výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KPD mladšího žactva

Trutnov (17. 5. 2018)

4 x 60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Mrha, Petržela, Pašek, Halíř Mrha, Petržela, Pašek, Halíř TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.83 9.00
2 50 Kožnar, Ježek, Svoboda, Malý Kožnar, Ježek, Svoboda, Malý TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 34.92 8.00
3 63 Velechovský, Bláha, Brumlich, Kohl Velechovský, Bláha, Brumlich, Kohl SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.13 7.00
4 77 Šrejber, Jirásko, Sojka, Šašek Šrejber, Jirásko, Sojka, Šašek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.41 6.00
5 20 Novotný, Souček, Kuhn, Malich Novotný, Souček, Kuhn, Malich TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 35.42 5.00
6 14 Matějů, Kováč, Locker, Seidl Matějů, Kováč, Locker, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.02 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 24 Čermák, Šůstek, Tejc, Gloser Čermák, Šůstek, Tejc, Gloser TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 35.56 4.00
2 44 Nagy, Petera, Kutík, Kopecký Nagy, Petera, Kutík, Kopecký TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 36.16 2.00
3 67 Křivánek, Hron, Vitvar, Havlíček Křivánek, Hron, Vitvar, Havlíček Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 36.53 1.00
4 3 Elicer, Kloutvor, Hladík, Šulc Elicer, Kloutvor, Hladík, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 36.56
5 53 Plecháč, Hauk, Kubíček, Salaba Plecháč, Hauk, Kubíček, Salaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 39.10
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 14:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 1 Bílek, Špicar, Kloutvor, Čermák Bílek, Špicar, Kloutvor, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 34.16 11.00
2 59 Hájek, Grim, Řehák, Matoulek Hájek, Grim, Řehák, Matoulek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 38.80
3 46 Ráž, Dušek, Horák, Veinfurter Ráž, Dušek, Horák, Veinfurter TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 39.76
4 23 Bláha, Zeman, Šrytr, Arnošt Bláha, Zeman, Šrytr, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.80
5 28 Karban, Karel, Najman, Machaň Karban, Karel, Najman, Machaň TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 41.78
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 28 Karban, Karel, Najman, Machaň Karban, Karel, Najman, Machaň TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 41.78
2 23 Bláha, Zeman, Šrytr, Arnošt Bláha, Zeman, Šrytr, Arnošt TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 39.80
3 46 Ráž, Dušek, Horák, Veinfurter Ráž, Dušek, Horák, Veinfurter TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 39.76
4 53 Plecháč, Hauk, Kubíček, Salaba Plecháč, Hauk, Kubíček, Salaba TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 39.10
5 59 Hájek, Grim, Řehák, Matoulek Hájek, Grim, Řehák, Matoulek SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 38.80
6 3 Elicer, Kloutvor, Hladík, Šulc Elicer, Kloutvor, Hladík, Šulc Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 36.56
7 67 Křivánek, Hron, Vitvar, Havlíček Křivánek, Hron, Vitvar, Havlíček Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 5 36.53 1.00
8 44 Nagy, Petera, Kutík, Kopecký Nagy, Petera, Kutík, Kopecký TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 36.16 2.00
9 14 Matějů, Kováč, Locker, Seidl Matějů, Kováč, Locker, Seidl SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 5 36.02 3.00
10 24 Čermák, Šůstek, Tejc, Gloser Čermák, Šůstek, Tejc, Gloser TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 35.56 4.00
11 20 Novotný, Souček, Kuhn, Malich Novotný, Souček, Kuhn, Malich TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 6 35.42 5.00
12 77 Šrejber, Jirásko, Sojka, Šašek Šrejber, Jirásko, Sojka, Šašek TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 35.41 6.00
13 63 Velechovský, Bláha, Brumlich, Kohl Velechovský, Bláha, Brumlich, Kohl SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 35.13 7.00
14 50 Kožnar, Ježek, Svoboda, Malý Kožnar, Ježek, Svoboda, Malý TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 34.92 8.00
15 31 Mrha, Petržela, Pašek, Halíř Mrha, Petržela, Pašek, Halíř TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3 34.83 9.00
16 1 Bílek, Špicar, Kloutvor, Čermák Bílek, Špicar, Kloutvor, Čermák Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 34.16 11.00

