Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2018)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 4.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 07.40
2 Jan BrátJan Brát 03 4ZSKO4ZSKO 5 07.72
3 30 Lukáš KroupaLukáš Kroupa 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.02
4 Marek NovotnýMarek Novotný 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.06
5 VÍT ULRICHVÍT ULRICH 02 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 08.22
6 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 6 08.29
7 David DrahovzalDavid Drahovzal 02 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 3 08.41
8 Michal KratochvílMichal Kratochvíl 03 4ZSKO4ZSKO 2 08.46
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (po, 4.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 8 07.54
2 David BatelkaDavid Batelka 02 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 07.76
3 Vít KašpárekVít Kašpárek 02 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 08.03
4 Tomáš SteklýTomáš Steklý 04 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 1 08.19
5 Michal KuchařMichal Kuchař 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 08.22
6 28 Vojtěch BalounVojtěch Baloun 02 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.39
7 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 6ZSKO6ZSKO 2 08.53
Vojtěch SemenecVojtěch Semenec 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (po, 4.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 7 07.69
2 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 07.94
3 Jiří PalečekJiří Paleček 02 6ZSKO6ZSKO 3 08.20
4 Adam HojdaAdam Hojda 02 TYNECTYNEC 4 08.23
5 Pavel PapcunPavel Papcun 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 08.41
6 Josef SteinbrecherJosef Steinbrecher 02 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 08.48
7 Jan VachJan Vach 03 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 1 08.56
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 4.6.2018 - 10:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ZradičkaMartin Zradička 03 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 1 07.77
2 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TYNECTYNEC 2 07.86
3 Daniel PřibylDaniel Přibyl 02 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 6 08.18
4 Jiří ChocholaJiří Chochola 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 08.22
5 Karel FišeraKarel Fišera 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 08.27
6 Miroslav BotošMiroslav Botoš 03 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 08.27
7 36 Pavel VrkotaPavel Vrkota 02 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 08.60
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 07.40
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 8 07.54
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 7 07.69
4 Jan BrátJan Brát 03 4ZSKO4ZSKO 5 07.72
5 David BatelkaDavid Batelka 02 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 07.76
6 Martin ZradičkaMartin Zradička 03 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 1 07.77
7 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TYNECTYNEC 2 07.86
8 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 07.94
9 30 Lukáš KroupaLukáš Kroupa 02 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.02
10 Vít KašpárekVít Kašpárek 02 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 08.03
11 Marek NovotnýMarek Novotný 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.06
12 Daniel PřibylDaniel Přibyl 02 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 6 08.18
13 Tomáš SteklýTomáš Steklý 04 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 1 08.19
14 Jiří PalečekJiří Paleček 02 6ZSKO6ZSKO 3 08.20
15 VÍT ULRICHVÍT ULRICH 02 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 08.22
15 Michal KuchařMichal Kuchař 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 08.22
15 Jiří ChocholaJiří Chochola 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 3 08.22
18 Adam HojdaAdam Hojda 02 TYNECTYNEC 4 08.23
19 Karel FišeraKarel Fišera 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 5 08.27
19 Miroslav BotošMiroslav Botoš 03 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 4 08.27
21 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 6 08.29
22 28 Vojtěch BalounVojtěch Baloun 02 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.39
23 David DrahovzalDavid Drahovzal 02 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 3 08.41
23 Pavel PapcunPavel Papcun 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 08.41
25 Michal KratochvílMichal Kratochvíl 03 4ZSKO4ZSKO 2 08.46
26 Josef SteinbrecherJosef Steinbrecher 02 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 2 08.48
27 Daniel PoštolkaDaniel Poštolka 03 6ZSKO6ZSKO 2 08.53
28 Jan VachJan Vach 03 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 1 08.56
29 36 Pavel VrkotaPavel Vrkota 02 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 7 08.60
Vojtěch SemenecVojtěch Semenec 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (po, 4.6.2018 - 11:30) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 4 07.37
2 Tadeáš ZákoraTadeáš Zákora 03 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 5 07.48
3 Josef ŠedivýJosef Šedivý 03 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 3 07.60
4 Jan BrátJan Brát 03 4ZSKO4ZSKO 6 07.65
5 Matěj TrojanMatěj Trojan 02 TYNECTYNEC 1 07.75
6 Martin ZradičkaMartin Zradička 03 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 07.82
7 Šimon KratochvílŠimon Kratochvíl 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 8 07.89
David BatelkaDavid Batelka 02 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (po, 4.6.2018 - 11:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 4 07.88
2 Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 5 08.06
3 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4ZSKO4ZSKO 3 08.10
4 22 Martin HruškaMartin Hruška 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 6 08.21
