Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále KPD přípravek

Trutnov (20. 9. 2018)

600 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 14 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.95 586.00
2 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:05.82 426.00
3 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:08.34 393.00
4 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:09.00 384.00
5 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:10.63 363.00
6 27 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:13.34 330.00
7 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:15.53 304.00
8 31 Adam HašekAdam Hašek 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:17.71 280.00
9 33 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:18.56 270.00
10 10 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:18.74 268.00
11 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.71 247.00
12 35 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:21.85 235.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:00.34 504.00
2 3 Tony ImlaufTony Imlauf 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:02.84 468.00
3 28 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:05.82 426.00
4 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:06.37 419.00
5 32 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 7 2:07.92 398.00
6 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:07.93 398.00
7 17 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:10.63 363.00
8 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:10.63 363.00
9 11 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:12.57 339.00
10 8 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:13.46 329.00
11 19 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:14.18 320.00
12 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:18.24 274.00
13 2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:27.98 176.00
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 18:25) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 1:52.08 632.00
2 4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13 1:59.69 513.00
3 21 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:03.27 462.00
4 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 2:05.26 434.00
5 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:07.44 405.00
6 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:07.87 399.00
7 12 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:08.23 394.00
8 22 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:10.65 363.00
9 30 Josef DusílekJosef Dusílek 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:12.36 342.00
10 23 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:15.98 299.00
11 20 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:16.23 296.00
12 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:20.23 252.00
13 9 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:28.82 169.00
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 13 Tomáš MetelkaTomáš Metelka 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 1:52.08 632.00
2 14 Adam PecinaAdam Pecina 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 5 1:54.95 586.00
3 4 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13 1:59.69 513.00
4 26 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:00.34 504.00
5 3 Tony ImlaufTony Imlauf 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 8 2:02.84 468.00
6 21 David MánekDavid Mánek 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 11 2:03.27 462.00
7 29 Matěj ČtvrtečkaMatěj Čtvrtečka 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 3 2:05.26 434.00
8 25 František ŠvorčíkFrantišek Švorčík 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:05.82 426.00
8 28 Marek BenešMarek Beneš 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:05.82 426.00
10 34 Lukáš BednaříkLukáš Bednařík 09 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:06.37 419.00
11 6 Matěj BezouškaMatěj Bezouška 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 1 2:07.44 405.00
12 1 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 2 2:07.87 399.00
13 32 Martin HolubMartin Holub 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 7 2:07.92 398.00
14 16 Mikuláš SvíčkaMikuláš Svíčka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12 2:07.93 398.00
15 12 Jakub JežekJakub Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:08.23 394.00
16 15 Matyáš RejsekMatyáš Rejsek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:08.34 393.00
17 39 Petr TopalovskýPetr Topalovský 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 12 2:09.00 384.00
18 5 Samuel ŠulcSamuel Šulc 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10 2:10.63 363.00
18 17 Sebastian HaukSebastian Hauk 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 6 2:10.63 363.00
18 7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:10.63 363.00
21 22 Martin FaltusMartin Faltus 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5 2:10.65 363.00
22 30 Josef DusílekJosef Dusílek 07 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:12.36 342.00
23 11 David JežekDavid Ježek 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 9 2:12.57 339.00
24 27 Josef ZimlaJosef Zimla 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 13 2:13.34 330.00
25 8 Matouš FlégrMatouš Flégr 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 4 2:13.46 329.00
26 19 Jan KorbelářJan Korbelář 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:14.18 320.00
27 38 Nello Daniel PrášekNello Daniel Prášek 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 7 2:15.53 304.00
28 23 David JirmanDavid Jirman 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:15.98 299.00
29 20 Petr MalinaPetr Malina 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:16.23 296.00
30 31 Adam HašekAdam Hašek 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 2 2:17.71 280.00
31 24 Tomáš RydloTomáš Rydlo 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:18.24 274.00
32 33 Jan MoravecJan Moravec 08 SK Solnice,z.s.SK Solnice,z.s. 4 2:18.56 270.00
33 10 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:18.74 268.00
34 36 Radek JiřičkaRadek Jiřička 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 8 2:20.23 252.00
35 37 Luca Samuel PrášekLuca Samuel Prášek 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:20.71 247.00
36 35 Filip DvořákFilip Dvořák 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:21.85 235.00
37 2 Daniel HanákDaniel Hanák 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5 2:27.98 176.00
38 9 Jakub KňákalJakub Kňákal 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 9 2:28.82 169.00
18 Lukáš HnikLukáš Hnik 08 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3 DNS

