Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2018)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 4.6.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín TvrzníkAntonín Tvrzník
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
04 71.70 0.0
2 Štěpán VedralŠtěpán Vedral
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 56.22 0.0
3 David MazalDavid Mazal
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
04 55.76 0.0
4 Štěpán VajglŠtěpán Vajgl
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
05 53.87 0.0
5 Roman DohaničRoman Dohanič
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 48.65 0.0
6 Matěj ArazimMatěj Arazim
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
05 48.61 0.0
7 Martin KubíčekMartin Kubíček
3ZSkolin A3ZSkolin A
04 47.32 0.0
8 Tomáš CjukTomáš Cjuk
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
05 46.55 0.0
9 Matyáš ČudlýMatyáš Čudlý
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
05 46.07 0.0
10 Jakub NohýnekJakub Nohýnek
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
04 45.71 0.0
11 Jiří SynekJiří Synek
6ZSKO6ZSKO
05 45.06 0.0
12 Jakub OpaJakub Opa
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 44.27 0.0
13 Martin HendrychMartin Hendrych
3ZSkolin A3ZSkolin A
04 44.01 0.0
14 Marek ŠibravaMarek Šibrava
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 43.09 0.0
15 Jan RezlerJan Rezler
TYNECTYNEC
05 41.36 0.0
16 David KolekDavid Kolek
6ZSKO6ZSKO
05 41.28 0.0
17 Josef RykrJosef Rykr
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 40.98 0.0
18 27 David VrbaDavid Vrba
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
05 40.80 0.0
19 Daniel JankoDaniel Janko
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
06 40.37 0.0
20 19 Pavel FojtůPavel Fojtů
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 40.19 0.0
21 MARTIN SOUKALMARTIN SOUKAL
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 39.92 0.0
22 LUKÁŠ MULLERLUKÁŠ MULLER
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 39.74 0.0
23 Tomáš StaněkTomáš Staněk
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
05 39.56 0.0
24 9 Vojtěch MrázekVojtěch Mrázek
4ZSKO4ZSKO
05 39.26 0.0
25 Josef KroščenJosef Kroščen
TYNECTYNEC
05 38.56 0.0
26 Jiří NeprašJiří Nepraš
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
05 38.50 0.0
27 Patrik BártaPatrik Bárta
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
05 38.06 0.0
28 Petr MyjsarošPetr Myjsaroš
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
05 38.00 0.0
29 25 Matěj LegrMatěj Legr
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 35.73 0.0
30 18 Ondřej ErnygerOndřej Ernyger
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
05 35.40 0.0
31 Adam MrázAdam Mráz
4ZSKO4ZSKO
05 34.69 0.0
32 Jakub NouzákJakub Nouzák
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 34.27 0.0
33 Jakub EndlerJakub Endler
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 30.72 0.0
34 Vojtěch SemenecVojtěch Semenec
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
04 28.93 0.0
35 Dominik PeštaDominik Pešta
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
06 27.97 0.0
Martin HübstMartin Hübst
3ZSkolin A3ZSkolin A
04 DNS 0.0
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 4.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 VANESSA VALENTOVÁVANESSA VALENTOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
04 45.12 0.0
2 ANNA PÁTKOVÁANNA PÁTKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
05 44.25 0.0
3 Anna VlachovskáAnna Vlachovská
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
05 41.36 0.0
4 Nela ŠílováNela Šílová
4ZSKO4ZSKO
05 39.09 0.0
5 Vanessa VendlováVanessa Vendlová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
04 37.30 0.0
6 Štěpánka RadoušováŠtěpánka Radoušová
TYNECTYNEC
05 35.48 0.0
7 Adéla HampejsováAdéla Hampejsová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
04 33.30 0.0
8 Katrin BřinčilováKatrin Břinčilová
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
04 32.39 0.0
9 Yuli Emanuilova IvanovaYuli Emanuilova Ivanova
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
05 32.12 0.0
10 15 Nela VondráčkováNela Vondráčková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 31.82 0.0
11 17 Eliška BenešováEliška Benešová
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
04 31.16 0.0
12 Vendula RůžičkováVendula Růžičková
Gymnázium KolínGymnázium Kolín
04 30.39 0.0
13 Natálie SucháNatálie Suchá
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 29.48 0.0
14 Veronika HoloubkováVeronika Holoubková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
05 29.42 0.0
15 Sophie MarkvartováSophie Markvartová
6ZSKO6ZSKO
04 29.15 0.0
16 Natálie ReisichováNatálie Reisichová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
04 28.81 0.0
17 13 Sabina SiňorováSabina Siňorová
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
05 28.75 0.0
18 Marcela ŠulcováMarcela Šulcová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
05 28.58 0.0
19 Veronika BarnatováVeronika Barnatová
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
06 28.10 0.0
20 Michaela FabiánováMichaela Fabiánová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
05 27.51 0.0
21 Bára BulíčkováBára Bulíčková
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 27.43 0.0
22 Markéta ŠvorbováMarkéta Švorbová
ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O...