5 1 Adam MachurkaAdam Machurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 7 08.29
6 Jakub NohýnekJakub Nohýnek 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1 08.64
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 8 08.76
8 Jan KřížekJan Křížek 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2 11.64
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 4.6.2018 - 09:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 8 08.10
2 David HübstDavid Hübst 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 08.54
3 Petr MrvaPetr Mrva 05 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 2 08.71
4 Jakub OtřísalJakub Otřísal 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 08.77
5 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.80
6 Vojtěch HynčicaVojtěch Hynčica 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 09.37
7 DAVID PENCDAVID PENC 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1 09.38
8 Nikolas BašeNikolas Baše 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 5 10.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (po, 4.6.2018 - 09:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 8 07.99
2 1 Adam MachurkaAdam Machurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.50
3 Jakub NohýnekJakub Nohýnek 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 08.51
4 8 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 08.80
5 5 Matěj KardošMatěj Kardoš 05 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 08.97
6 Josef KroščenJosef Kroščen 05 TYNECTYNEC 3 08.99
7 Vojtěch SemenecVojtěch Semenec 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 09.58
David KrulišDavid Kruliš 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (po, 4.6.2018 - 09:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 22 Martin HruškaMartin Hruška 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 4 08.24
2 Jan KřížekJan Křížek 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2 08.44
3 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 7 08.51
4 Filip PřikrylFilip Přikryl 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 08.75
5 Matěj ZelenýMatěj Zelený 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 08.87
6 Václav JindraVáclav Jindra 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 3 08.91
7 David KolekDavid Kolek 05 6ZSKO6ZSKO 6 09.06
8 Jan HůlaJan Hůla 05 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 5 09.67
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (po, 4.6.2018 - 09:55) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4ZSKO4ZSKO 5 08.21
2 Matyáš LancMatyáš Lanc 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 08.63
3 Volodymyr TurjanskýVolodymyr Turjanský 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 08.75
4 Adam BuřivalAdam Buřival 05 TYNECTYNEC 4 08.83
5 David MachDavid Mach 05 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 6 08.89
6 Jakub NouzákJakub Nouzák 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.43
7 Štěpán VedralŠtěpán Vedral 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 09.50
8 Christian ŠkorpilChristian Škorpil 04 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 7 09.76
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vít VinduškaVít Vinduška 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 8 07.99
2 Jiří SynekJiří Synek 05 6ZSKO6ZSKO 8 08.10
3 Petr KoutskýPetr Koutský 04 4ZSKO4ZSKO 5 08.21
4 22 Martin HruškaMartin Hruška 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 4 08.24
5 Jan KřížekJan Křížek 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 2 08.44
6 1 Adam MachurkaAdam Machurka 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.50
7 Jakub NohýnekJakub Nohýnek 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 08.51
7 Jakub PeroutkaJakub Peroutka 05 4ZSKO4ZSKO 7 08.51
9 David HübstDavid Hübst 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 08.54
10 Matyáš LancMatyáš Lanc 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 08.63
11 Petr MrvaPetr Mrva 05 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 2 08.71
12 Filip PřikrylFilip Přikryl 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 1 08.75
12 Volodymyr TurjanskýVolodymyr Turjanský 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 08.75
14 Jakub OtřísalJakub Otřísal 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 08.77
15 Albert HořejšAlbert Hořejš 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.80
15 8 PŘEMYSL KVASILPŘEMYSL KVASIL 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 08.80
17 Adam BuřivalAdam Buřival 05 TYNECTYNEC 4 08.83
18 Matěj ZelenýMatěj Zelený 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 8 08.87
19 David MachDavid Mach 05 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 6 08.89
20 Václav JindraVáclav Jindra 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 3 08.91
21 5 Matěj KardošMatěj Kardoš 05 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 08.97
22 Josef KroščenJosef Kroščen 05 TYNECTYNEC 3 08.99
23 David KolekDavid Kolek 05 6ZSKO6ZSKO 6 09.06
24 Vojtěch HynčicaVojtěch Hynčica 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 6 09.37
25 DAVID PENCDAVID PENC 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1 09.38
26 Jakub NouzákJakub Nouzák 05 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.43
27 Štěpán VedralŠtěpán Vedral 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 8 09.50
28 Vojtěch SemenecVojtěch Semenec 04 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 09.58
29 Jan HůlaJan Hůla 05 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 5 09.67
30 Christian ŠkorpilChristian Škorpil 04 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 7 09.76
31 Nikolas BašeNikolas Baše 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 5 10.08
David KrulišDavid Kruliš 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 6 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 4.6.2018 - 10:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.56
