Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze

Kolín (27. 5. 2018)

hod oštěpem 500g - Žákyně

(ne, 27.5.2018 - 08:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Emílie ChrastinováEmílie Chrastinová
SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S.
04 36.00 0.0
2 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 35.77 0.0
3 Martina TruhlaříkováMartina Truhlaříková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
03 32.24 0.0
4 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s.
04 31.78 0.0
5 Vendula HroudováVendula Hroudová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 31.39 0.0
6 Gabriela PodanáGabriela Podaná
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
03 29.47 0.0
7 Jitka MenclováJitka Menclová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
03 28.13 0.0
8 Vanda KučerováVanda Kučerová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 27.59 0.0
9 Kateřina KonečnáKateřina Konečná
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
03 25.71 0.0
10 Sabina ŠeflováSabina Šeflová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 24.00 0.0
11 Aneta FikesováAneta Fikesová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 23.98 0.0
12 Lada BaštováLada Baštová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
04 23.67 0.0
13 Adéla KarasováAdéla Karasová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
04 23.12 0.0
14 Natálie HodoušováNatálie Hodoušová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22.44 0.0
15 Alexandra KřivonoskováAlexandra Křivonosková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 22.38 0.0
16 Alžběta ČernáAlžběta Černá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 21.06 0.0
17 Veronika SedlákováVeronika Sedláková
TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s.
04 20.41 0.0
18 Eliška JelínkováEliška Jelínková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 20.24 0.0
19 Tereza LandováTereza Landová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 20.14 0.0
20 Tereza PříhodováTereza Příhodová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 18.33 0.0
21 Renáta MaierováRenáta Maierová
Atletika LíbezniceAtletika Líbeznice
04 16.66 0.0
22 Leontýna Rita SlabováLeontýna Rita Slabová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 16.49 0.0
23 Markéta PokornáMarkéta Pokorná
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
04 15.27 0.0
14 Simona PolákováSimona Poláková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 NM 0.0
Celkem 24 závodníků