Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

KP Středočeského kraje jednotlivců staršího žactva na dráze

Kolín (27. 5. 2018)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 6 Marián DražanMarián Dražan 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 6 4:32.63
2 2 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 2 4:39.75
3 1 Ondřej DubjákOndřej Dubják 03 TJ Jiskra Zruč nad Sázavou z.s.TJ Jiskra Zruč nad Sázavou ... 1 4:49.73
4 5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 5:00.20
5 9 Radek PetržálekRadek Petržálek 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 9 5:01.48
6 3 Stanislav BurdaStanislav Burda 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 3 5:19.08
7 7 Jan MelíšekJan Melíšek 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 7 5:44.14
8 8 Viktor NěmecViktor Němec 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 8 5:51.98
9 11 Erik ZárubaErik Záruba 03 SKP Olympia Kutná Hora z.s.SKP Olympia Kutná Hora z.s. 11 6:14.78
10 10 Jan VašinaJan Vašina 04 TJ Slavoj Český Brod, z.s.TJ Slavoj Český Brod, z.s. 10 7:03.31
4 Jan KlírJan Klír 04 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 4 DNS
Celkem 11 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 27.5.2018 - 07:25) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 21 Tereza PlacatkováTereza Placatková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 10 4:56.09
2 12 Adéla SteinsováAdéla Steinsová 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 1 4:57.98
3 19 Lucie JonákováLucie Jonáková 04 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 8 5:08.01
4 13 Veronika PetříkováVeronika Petříková 04 SK Sporting Příbram, Z.S.SK Sporting Příbram, Z.S. 2 5:20.74
5 15 Nikola BadinováNikola Badinová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 5:25.68
6 14 Valentýna ŘihákováValentýna Řiháková 04 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 3 5:27.75
7 22 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 7 5:27.84
8 17 Iveta FilounováIveta Filounová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 6 5:33.85
9 16 Alena ApltauerováAlena Apltauerová 03 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 5 5:59.62
10 20 Barbora MikulováBarbora Mikulová 03 SKP Nymburk, z.s.SKP Nymburk, z.s. 9 6:56.23
Celkem 10 závodníků