2 Klára KusáKlára Kusá 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 08.66
3 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 03 4ZSKO4ZSKO 3 08.93
4 Natálie JehličkováNatálie Jehličková 02 TYNECTYNEC 5 09.25
5 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 6ZSKO6ZSKO 2 09.26
6 Linda VokolkováLinda Vokolková 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 09.26
7 Natálie BartůňkováNatálie Bartůňková 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 09.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 4.6.2018 - 10:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 08.06
2 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 08.70
3 Pavla BohatováPavla Bohatová 02 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 08.95
4 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 09.05
5 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 09.38
6 Adéla VokounováAdéla Vokounová 03 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 1 09.46
7 Nikola KavalcováNikola Kavalcová 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 10.02
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 4.6.2018 - 10:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 31 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.35
2 34 Eliška BlechováEliška Blechová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 08.49
3 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 6ZSKO6ZSKO 7 08.82
4 BÁRA DUBOVÁBÁRA DUBOVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 09.13
5 46 Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 09.27
6 Veronika KučírkováVeronika Kučírková 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.31
7 Gabriela ZinkováGabriela Zinková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 09.42
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 4.6.2018 - 10:05) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sandra KronusováSandra Kronusová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.55
2 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 7 08.76
3 Kristýna SemelkováKristýna Semelková 03 TYNECTYNEC 2 08.79
4 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 4ZSKO4ZSKO 5 09.00
5 Nikola MartiníkováNikola Martiníková 02 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 09.49
6 Daniela BartošováDaniela Bartošová 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 10.12
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 08.06
2 31 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.35
3 34 Eliška BlechováEliška Blechová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 5 08.49
4 Sandra KronusováSandra Kronusová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.55
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 08.56
6 Klára KusáKlára Kusá 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 08.66
7 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 6 08.70
8 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 7 08.76
9 Kristýna SemelkováKristýna Semelková 03 TYNECTYNEC 2 08.79
10 Kateřina KulhaváKateřina Kulhavá 03 6ZSKO6ZSKO 7 08.82
11 Lucie KratochvílováLucie Kratochvílová 03 4ZSKO4ZSKO 3 08.93
12 Pavla BohatováPavla Bohatová 02 3ZSkolin A3ZSkolin A 5 08.95
13 Gabriela JančákováGabriela Jančáková 02 4ZSKO4ZSKO 5 09.00
14 Štěpánka HájkováŠtěpánka Hájková 04 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 09.05
15 BÁRA DUBOVÁBÁRA DUBOVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 3 09.13
16 Natálie JehličkováNatálie Jehličková 02 TYNECTYNEC 5 09.25
17 Denisa UhlířováDenisa Uhlířová 03 6ZSKO6ZSKO 2 09.26
17 Linda VokolkováLinda Vokolková 04 3ZSkolin A3ZSkolin A 1 09.26
19 46 Tamara HolzbauerováTamara Holzbauerová 03 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 09.27
20 Veronika KučírkováVeronika Kučírková 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.31
21 Valentýna NovotnáValentýna Novotná 04 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 2 09.38
22 Gabriela ZinkováGabriela Zinková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 1 09.42
23 Adéla VokounováAdéla Vokounová 03 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 1 09.46
24 Nikola MartiníkováNikola Martiníková 02 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 09.49
25 Natálie BartůňkováNatálie Bartůňková 02 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 4 09.91
26 Nikola KavalcováNikola Kavalcová 04 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 3 10.02
27 Daniela BartošováDaniela Bartošová 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 4 10.12

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (po, 4.6.2018 - 11:25) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 07.92
2 34 Eliška BlechováEliška Blechová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 08.36
3 KATEŘINA KUKALOVÁKATEŘINA KUKALOVÁ 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1 08.38
4 31 Jana SombergováJana Sombergová 03 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 5 08.43
5 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková 03 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 2 08.53
6 Tereza StrejčkováTereza Strejčková 03 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 8 08.61
7 Klára KusáKlára Kusá 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 7 08.69
8 Sandra KronusováSandra Kronusová 03 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 6 08.71
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (po, 4.6.2018 - 11:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 4 08.15
2 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 08.58
3 Klára CardováKlára Cardová 05 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 08.60
4 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 08.62
5 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 6 08.76
6 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 7 08.87
7 Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1 08.96
Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (po, 4.6.2018 - 09:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 2 08.71
2 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.99
3 Xena BirukXena Biruk 06 4ZSKO4ZSKO 5 09.54
4 Aneta SlavíkováAneta Slavíková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 09.62
5 7 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 05 TYNECTYNEC 6 10.01
6 Sophie MarkvartováSophie Markvartová 04 6ZSKO6ZSKO 1 10.06
7 Veronika HoloubkováVeronika Holoubková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (po, 4.6.2018 - 09:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 09.08
2 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 09.19
3 Lucie DandováLucie Dandová 04 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 4 09.33
4 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 09.50
5 Simona MusilováSimona Musilová 06 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 09.75
6 Zuzana VavruškováZuzana Vavrušková 04 6ZSKO6ZSKO 1 10.03
14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (po, 4.6.2018 - 09:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 08.19
2 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 08.94
3 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 09.08
4 28 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 7 09.12
5 Ivana HanušováIvana Hanušová 04 TYNECTYNEC 4 09.17
6 Nela KrutskáNela Krutská 05 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 09.76
7 Daniela VáchováDaniela Váchová 05 4ZSKO4ZSKO 1 09.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (po, 4.6.2018 - 09:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára CardováKlára Cardová 05 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 08.52
2 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 1 08.80
3 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.82
4 Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.97
5 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 2 08.98
6 18 Nela BížováNela Bížová 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 09.10
7 Klára PokornáKlára Pokorná 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 09.28
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (po, 4.6.2018 - 09:45) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martina KulhaváMartina Kulhavá 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.14
2 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 1 09.20
3 Sabina KratochvílováSabina Kratochvílová 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 09.41
4 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 09.47
5 Bára BulíčkováBára Bulíčková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 09.64
6 Veronika BarnatováVeronika Barnatová 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 4 10.09
7 Kateřina NáglováKateřina Náglová 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.36
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 2 08.19
2 Klára CardováKlára Cardová 05 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 6 08.52
3 Natálie PavlíkováNatálie Pavlíková 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 2 08.71
4 Johana SoukupováJohana Soukupová 04 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 1 08.80
5 Sara Marie PeetersSara Marie Peeters 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.82
6 Kateřina KošťálováKateřina Košťálová 05 3ZSkolin A3ZSkolin A 3 08.94
7 Michaela BašteckáMichaela Baštecká 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 5 08.97
8 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 2 08.98
9 Juliána FajčíkováJuliána Fajčíková 05 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 4 08.99
10 3 ADÉLA HANESOVÁADÉLA HANESOVÁ 05 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 5 09.08
10 Adéla KopelentováAdéla Kopelentová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 5 09.08
12 18 Nela BížováNela Bížová 04 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 3 09.10
13 28 Jana ŠtullerováJana Štullerová 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 7 09.12
14 Martina KulhaváMartina Kulhavá 04 ZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, OKRES KOLÍNZŠ MILOŠE EOLLEHO KOUŘIM, O... 2 09.14
15 Ivana HanušováIvana Hanušová 04 TYNECTYNEC 4 09.17
16 Klára SvobodováKlára Svobodová 04 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 2 09.19
17 Adéla SahulkováAdéla Sahulková 06 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 1 09.20
18 Klára PokornáKlára Pokorná 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 7 09.28
19 Lucie DandováLucie Dandová 04 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 4 09.33
20 Sabina KratochvílováSabina Kratochvílová 04 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 6 09.41
21 24 Alžběta HujerováAlžběta Hujerová 04 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 3 09.47
22 Alžběta KvapilováAlžběta Kvapilová 05 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 3 09.50
23 Xena BirukXena Biruk 06 4ZSKO4ZSKO 5 09.54
24 Aneta SlavíkováAneta Slavíková 04 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 7 09.62
25 Bára BulíčkováBára Bulíčková 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 5 09.64
26 Simona MusilováSimona Musilová 06 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 6 09.75
27 Nela KrutskáNela Krutská 05 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 6 09.76
28 Daniela VáchováDaniela Váchová 05 4ZSKO4ZSKO 1 09.78
29 7 Nikola KoláčnáNikola Koláčná 05 TYNECTYNEC 6 10.01
30 Zuzana VavruškováZuzana Vavrušková 04 6ZSKO6ZSKO 1 10.03
31 Sophie MarkvartováSophie Markvartová 04 6ZSKO6ZSKO 1 10.06
32 Veronika HoloubkováVeronika Holoubková 05 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 3 10.07
33 Veronika BarnatováVeronika Barnatová 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 4 10.09
34 Kateřina NáglováKateřina Náglová 05 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 7 10.36
14 Kateřina TondlováKateřina Tondlová 06 Gymnázium KolínGymnázium Kolín 7 DNS

