 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.89
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 08.41 11.00
2 80 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 08.56 9.00
3 90 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 08.59 8.00
4 110 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 08.62 7.00
5 108 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 08.63 5.50
5 61 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 08.63 5.50
7 153 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 08.65 4.00
8 152 Lucie SacherováLucie Sacherová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 08.72 3.00
9 125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 08.74 2.00
10 83 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 08.76 1.00
11 85 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 08.82
12 119 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 08.87
13 127 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 08.90
14 70 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 08.95
15 114 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 08.96
16 129 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 08.98
17 63 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 09.02
18 151 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 09.04
19 149 Amálie NávratováAmálie Návratová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 09.08
20 82 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 09.10
21 67 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.13
22 138 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.14
23 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.20
23 109 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 8 09.20
23 132 Eliška ŠebkováEliška Šebková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 09.20
26 121 Viktoria DufkováViktoria Dufková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 09.27
26 64 Tereza StejskalováTereza Stejskalová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 09.27
28 116 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 7 09.32
29 139 Daniela DrašarováDaniela Drašarová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 09.34
29 146 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 09.34
31 128 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 09.35
32 136 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 8 09.46
33 56 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 09.48
34 130 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 09.50
34 65 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 09.50
36 137 Viktorie ŽiškováViktorie Žišková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 7 09.52
37 141 Alžběta HaškováAlžběta Hašková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 09.63
38 133 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 09.73
39 68 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 09.77
40 55 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 09.89
41 120 Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 10.03
42 60 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 10.12

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 12:55) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 27 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.42 9.00
2 35 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.79 8.00
3 18 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.50 7.00
4 20 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.07 4.00
5 53 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 20.46 3.00
6 51 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.57 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 12:55) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 44 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 19.85 5.00
2 46 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 21.80
3 29 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.69
4 10 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 23.23
5 45 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 25.09
6 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 25.53
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 12:55) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 18.24 11.00
2 22 Tomáš BedlekTomáš Bedlek 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.76 6.00
3 39 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 20.98 1.00
4 33 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.62
5 48 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.88
6 42 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 22.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 16 Jan KořénekJan Kořének 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 18.24 11.00
2 27 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 18.42 9.00
3 35 Jan BukovskýJan Bukovský 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 18.79 8.00
4 18 David KrálDavid Král 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.50 7.00
5 22 Tomáš BedlekTomáš Bedlek 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 19.76 6.00
6 44 Dominik NepolskýDominik Nepolský 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 19.85 5.00
7 20 Matěj TrampotaMatěj Trampota 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 20.07 4.00
8 53 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 20.46 3.00
9 51 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 20.57 2.00
10 39 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 20.98 1.00
11 33 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 21.62
12 46 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 21.80
13 48 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 21.88
14 42 Adam KmeckoAdam Kmecko 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 2 22.02
15 29 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 22.69
16 10 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 23.23
17 45 Jan VitvarJan Vitvar 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 25.09
18 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 25.53