05 27.08 0.0
23 Nikola ŠťastnáNikola Šťastná
3ZSkolin A3ZSkolin A
05 26.60 0.0
24 Eliška HamplováEliška Hamplová
3ZSkolin A3ZSkolin A
06 25.24 0.0
25 Šárka JiroutováŠárka Jiroutová
6ZSKO6ZSKO
05 24.92 0.0
26 Tereza MakulováTereza Makulová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
05 24.00 0.0
27 Andrea RauchováAndrea Rauchová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
05 22.70 0.0
28 19 Anetta BubeníkováAnetta Bubeníková
TYNECTYNEC
05 20.30 0.0
Radka RůžičkováRadka Růžičková
4ZSKO4ZSKO
05 DNS 0.0
27 Elen SauerováElen Sauerová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
06 DNS 0.0
Debora RiccioDebora Riccio
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
05 DNS 0.0
Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
06 DNS 0.0
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 65 Marek MašekMarek Mašek
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 44.62 0.0 263.00
2 52 Josef VonšovskýJosef Vonšovský
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 42.65 0.0 246.00
3 55 Patrik MaternaPatrik Materna
4ZSKO4ZSKO
06 41.68 0.0 238.00
4 58 Ondřej KrumichOndřej Krumich
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 41.58 0.0 237.00
5 69 Michal CharouzekMichal Charouzek
3ZSkolin3ZSkolin
06 40.22 0.0 226.00
6 70 Jan HurtJan Hurt
4ZSKO4ZSKO
06 40.00 0.0 224.00
7 72 Dennis BolardDennis Bolard
6ZSKO6ZSKO
06 38.93 0.0 215.00
8 71 TOMÁŠ PĚNKAVATOMÁŠ PĚNKAVA
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
06 38.83 0.0 215.00
9 82 Tomáš DvořákTomáš Dvořák
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
06 37.04 0.0 200.00
10 79 Patrik UlrichPatrik Ulrich
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
06 36.55 0.0 196.00
11 73 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 36.31 0.0 194.00
12 67 Jaroslav VrbickýJaroslav Vrbický
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
08 36.00 0.0 191.00
13 78 Štěpán VrbaŠtěpán Vrba
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
06 35.78 0.0 190.00
14 75 Filip SýkoraFilip Sýkora
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
06 35.43 0.0 187.00
15 76 David ZíchaDavid Zícha
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
06 35.41 0.0 187.00
16 74 Jakub LuštickýJakub Luštický
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 34.67 0.0 181.00
17 77 Mirek BřinčilMirek Břinčil
ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín
06 33.15 0.0 168.00
18 68 Šimon BrzákŠimon Brzák
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
07 32.70 0.0 165.00
19 81 Jáchym KorencJáchym Korenc
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 32.57 0.0 164.00
20 66 Vojtěch SchánělVojtěch Scháněl
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
08 32.37 0.0 162.00
21 57 Lukáš SauerLukáš Sauer
6ZSKO6ZSKO
08 31.64 0.0 156.00
22 80 Lukáš MelounLukáš Meloun
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
08 31.27 0.0 153.00
23 56 JAN FIGARJAN FIGAR
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
07 30.02 0.0 143.00
24 62 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
06 29.34 0.0 138.00
25 61 Jakub HyskýJakub Hyský
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
06 27.10 0.0 121.00
26= 53 Tomáš ŠotolaTomáš Šotola
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 26.80 0.0 118.00
26= 83 Matouš MacháčekMatouš Macháček
ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky
06 26.80 0.0 118.00
28 64 Jakub HladJakub Hlad
TYNECTYNEC
08 26.40 0.0 115.00
29 59 Adam JarešAdam Jareš
ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany
07 24.32 0.0 99.00
30 51 Adam BednářAdam Bednář