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 120 Pražáková, Havlíčková, Metelková, Mičánková Pražáková, Havlíčková, Metelková, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 33.39 11.00
2 203 Strnádková, Hašková, Macnarová, Návratová Strnádková, Hašková, Macnarová, Návratová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.66 7.00
3 183 Pittnerová, Pavelková, Hančová, Háková Pittnerová, Pavelková, Hančová, Háková Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 34.71 6.00
4 144 Jakouběová, Seifertová, Buštová, Kunertová Jakouběová, Seifertová, Buštová, Kunertová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.92 5.00
5 88 Frejvaldová, Štětinová, Matyášová, Šormová Frejvaldová, Štětinová, Matyášová, Šormová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 35.43 3.00
6 160 Plecháčová, Kohlová, Venclová, Kubečková Plecháčová, Kohlová, Venclová, Kubečková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.20
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 129 Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Hejzlarová Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Hejzlarová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 34.37 9.00
2 175 Vondroušová, Rutrlová, Sedláčková, Síbrová Vondroušová, Rutrlová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 34.59 8.00
3 85 Šormová, Hohberg, Imlaufová, Horníková Šormová, Hohberg, Imlaufová, Horníková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 35.24 4.00
4 169 Tylšová, Fettersová, Paslerová, Hejzlarová Tylšová, Fettersová, Paslerová, Hejzlarová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 37.05
125 Šmídová, Dittrichová, Rychterová, Luňáková Šmídová, Dittrichová, Rychterová, Luňáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 143 Hauková, Šírová, Pokorná, Klierová Hauková, Šírová, Pokorná, Klierová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.62 2.00
2 87 Fejová, Dvořáková, Václavková, Horská Fejová, Dvořáková, Václavková, Horská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.32
3 138 Štveráková, Kudrnáčová, Schönigerová, Součková Štveráková, Kudrnáčová, Schönigerová, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.49
4 184 Plecháčová, Pospíšilová, Jandurová, Volechová Plecháčová, Pospíšilová, Jandurová, Volechová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 38.32
5 195 Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Geislerová Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Geislerová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 38.61
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 17.5.2018 - 14:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 107 Hejsková, Blatníková, Novotná, Hálová Hejsková, Blatníková, Novotná, Hálová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.06 1.00
2 102 Sedláčková, Fléglová, Hillermannová, Davidová Sedláčková, Fléglová, Hillermannová, Davidová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 36.95
3 101 Malá, Kubasová, Christoffels, Ježková Malá, Kubasová, Christoffels, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 38.78
4 154 Šulcová, Klierová, Mlynáryková, Macounová Šulcová, Klierová, Mlynáryková, Macounová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 39.62
5 181 Kotilová, Zálabská, Bártová, Jindrová Kotilová, Zálabská, Bártová, Jindrová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 43.74
126 Thiele, Hudousková, Součková, Regentová Thiele, Hudousková, Součková, Regentová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 181 Kotilová, Zálabská, Bártová, Jindrová Kotilová, Zálabská, Bártová, Jindrová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 3 43.74
2 154 Šulcová, Klierová, Mlynáryková, Macounová Šulcová, Klierová, Mlynáryková, Macounová TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 39.62
3 101 Malá, Kubasová, Christoffels, Ježková Malá, Kubasová, Christoffels, Ježková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 38.78
4 195 Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Geislerová Mikešová, Mikešová, Jezdinská, Geislerová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 4 38.61
5 184 Plecháčová, Pospíšilová, Jandurová, Volechová Plecháčová, Pospíšilová, Jandurová, Volechová Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 38.32
6 160 Plecháčová, Kohlová, Venclová, Kubečková Plecháčová, Kohlová, Venclová, Kubečková SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2 37.20
7 169 Tylšová, Fettersová, Paslerová, Hejzlarová Tylšová, Fettersová, Paslerová, Hejzlarová SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3 37.05
8 102 Sedláčková, Fléglová, Hillermannová, Davidová Sedláčková, Fléglová, Hillermannová, Davidová TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 36.95
9 138 Štveráková, Kudrnáčová, Schönigerová, Součková Štveráková, Kudrnáčová, Schönigerová, Součková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 36.49
10 87 Fejová, Dvořáková, Václavková, Horská Fejová, Dvořáková, Václavková, Horská SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 36.32
11 107 Hejsková, Blatníková, Novotná, Hálová Hejsková, Blatníková, Novotná, Hálová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 36.06 1.00
12 143 Hauková, Šírová, Pokorná, Klierová Hauková, Šírová, Pokorná, Klierová TJ JilemniceTJ Jilemnice 2 35.62 2.00
13 88 Frejvaldová, Štětinová, Matyášová, Šormová Frejvaldová, Štětinová, Matyášová, Šormová SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 1 35.43 3.00
14 85 Šormová, Hohberg, Imlaufová, Horníková Šormová, Hohberg, Imlaufová, Horníková Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 4 35.24 4.00
15 144 Jakouběová, Seifertová, Buštová, Kunertová Jakouběová, Seifertová, Buštová, Kunertová TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 34.92 5.00
16 183 Pittnerová, Pavelková, Hančová, Háková Pittnerová, Pavelková, Hančová, Háková Atletický oddíl Spartak VrchlabíAtletický oddíl Spartak Vrc... 6 34.71 6.00
17 203 Strnádková, Hašková, Macnarová, Návratová Strnádková, Hašková, Macnarová, Návratová TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 34.66 7.00
18 175 Vondroušová, Rutrlová, Sedláčková, Síbrová Vondroušová, Rutrlová, Sedláčková, Síbrová TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 1 34.59 8.00
19 129 Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Hejzlarová Hochsteigerová, Kopecká, Voborníková, Hejzlarová TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 6 34.37 9.00
20 120 Pražáková, Havlíčková, Metelková, Mičánková Pražáková, Havlíčková, Metelková, Mičánková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 33.39 11.00
125 Šmídová, Dittrichová, Rychterová, Luňáková Šmídová, Dittrichová, Rychterová, Luňáková TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DQ
126 Thiele, Hudousková, Součková, Regentová Thiele, Hudousková, Součková, Regentová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 DNS