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 126 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.29 9.00
2 110 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 20.65 8.00
3 108 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.79 7.00
4 83 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.92 6.00
5 125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 21.05 5.00
6 142 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.87
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: -3.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 102 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.24 4.00
2 61 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.40 3.00
3 72 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 21.76
4 127 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.00
MS 115 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 22.18
6 117 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.55
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 124 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.42 2.00
2 151 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.76
3 148 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.86
4 88 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.09
5 101 Tereza KopeckáTereza Kopecká 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.16
6 122 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.88
2 86 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.90
3 70 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.15
4 114 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.28
5 63 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.45
150 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 99 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.66
2 76 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 23.29
3 65 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.29
4 136 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 23.37
5 135 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 24.20
6 68 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.02
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 138 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 22.63
2 67 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.75
3 130 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.91
4 66 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.15
5 107 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 23.66
6 60 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.58
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 96 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.58 1.00
2 123 Tereza KocourkováTereza Kocourková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.18
3 154 Petra ZelinkováPetra Zelinková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.03
4 144 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.04
5 140 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.21
6 133 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 25.63
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 23.6.2018 - 12:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.84 11.00
2 129 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 22.00
3 119 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.08
4 111 Tereza VšetečkováTereza Všetečková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.23
5 116 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.94
6 120 Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.81
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 79 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 19.84 11.00
2 126 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 20.29 9.00
3 110 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 20.65 8.00
4 108 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 20.79 7.00
5 83 Natálie KuttichováNatálie Kuttichová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 20.92 6.00
6 125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 21.05 5.00
7 102 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 21.24 4.00
8 61 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 21.40 3.00
9 124 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 21.42 2.00
10 96 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 21.58 1.00
11 72 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 21.76
11 151 Martina RozehnalováMartina Rozehnalová 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 21.76
13 148 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 21.86
14 142 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 21.87
15 91 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 21.88
16 86 Viktoria MyškováViktoria Myšková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 21.90
17 127 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 4 22.00
17 129 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 22.00
19 119 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.08
20 88 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 22.09
21 70 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 22.15
22 101 Tereza KopeckáTereza Kopecká 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.16
23 115 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 22.18
23 123 Tereza KocourkováTereza Kocourková 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 22.18
25 122 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 22.20
26 111 Tereza VšetečkováTereza Všetečková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 22.23
27 114 Pavla MánkováPavla Mánková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.28
28 63 Lucie MatyášováLucie Matyášová 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 22.45
29 117 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.55
30 138 Lucie BridzikováLucie Bridziková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 22.63
31 99 Markéta HoráčkováMarkéta Horáčková 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 22.66
32 67 Eliška VáclavkováEliška Václavková 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 22.75
33 130 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 22.91
34 116 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 22.94
35 154 Petra ZelinkováPetra Zelinková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 23.03
36 144 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 23.04
37 66 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 23.15
38 76 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 23.29
38 65 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 6 23.29
40 136 Valentýna HákováValentýna Háková 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 23.37
41 107 Anna SchönigerováAnna Schönigerová 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 23.66
42 135 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 1 24.20
43 140 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 24.21
44 60 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 24.58
45 120 Klára DostálováKlára Dostálová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 24.81
46 68 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová 04 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 25.02
47 133 Marie DejmkováMarie Dejmková 03 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 25.63
150 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 DNS

1500 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 49 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 4:58.58 9.00
2 9 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 4:59.05 8.00
3 37 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 5:02.33 7.00
4 22 Tomáš BedlekTomáš Bedlek 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 5:02.48 6.00
5 46 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:18.26 3.00
6 8 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 5:20.71 1.00
7 4 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 5:22.64
8 12 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 5:23.08
9 5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 5:29.88
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 4:56.32 11.00
2 28 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 5:03.42 5.00
3 24 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 5:09.84 4.00
4 31 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 5:18.56 2.00
5 48 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 5:22.68
6 7 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 5:23.11
7 34 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:43.53
8 6 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 5:47.80
9 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 6:04.34
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Žačok Jakub (TRUTN) 2. Hurdálek Robert (TRUTN) 3. Kuhn František (DVKRA)
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 4:56.32 11.00
2 49 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 4:58.58 9.00
3 9 František KuhnFrantišek Kuhn 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 4:59.05 8.00
4 37 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3 5:02.33 7.00
5 22 Tomáš BedlekTomáš Bedlek 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 5:02.48 6.00
6 28 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 5:03.42 5.00
7 24 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 5:09.84 4.00
8 46 Dominik DudaDominik Duda 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:18.26 3.00
9 31 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 1 5:18.56 2.00
10 8 Dan JarolímekDan Jarolímek 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 5:20.71 1.00
11 4 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 5:22.64
12 48 Michal HamplMichal Hampl 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 5:22.68
13 12 Ondřej SoučekOndřej Souček 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 5:23.08
14 7 Lukáš SeidlLukáš Seidl 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 8 5:23.11
15 5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 5:29.88
16 34 Ondřej ŘehákOndřej Řehák 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 5:43.53
17 6 Ondřej LockerOndřej Locker 05 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 5:47.80
18 43 Jan LelekJan Lelek 06 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 4 6:04.34

