Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2018)

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 4.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2 2:25.18
2 38 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 8 2:35.95
3 40 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 10 2:38.41
4 36 kRISTÝNA JURČÍKOVÁkRISTÝNA JURČÍKOVÁ 02 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 2:44.63
5 31 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:49.05
6 33 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 3 2:57.31
7 37 Irena KořínkováIrena Kořínková 03 4ZSKO4ZSKO 7 3:01.04
8 35 Sofie JaníčekováSofie Janíčeková 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 3:01.06
9 41 Anežka VolfováAnežka Volfová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 11 3:05.99
10 39 Denisa VelechovskáDenisa Velechovská 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 9 3:29.96
34 Eliška BlechováEliška Blechová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 DNF
Celkem 11 závodníků
Běh 02 (po, 4.6.2018 - 10:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 43 Valentýna AdamcováValentýna Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2 2:44.31
2 45 Iveta FilounováIveta Filounová 03 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 4 2:45.57
3 49 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 6ZSKO6ZSKO 8 2:51.48
4 52 Barbora TicháBarbora Tichá 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 11 2:52.92
5 46 Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 2:54.92
6 48 Tamara KrumichováTamara Krumichová 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 2:56.27
7 47 Dora KarpíškováDora Karpíšková 03 4ZSKO4ZSKO 6 3:18.85
8 44 Adéla ČapkováAdéla Čapková 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 3:20.07
9 50 Alexandra RockAlexandra Rock 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 9 3:27.96
51 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 03 TYNECTYNEC 10 DNS
42 Simona PolákováSimona Poláková 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 DNS
Celkem 11 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 32 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2 2:25.18
2 38 Nikol MiškovskáNikol Miškovská 03 6ZSKO6ZSKO 8 2:35.95
3 40 Andrea VlkováAndrea Vlková 04 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 10 2:38.41
4 43 Valentýna AdamcováValentýna Adamcová 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 2 2:44.31
5 36 kRISTÝNA JURČÍKOVÁkRISTÝNA JURČÍKOVÁ 02 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 2:44.63
6 45 Iveta FilounováIveta Filounová 03 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 4 2:45.57
7 31 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:49.05
8 49 Lucie MüllerováLucie Müllerová 03 6ZSKO6ZSKO 8 2:51.48
9 52 Barbora TicháBarbora Tichá 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 11 2:52.92
10 46 Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 5 2:54.92
11 48 Tamara KrumichováTamara Krumichová 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 2:56.27
12 33 Tereza ApolenováTereza Apolenová 04 TYNECTYNEC 3 2:57.31
13 37 Irena KořínkováIrena Kořínková 03 4ZSKO4ZSKO 7 3:01.04
14 35 Sofie JaníčekováSofie Janíčeková 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 3:01.06
15 41 Anežka VolfováAnežka Volfová 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 11 3:05.99
16 47 Dora KarpíškováDora Karpíšková 03 4ZSKO4ZSKO 6 3:18.85
17 44 Adéla ČapkováAdéla Čapková 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 3 3:20.07
18 50 Alexandra RockAlexandra Rock 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 9 3:27.96
19 39 Denisa VelechovskáDenisa Velechovská 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 9 3:29.96
34 Eliška BlechováEliška Blechová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 DNF
51 Andrea StejskalováAndrea Stejskalová 03 TYNECTYNEC 10 DNS
42 Simona PolákováSimona Poláková 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (po, 4.6.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 3 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 2:54.05
2 5 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 2:56.51
3 1 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:57.58
4 13 Sabina SiňorováSabina Siňorová 05 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 13 2:58.41
5 8 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 2:58.95
6 2 Kim HandanagicKim Handanagic 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 2:59.75
7 12 Klára RůžičkováKlára Růžičková 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 12 3:05.68
8 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 14 3:07.13
9 11 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 11 3:07.78
10 15 Nela VondráčkováNela Vondráčková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 15 3:08.91
11 9 Anna-Marie KřížováAnna-Marie Křížová 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 9 3:09.20
12 4 Barbora HrubáBarbora Hrubá 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 4 3:13.53
13 10 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 3:14.56
14 7 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 05 TYNECTYNEC 7 3:22.48
6 Petra KadlecováPetra Kadlecová 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 6 DNS
Celkem 15 závodníků
Běh 02 (po, 4.6.2018 - 10:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:46.71
2 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 9 2:51.93
3 28 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 13 2:52.81
4 19 Anetta BubeníkováAnetta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 4 2:53.45
5 30 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 15 2:53.77
6 23 Zuzana HöfnerováZuzana Höfnerová 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 2:54.54
7 25 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 2:54.85
8 26 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 11 2:58.05
9 22 Marie HeligeMarie Helige 05 4ZSKO4ZSKO 7 3:03.80
10 18 Nela BížováNela Bížová 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 3:08.00
11 29 Veronika VětrovskáVeronika Větrovská 05 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 14 3:18.40
12 17 Eliška BenešováEliška Benešová 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 3:31.59
13 21 Nikol GrimováNikol Grimová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 3:41.08
14 20 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 3:45.59
27 Elen SauerováElen Sauerová 06 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 12 DNS
Celkem 15 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 16 Natálie KondrátováNatálie Kondrátová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:46.71
2 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 9 2:51.93
3 28 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 13 2:52.81
4 19 Anetta BubeníkováAnetta Bubeníková 05 TYNECTYNEC 4 2:53.45
5 30 Natálie ZvoníkováNatálie Zvoníková 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 15 2:53.77
6 3 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 2:54.05
7 23 Zuzana HöfnerováZuzana Höfnerová 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 2:54.54
8 25 Kristýna KoudelkováKristýna Koudelková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 2:54.85
9 5 Magdaléna JelínkováMagdaléna Jelínková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 2:56.51
10 1 Adéla SikáčkováAdéla Sikáčková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1 2:57.58
11 26 Michaela PithartováMichaela Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 11 2:58.05
12 13 Sabina SiňorováSabina Siňorová 05 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 13 2:58.41
13 8 BARBORA KRAUSOVÁBARBORA KRAUSOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 2:58.95
14 2 Kim HandanagicKim Handanagic 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 2:59.75
15 22 Marie HeligeMarie Helige 05 4ZSKO4ZSKO 7 3:03.80
16 12 Klára RůžičkováKlára Růžičková 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 12 3:05.68
17 14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 14 3:07.13
18 11 Markéta PithartováMarkéta Pithartová 06 6ZSKO6ZSKO 11 3:07.78
19 18 Nela BížováNela Bížová 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 3:08.00
20 15 Nela VondráčkováNela Vondráčková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 15 3:08.91
21 9 Anna-Marie KřížováAnna-Marie Křížová 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 9 3:09.20
22 4 Barbora HrubáBarbora Hrubá 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 4 3:13.53
23 10 Kateřina KubišováKateřina Kubišová 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 10 3:14.56
24 29 Veronika VětrovskáVeronika Větrovská 05 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 14 3:18.40
25 7 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 05 TYNECTYNEC 7 3:22.48
26 17 Eliška BenešováEliška Benešová 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 2 3:31.59
27 21 Nikol GrimováNikol Grimová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 3:41.08
28 20 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 3:45.59
6 Petra KadlecováPetra Kadlecová 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 6 DNS
27 Elen SauerováElen Sauerová 06 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 12 DNS