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
07 23.65 0.0 94.00
31 60 Marek BezkočkaMarek Bezkočka
ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany
07 22.27 0.0 84.00
32 63 Matěj HálaMatěj Hála
TYNECTYNEC
07 21.40 0.0 77.00
33 54 Dominik HřebejkDominik Hřebejk
3ZSkolin3ZSkolin
07 19.38 0.0 62.00
Celkem 33 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 82 Veronika BelzováVeronika Belzová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
06 33.57 0.0 278.00
2 75 Barbora KolkováBarbora Kolková
6ZSKO6ZSKO
06 33.47 0.0 276.00
3 74 TEREZA BERANOVÁTEREZA BERANOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
07 32.71 0.0 267.00
4 81 Sára KlatkováSára Klatková
TYNECTYNEC
06 32.42 0.0 264.00
5 71 Amálie SchederováAmálie Schederová
3ZSkolin3ZSkolin
07 31.68 0.0 255.00
6 72 Adéla HavlíkováAdéla Havlíková
3ZSkolin3ZSkolin
07 29.67 0.0 231.00
7 54 Adéla KořínkováAdéla Kořínková
4ZSKO4ZSKO
07 26.43 0.0 193.00
8 76 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková
6ZSKO6ZSKO
07 26.17 0.0 190.00
9= 65 Hana KlimentováHana Klimentová
MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek
07 24.65 0.0 173.00
9= 66 Eliška JunáškováEliška Junášková
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
06 24.65 0.0 173.00
11 62 Karina MykytyukKarina Mykytyuk
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
08 24.21 0.0 168.00
12 77 Agáta KučerováAgáta Kučerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
07 22.87 0.0 153.00
13 78 Michaela KošenerováMichaela Košenerová
7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412
06 22.72 0.0 151.00
14 67 Tereza BradáčováTereza Bradáčová
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
07 22.46 0.0 148.00
15= 83 Tereza HronováTereza Hronová
ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim
07 22.00 0.0 143.00
15= 61 Denisa HorkáDenisa Horká
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 22.00 0.0 143.00
17 70 Anna NěmcováAnna Němcová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
07 21.92 0.0 142.00
18 56 Ludmila ForštováLudmila Forštová
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
07 21.37 0.0 136.00
19 79 Aneta BenešováAneta Benešová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 20.96 0.0 131.00
20 52 Nikola KadečkováNikola Kadečková
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 20.78 0.0 129.00
21 68 Viktorie SchovánkováViktorie Schovánková
ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice
06 20.00 0.0 121.00
22 57 Denisa ČervinkováDenisa Červinková
ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory
08 19.02 0.0 110.00
23 59 Adéla PeckováAdéla Pecková
ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany
07 18.64 0.0 106.00
24 58 Helena ZuzováHelena Zuzová
ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky
07 16.50 0.0 82.00
25 53 Sofie HerdováSofie Herdová
ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943
07 16.15 0.0 79.00
26 80 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská
Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany
08 15.80 0.0 75.00
27 73 LAURA NETYKOVÁLAURA NETYKOVÁ
ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín
07 15.44 0.0 71.00
28 63 Rozálie PaličkováRozálie Paličková
ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín
08 15.42 0.0 71.00
29 64 Veronika BeránkováVeronika Beránková
TYNECTYNEC
08 14.10 0.0 57.00
30 60 Rozárie ŠandováRozárie Šandová
ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany
07 10.90 0.0 25.00
31 69 Kateřina MillerováKateřina Millerová
ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980
08 10.80 0.0 24.00
Celkem 31 závodníků