1500 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 109 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 5:35.85 9.00
2 140 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:37.65 8.00
3 58 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 5:39.80 7.00
4 154 Petra ZelinkováPetra Zelinková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:44.12 6.00
5 135 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 5:45.06 5.00
6 118 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 5:45.35 4.00
7 84 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:50.12 3.00
8 88 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 6:01.47 2.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Marková Barbora (HKRAL) 2. Tobišková Karolína (JAROM) 3. Flečková Nikol (TRUTN)
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 5:29.93 11.00
2 73 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 6:01.81 1.00
3 148 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 6:01.83
4 71 Aneta JechováAneta Jechová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 6:04.75
5 134 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 6:12.78
6 113 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 6:17.32
7 59 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 6:20.73
8 55 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 6:21.95
150 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 DNS
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 85 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 5:29.93 11.00
2 109 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 5:35.85 9.00
3 140 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 5:37.65 8.00
4 58 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 7 5:39.80 7.00
5 154 Petra ZelinkováPetra Zelinková 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 5:44.12 6.00
6 135 Daniela FajstauerováDaniela Fajstauerová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 5:45.06 5.00
7 118 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 5:45.35 4.00
8 84 Barbora MalinováBarbora Malinová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 5:50.12 3.00
9 88 Tereza PavlátováTereza Pavlátová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 6:01.47 2.00
10 73 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 6:01.81 1.00
11 148 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 6:01.83
12 71 Aneta JechováAneta Jechová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 6:04.75
13 134 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 6:12.78
14 113 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 1 6:17.32
15 59 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 4 6:20.73
16 55 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 6 6:21.95
150 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 DNS

100 m překážek - Žáci

(so, 23.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 13 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.82 11.00
47 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 DQ
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Gonda Pavel (HKRAL)
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 23.6.2018 - 10:00) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.90 2.00
2 124 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 18.80 1.00
3 87 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.85
4 146 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18.85
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 23.6.2018 - 10:00) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 15.47 11.00
2 93 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.99 9.00
3 104 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 16.17 8.00
4 142 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.50 7.00
125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců: 1. Nechanická Jessica (NPAKA) 2. Šarounová Markéta (HKRAL) 3. Mertlíková Eliška (JAROM)
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 23.6.2018 - 10:00) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.55 6.00
2 102 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 17.14 5.00
3 153 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 17.17 4.00
4 147 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 17.78 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 105 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 15.47 11.00
2 93 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 15.99 9.00
3 104 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 16.17 8.00
4 142 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová 04 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 16.50 7.00
5 80 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 16.55 6.00
6 102 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 17.14 5.00
7 153 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 17.17 4.00
8 147 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 17.78 3.00
9 91 Denisa SmutnáDenisa Smutná 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 17.90 2.00
10 124 Marie KordováMarie Kordová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 18.80 1.00
11 87 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 18.85
11 146 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 3 18.85
125 Sára KřížkováSára Křížková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 DNS

