Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Kolínské sportovní dny ZