výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Trutnov (17. 5. 2018)

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 201 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:44.83 9.00
2 140 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:44.94 8.00
3 188 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:46.75 6.00
4 109 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:47.80 5.00
5 84 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:50.48 2.00
6 144 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:54.45
7 145 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:59.15
8 148 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:59.72
9 185 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 3:10.78
155 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 DNS
Celkem 10 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 116 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:31.83 11.00
2 117 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:45.69 7.00
3 162 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:48.04 4.00
4 101 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:52.02 1.00
5 128 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:53.22
6 179 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 2:56.04
7 105 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:56.28
8 192 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:56.37
9 200 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 3:02.41
10 197 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 3:08.12
119 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 DNS
Celkem 11 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 13:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 149 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:49.70 3.00
2 159 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:57.16
3 122 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:58.57
MS 110 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:59.30
5 87 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 4 2:59.60
6 86 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 5 3:00.78
7 167 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 9 3:01.82
8 98 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 3:17.47
9 187 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10 3:26.23
204 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 116 Michaela MetelkováMichaela Metelková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:31.83 11.00
2 201 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:44.83 9.00
3 140 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 10 2:44.94 8.00
4 117 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:45.69 7.00
5 188 Nikol FlečkováNikol Flečková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 2:46.75 6.00
6 109 Barbora HudouskováBarbora Hudousková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 2:47.80 5.00
7 162 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 2:48.04 4.00
8 149 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:49.70 3.00
9 84 Eliška PeterkováEliška Peterková 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 2:50.48 2.00
10 101 Gábina MaláGábina Malá 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:52.02 1.00
11 128 Aneta HejzlarováAneta Hejzlarová 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 4 2:53.22
12 144 Michaela JakouběováMichaela Jakouběová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 2:54.45
13 179 Lucie JandurováLucie Jandurová 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 2:56.04
14 105 Sabina HálováSabina Hálová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 2:56.28
15 192 Anna JunkováAnna Junková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:56.37
16 159 Natálie KubečkováNatálie Kubečková 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:57.16
17 122 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:58.57
18 145 Klaudie KlierováKlaudie Klierová 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 5 2:59.15
19 110 Eliška ChudáEliška Chudá 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:59.30
20 87 Viktorie FejováViktorie Fejová 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 4 2:59.60
21 148 Amálie MacounováAmálie Macounová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:59.72
22 86 Klára DvořákováKlára Dvořáková 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 5 3:00.78
23 167 Petra NěmcováPetra Němcová 06 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 9 3:01.82
24 200 Sára PeterkováSára Peterková 06 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 10 3:02.41
25 197 Rozálie MilionováRozálie Milionová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 3:08.12
26 185 Kateřina PospíšilováKateřina Pospíšilová 05 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 9 3:10.78
27 98 Flortje ChristoffelsFlortje Christoffels 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 3:17.47
28 187 Rozálie ZálabskáRozálie Zálabská 07 Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 10 3:26.23
155 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 DNS
119 Anna PickováAnna Picková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 DNS
204 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 2 DNS