4 x 300 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 23 Čech, Dítě, Kvapil, Potoček Čech, Dítě, Kvapil, Potoček TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 3:00.43 11.00
2 46 Duda, Hampl, Melichar, Žačok Duda, Hampl, Melichar, Žačok TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 3:08.10 9.00
3 29 Bláha, Brumlich, Dědek, Kohl Bláha, Brumlich, Dědek, Kohl SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 3:23.18 8.00
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 23.6.2018 - 13:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Kuttichová, Marková, Smutná, Šarounová Kuttichová, Marková, Smutná, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 3:04.81 11.00
2 96 Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Voborníková Bašková, Hochsteigerová, Tobišková, Voborníková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 3 3:07.24 9.00
3 121 Dufková, Křížková, Kordová, Kocourková Dufková, Křížková, Kordová, Kocourková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 3:19.51 8.00
4 154 Zelinková, Sacherová, Rozehnalová, Bridziková Zelinková, Sacherová, Rozehnalová, Bridziková TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 3:21.11 7.00
5 88 Pavlátová, Myšková, Najmanová, Malinová Pavlátová, Myšková, Najmanová, Malinová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 3:24.98 6.00
6 111 Všetečková, Schönigerová, Kopecká, Horáčková Všetečková, Schönigerová, Kopecká, Horáčková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 3:25.56 5.00
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(so, 23.6.2018 - 10:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.501.531.561.591.621.65 Body
1 38 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.56 ---oo-xxoxxx 11.00
2 4 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.50 -oooxoxxx 9.00
3 50 Štěpán JiráskoŠtěpán Jirásko
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 1.35 xoxxoxxx 8.00
15 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 DNS
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.251.301.351.401.451.481.511.541.571.60 Body
1 105 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.60 ---oooxooxxooxxx 11.00
2 152 Lucie SacherováLucie Sacherová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
03 1.54 ooooooooxxx 9.00
3 97 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.51 ---ooxxoxoxxx 8.00
4 147 Daniela MacnarováDaniela Macnarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 1.48 o--xooxxoxxx 7.00
5 78 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.40 ooxxoxoxxx 6.00
6 117 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.40 oooxxoxxx 5.00
7= 95 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.40 ooxxoxxoxxx 3.50
7= 111 Tereza VšetečkováTereza Všetečková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.40 ooxxoxxoxxx 3.50
9 113 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.35 oooxxx 2.00
10 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 1.35 ooxoxxx 1.00
11= 72 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 1.35 oxoxoxxx
11= 123 Tereza KocourkováTereza Kocourková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 1.35 xooxoxxx
13 139 Daniela DrašarováDaniela Drašarová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 1.35 oxxoxoxxx
14 58 Eliška PeterkováEliška Peterková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 1.35 ooxxoxxx
15 82 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.30 ooxxx
16 127 Aneta ČeřovskáAneta Čeřovská
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.30 oxoxxx
17 86 Viktoria MyškováViktoria Myšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.30 xoxoxxx
18 121 Viktoria DufkováViktoria Dufková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 1.25 oxxx
143 Nina JezdinskáNina Jezdinská
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
06 DNS
134 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
04 NM xxx
71 Aneta JechováAneta Jechová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 NM xxx
Celkem 21 závodníků

Skok o tyči - Žáci

(so, 23.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.002.102.202.30 Body
1 13 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.60 11.00
15 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 DNS
Celkem 2 závodníků

Skok o tyči - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 11:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.601.701.801.902.002.10 Body
1 95 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 2.50 11.00
2 98 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 2.00 9.00
3 102 Michaela KřovákováMichaela Křováková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.90 8.00
4 80 Aneta HloucalováAneta Hloucalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.90 7.00
5 87 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.70 6.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Voříšková Amélie (HKRAL) 2. Hochsteigerová Aneta (JAROM) 3. Křováková Michaela (JAROM)
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Žáci

(so, 23.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 16 Jan KořénekJan Kořének
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 5.51 -1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.05,51  -1.1 11.00
2 39 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.93 -1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.04,93  -1.1 9.00
3 28 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.78 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.04,78  -0.7 8.00
4 17 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.56 -2.5 m/s 0.00.00.00.00.00.04,56  -2.5 7.00
5 41 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.46 -2.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,46  -2.9 6.00
6 18 David KrálDavid Král
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.31 -1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,31  -1.9 5.00
7 4 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.23 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.04,23  -0.6 4.00
8 52 Adam ŠašekAdam Šašek
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 4.20 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.04,20  -0.7 3.00
9 36 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 3.91 0.00.00.00.00.00.03,91 2.00
10 20 Matěj TrampotaMatěj Trampota
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.91 0.00.00.00.00.00.03,91 1.00
11 23 Ondřej ČechOndřej Čech
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.88 0.00.00.00.00.00.03,88
12 9 František KuhnFrantišek Kuhn
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 3.87 0.00.00.00.00.00.03,87
13 32 Matěj HájekMatěj Hájek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.81 0.00.00.00.00.00.03,81
14 5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.79 0.00.00.00.00.00.03,79
15 30 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.75 0.00.00.00.00.00.03,75
16 45 Jan VitvarJan Vitvar
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
06 3.62 0.00.00.00.00.00.03,62
25 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
15 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 79 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.98 -1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.04,98  -1.0 11.00
2 105 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.93 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.04,93  -0.2 9.00
3 115 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.67 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.04,67  +0.8 8.00
4 104 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.62 -2.2 m/s 0.00.00.00.00.00.04,62  -2.2 7.00
5 97 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.62 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,62  -0.9 6.00
6 106 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.60 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,60  -0.9 5.00
7 90 Daniela PražákováDaniela Pražáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 4.59 -1.8 m/s 0.00.00.00.00.00.04,59  -1.8 4.00
8 93 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.34 -1.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,34  -1.9 3.00
9 82 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.32 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.04,32  -0.3 2.00
10 117 Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 4.24 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.04,24  -0.9 1.00
11 63 Lucie MatyášováLucie Matyášová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 4.17 -0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.04,17  -0.8
12 114 Pavla MánkováPavla Mánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 4.09 -2.5 m/s 0.00.00.00.00.00.04,09  -2.5
13 132 Eliška ŠebkováEliška Šebková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.07 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.04,07  -0.5
14 56 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 4.01 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.04,01  +0.3
15 119 Magdalena ČížkováMagdalena Čížková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 3.97 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.03,97  -0.5
16 67 Eliška VáclavkováEliška Václavková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3.97 -0.9 m/s 0.00.00.00.00.00.03,97  -0.9
17 66 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3.97 -1.1 m/s 0.00.00.00.00.00.03,97  -1.1
18 78 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.96 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.03,96  -0.6
19 130 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.81 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.03,81  -0.7
20 64 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.77 +0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.03,77  +0.3
21 112 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.76 -0.5 m/s 0.00.00.00.00.00.03,76  -0.5
22 137 Viktorie ŽiškováViktorie Žišková
Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc...
03 3.69 -1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.03,69  -1.6
23= 65 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.65 -0.7 m/s 0.00.00.00.00.00.03,65  -1.0
23= 61 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 3.65 -1.0 m/s 0.00.00.00.00.00.03,65  -0.7
25 141 Alžběta HaškováAlžběta Hašková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.61 -0.2 m/s 0.00.00.00.00.00.03,61  -0.2
26 57 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.48 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.03,48  -0.3
27 144 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 3.46 -0.3 m/s 0.00.00.00.00.00.03,46  -0.3
28 62 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 3.42 +0.8 m/s 0.00.00.00.00.00.03,42  +0.8
29 68 Kristýna VyskočilováKristýna Vyskočilová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
04 3.36 -0.6 m/s 0.00.00.00.00.00.03,36  -0.6
30 149 Amálie NávratováAmálie Návratová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
05 2.35 -1.6 m/s 0.00.00.00.00.00.02,35  -1.6
74 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
142 Kateřina HolubcováKateřina Holubcová
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 10.83 0.0 11.00
2 112 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 09.66 0.0 9.00
3 57 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.00 0.0 8.00
4 54 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 08.85 0.0 7.00
5 77 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 08.75 0.0 6.00
6 92 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.08 0.0 5.00
7 116 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 07.76 0.0 4.00
8 81 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.59 0.0 3.00
9 76 Zuzana NácovskáZuzana Nácovská
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.44 0.0 2.00
10 103 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 07.44 0.0 1.00
11 75 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 07.44 0.0
12 78 Kateřina FraňkováKateřina Fraňková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.29 0.0
13 132 Eliška ŠebkováEliška Šebková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 07.24 0.0
14 100 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 07.20 0.0
15 94 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.12 0.0
16 118 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 06.84 0.0
17 69 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 06.68 0.0
18 64 Tereza StejskalováTereza Stejskalová
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 05.63 0.0
19 59 Klára DvořákováKlára Dvořáková
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 05.40 0.0
74 Kateřina MaláKateřina Malá
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 DNS 0.0
Celkem 20 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 23.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 12.84 0.0 11.00
2 19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 11.60 0.0 9.00
3 21 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 10.81 0.0 8.00
4 40 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 08.49 0.0 7.00
5 14 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 08.46 0.0 6.00
6 2 Michal NovotnýMichal Novotný
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 08.21 0.0 5.00
7 1 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 08.13 0.0 4.00
8 17 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.87 0.0 3.00
9 37 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 07.59 0.0 2.00
10 36 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 06.99 0.0 1.00
11 3 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.58 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 89 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 29.41 0.0 11.00
2 106 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 25.62 0.0 9.00
3 92 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 25.04 0.0 8.00
4 75 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 23.49 0.0 7.00
5 94 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22.17 0.0 6.00
6 97 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 22.15 0.0 5.00
7 69 Anna AlbrechtováAnna Albrechtová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 21.93 0.0 4.00
8 100 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 21.02 0.0 3.00
9 108 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 20.58 0.0 2.00
10 95 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 19.38 0.0 1.00
11 112 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 17.55 0.0
12 129 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 16.27 0.0
13 128 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 14.60 0.0
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Plašilová Eliška (HKRAL) 2. Prouzová Tereza (JAROM) 3. Součková Terezie (HKRAL)
Celkem 13 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci

(so, 23.6.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 11 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 33.59 0.00.00.00.00.00.00.0 11.00
2 19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 23.03 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
3 38 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 20.94 0.00.00.00.00.00.00.0 8.00
4 40 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 19.28 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
5 14 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 18.96 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
6 41 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 16.05 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců: 1. Malich Marek (DVKRA) 2. Krejčí Ondřej (HKRAL) 3. Mencl Tomáš (SODKR)
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(so, 23.6.2018 - 09:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 106 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 34.26 0.0 11.00
2 96 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 33.52 0.0 9.00
3 103 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 32.64 0.0 8.00
4 115 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 32.46 0.0 7.00
5 98 Aneta HochsteigerováAneta Hochsteigerová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
05 27.22 0.0 6.00
6 128 Kateřina KubíčkováKateřina Kubíčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 26.95 0.0 5.00
7 131 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 26.04 0.0 4.00
8 104 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 24.06 0.0 3.00
9 113 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 22.54 0.0 2.00
10 92 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 22.27 0.0 1.00
11 62 Rozálie HorskáRozálie Horská
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
06 22.19 0.0
12 84 Barbora MalinováBarbora Malinová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 22.02 0.0
13 57 Alena KracíkováAlena Kracíková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 21.04 0.0
14 89 Eliška PlašilováEliška Plašilová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 20.94 0.0
15 94 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.54 0.0
16 100 Adéla KilevníkováAdéla Kilevníková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 19.44 0.0
17 122 Zuzana JungováZuzana Jungová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
03 19.34 0.0
18 81 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 18.69 0.0
19 101 Tereza KopeckáTereza Kopecká
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 17.00 0.0
20 118 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 16.97 0.0
Celkem 20 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(so, 23.6.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 40.17 0.0 11.00
2 38 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 36.44 0.0 9.00
3 1 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 30.97 0.0 8.00
4 5 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 28.31 0.0 7.00
5 41 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 25.73 0.0 6.00
6 51 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.
04 25.46 0.0 5.00
7 17 Jan KotíkJan Kotík
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 24.24 0.0 4.00
8 7 Lukáš SeidlLukáš Seidl
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 23.56 0.0 3.00
9 26 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 19.95 0.0 2.00
10 35 Jan BukovskýJan Bukovský
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 19.40 0.0 1.00
11 14 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 19.10 0.0
12 6 Ondřej LockerOndřej Locker
SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s.
05 15.34 0.0
11 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 DNS 0.0
25 Lukáš FilandrLukáš Filandr
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 NM 0.0
Celkem 14 závodníků