600 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 01 (čt, 20.9.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:01.94 481.00
2 56 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:04.66 442.00
3 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:05.12 436.00
4 66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:07.40 405.00
5 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:10.18 369.00
6 47 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:11.75 350.00
7 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:12.15 345.00
8 71 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:14.96 311.00
9 68 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:15.36 306.00
10 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:15.90 300.00
11 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:19.44 261.00
12 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:20.96 244.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 DNS
46 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNF
Celkem 14 závodníků
Běh 02 (čt, 20.9.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 53 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:03.21 462.00
2 44 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:05.39 432.00
3 65 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:05.96 424.00
4 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:09.78 374.00
5 64 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:14.14 321.00
6 48 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:16.05 298.00
7 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:17.36 283.00
8 57 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:18.65 269.00
9 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:19.22 263.00
10 43 Linda PeterováLinda Peterová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:21.56 238.00
11 62 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:22.12 232.00
12 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14 2:23.61 217.00
13 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:26.69 188.00
14 76 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:30.79 152.00
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (čt, 20.9.2018 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:07.25 407.00
2 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:07.45 405.00
3 52 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:09.79 374.00
4 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:11.30 355.00
5 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:11.95 347.00
6 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:13.23 331.00
7 74 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:13.47 329.00
8 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:13.77 325.00
9 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:16.82 290.00
10 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:19.53 260.00
11 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:19.96 255.00
12 67 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:22.88 225.00
13 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10 2:39.12 90.00
49 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNF
Celkem 14 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 70 Barbora DohnalováBarbora Dohnalová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 4 2:01.94 481.00
2 53 Martina ČechováMartina Čechová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2 2:03.21 462.00
3 56 Eliška KholováEliška Kholová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 8 2:04.66 442.00
4 42 Magdaléna OvčarikováMagdaléna Ovčariková 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 9 2:05.12 436.00
5 44 Renata SkálováRenata Skálová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:05.39 432.00
6 65 Anežka MaláAnežka Malá 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 8 2:05.96 424.00
7 60 Lucie LžíčařováLucie Lžíčařová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 7 2:07.25 407.00
8 66 Nikola PlecháčováNikola Plecháčová 09 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10 2:07.40 405.00
9 41 Martina FrejvaldováMartina Frejvaldová 08 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 3 2:07.45 405.00
10 77 Adéla JeníkováAdéla Jeníková 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 5 2:09.78 374.00
11 52 Marie CoufalováMarie Coufalová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 1 2:09.79 374.00
12 45 Ivana SmažíkováIvana Smažíková 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 12 2:10.18 369.00
13 40 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 09 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 2 2:11.30 355.00
14 47 Adriana DavidováAdriana Davidová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:11.75 350.00
15 55 Justýna JelenováJustýna Jelenová 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 4 2:11.95 347.00
16 59 Daniela DvořákováDaniela Dvořáková 09 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5 2:12.15 345.00
17 75 Anežka StolínováAnežka Stolínová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 11 2:13.23 331.00
18 74 Natálie PaarováNatálie Paarová 08 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 8 2:13.47 329.00
19 69 Lucie ŽalskáLucie Žalská 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:13.77 325.00
20 64 Angelika HaukováAngelika Hauková 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 4 2:14.14 321.00
21 71 Ema JiráskováEma Jirásková 09 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:14.96 311.00
22 68 Tereza TužováTereza Tužová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 14 2:15.36 306.00
23 81 Anna TopalovskáAnna Topalovská 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 13 2:15.90 300.00
24 48 Nela GlosováNela Glosová 09 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 3 2:16.05 298.00
25 78 Anežka KonrádováAnežka Konrádová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 6 2:16.82 290.00
26 61 Tereza PecháčkováTereza Pecháčková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 9 2:17.36 283.00
27 57 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11 2:18.65 269.00
28 72 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 6 2:19.22 263.00
29 54 Tereza HronovskáTereza Hronovská 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6 2:19.44 261.00
30 63 Anna TázlerováAnna Tázlerová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:19.53 260.00
31 79 Ellen Mia PleskotováEllen Mia Pleskotová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 9 2:19.96 255.00
32 58 Jessica AndrejsováJessica Andrejsová 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1 2:20.96 244.00
33 43 Linda PeterováLinda Peterová 07 SK Dobruška z.s.SK Dobruška z.s. 10 2:21.56 238.00
34 62 Tereza SoučkováTereza Součková 07 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13 2:22.12 232.00
35 67 Sofie ŠkolováSofie Školová 07 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12 2:22.88 225.00
36 51 Nela ŠtefáčkováNela Štefáčková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 14 2:23.61 217.00
37 73 Beáta KrejčíBeáta Krejčí 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 7 2:26.69 188.00
38 76 Natálie AdamuNatálie Adamu 07 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 1 2:30.79 152.00
39 50 Adriana SlezákováAdriana Slezáková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10 2:39.12 90.00
80 Julie PospíšilováJulie Pospíšilová 08 TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. 11 DNS
46 Barbora BartošováBarbora Bartošová 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2 DNF
49 Karolína JežkováKarolína Ježková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5 DNF