60 m - Atletická přípravka-hoši

(po, 4.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 80 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 2 09.15 272.00
2= 69 Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin3ZSkolin 11 09.17 268.00
2= 71 TOMÁŠ PĚNKAVATOMÁŠ PĚNKAVA 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 17 09.17 268.00
4 73 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 16 09.22 257.00
5 78 Štěpán VrbaŠtěpán Vrba 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 22 09.23 255.00
6 83 Matouš MacháčekMatouš Macháček 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 31 09.28 245.00
7 82 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 30 09.35 231.00
8 74 Jakub LuštickýJakub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 33 09.40 222.00
9 75 Filip SýkoraFilip Sýkora 06 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 27 09.44 214.00
10= 72 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 18 09.53 197.00
10= 81 Jáchym KorencJáchym Korenc 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 29 09.53 197.00
12 68 Šimon BrzákŠimon Brzák 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 7 09.54 196.00
13 77 Mirek BřinčilMirek Břinčil 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 20 09.60 185.00
14 70 Jan HurtJan Hurt 06 4ZSKO4ZSKO 24 09.64 178.00
15 79 Patrik UlrichPatrik Ulrich 06 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 10 09.67 173.00
16 76 David ZíchaDavid Zícha 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 9 09.67 173.00
17 55 Patrik MaternaPatrik Materna 06 4ZSKO4ZSKO 23 09.68 171.00
18 58 Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 8 09.69 169.00
19 65 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 09.72 164.00
20 56 JAN FIGARJAN FIGAR 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 15 09.79 153.00
21 62 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk 06 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 19 09.84 145.00
22 57 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 3 09.85 143.00
23 54 Dominik HřebejkDominik Hřebejk 07 3ZSkolin3ZSkolin 5 09.87 140.00
24 61 Jakub HyskýJakub Hyský 06 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 1 09.89 137.00
25 67 Jaroslav VrbickýJaroslav Vrbický 08 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 32 10.09 108.00
26 60 Marek BezkočkaMarek Bezkočka 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 14 10.11 105.00
27 63 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 21 10.17 97.00
28 51 Adam BednářAdam Bednář 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 6 10.20 93.00
29 52 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 25 10.30 80.00
30 66 Vojtěch SchánělVojtěch Scháněl 08 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 4 10.35 74.00
31 53 Tomáš ŠotolaTomáš Šotola 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 26 10.40 68.00
32 59 Adam JarešAdam Jareš 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 12 10.55 52.00
33 64 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 28 10.85 26.00
Celkem 33 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky

(po, 4.6.2018 - 00:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 74 TEREZA BERANOVÁTEREZA BERANOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 9 09.32 487.00
2 73 LAURA NETYKOVÁLAURA NETYKOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 8 09.41 465.00
3 76 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 20 09.44 458.00
4 82 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 4 09.49 447.00
5 71 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 12 09.57 428.00
6 72 Adéla HavlíkováAdéla Havlíková 07 3ZSkolin3ZSkolin 17 09.61 419.00
7 81 Sára KlatkováSára Klatková 06 TYNECTYNEC 26 09.66 408.00
8 79 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 14 09.68 404.00
9 70 Anna NěmcováAnna Němcová 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 30 09.70 400.00
10 83 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 1 09.84 369.00
11 75 Barbora KolkováBarbora Kolková 06 6ZSKO6ZSKO 18 09.85 367.00
12 78 Michaela KošenerováMichaela Košenerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 15 09.89 359.00
13 69 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 16 09.95 346.00
14 80 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 27 10.06 324.00
15 77 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 2 10.11 314.00
16 68 Viktorie SchovánkováViktorie Schovánková 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 7 10.21 295.00
17 66 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 29 10.23 291.00
18 64 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 19 10.32 274.00
19 59 Adéla PeckováAdéla Pecková 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 10 10.33 272.00
20 61 Denisa HorkáDenisa Horká 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 28 10.41 258.00
21 57 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 25 10.46 249.00
22 56 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 21 10.47 247.00
23 53 Sofie HerdováSofie Herdová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 24 10.54 235.00
24 54 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 07 4ZSKO4ZSKO 22 10.56 231.00
25 65 Hana KlimentováHana Klimentová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 3 10.62 221.00
26 62 Karina MykytyukKarina Mykytyuk 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 6 10.79 193.00
27 63 Rozálie PaličkováRozálie Paličková 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 13 10.95 168.00
28 52 Nikola KadečkováNikola Kadečková 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 23 11.21 132.00
29= 60 Rozárie ŠandováRozárie Šandová 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 11 11.33 116.00
29= 58 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 31 11.33 116.00
31 67 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 07 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 5 11.85 59.00
Celkem 31 závodníků