výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Trutnov (17. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.39 11.00
2 34 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.53 9.00
3 5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.43 8.00
4 27 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.60 7.00
5 56 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.11 6.00
6 42 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 14.70 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:15) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 43 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.21 5.00
2 49 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.35 4.00
3 47 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 14.64 3.00
4 51 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 14.67 2.00
5 25 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.77
6 32 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 10.39 11.00
2 34 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 10.53 9.00
3 5 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.43 8.00
4 27 Adam HalířAdam Halíř 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 11.60 7.00
5 56 Filip BláhaFilip Bláha 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 12.11 6.00
6 43 Richard KutíkRichard Kutík 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 12.21 5.00
7 49 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 12.35 4.00
8 47 Adam VeinfurterAdam Veinfurter 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 14.64 3.00
9 51 Lukáš KubíčekLukáš Kubíček 06 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 14.67 2.00
10 42 Vojtěch KopeckýVojtěch Kopecký 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 14.70 1.00
11 25 Tomáš GloserTomáš Gloser 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 14.77
12 32 František NajmanFrantišek Najman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 14.78

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 12:00) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.93 11.00
2 203 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.75 9.00
3 194 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.90 8.00
4 173 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.39 7.00
5 80 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.47 5.00
6 117 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.36 0.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 88 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 4 11.44 6.00
2 118 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.61 4.00
3 162 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.97 2.00
4 172 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 12.76
5 104 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.88
6 132 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.19
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 97 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.36 0.50
2 93 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 12.48
3 124 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.93
4 171 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 14.19
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 12:00) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 103 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.74 3.00
2 122 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.35
3 156 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.24
4 137 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.84
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Daniela PražákováDaniela Pražáková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 09.93 11.00
2 203 Bára StrnádkováBára Strnádková 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 10.75 9.00
3 194 Daniela MacnarováDaniela Macnarová 05 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 10.90 8.00
4 173 Barbora SíbrováBarbora Síbrová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 2 11.39 7.00
5 88 Barbora FrejvaldováBarbora Frejvaldová 05 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 4 11.44 6.00
6 80 Kathrin HohbergKathrin Hohberg 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 3 11.47 5.00
7 118 Nelly NovotnáNelly Novotná 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 11.61 4.00
8 103 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 11.74 3.00
9 162 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 11.97 2.00
10 117 Veronika MičánkováVeronika Mičánková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 7 12.36 0.50
10 97 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 12.36 0.50
12 93 Kateřina ŠtětinováKateřina Štětinová 06 SK Dobruška z.s. ASK Dobruška z.s. A 3 12.48
13 172 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5 12.76
14 104 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 12.88
15 124 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 12.93
16 132 Adéla KopeckáAdéla Kopecká 06 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 13.19
17 122 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 13.35
18 171 Adéla SedláčkováAdéla Sedláčková 07 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6 14.19
19 156 Adéla BělobrádkováAdéla Bělobrádková 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3 14.24
20 137 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2 14.84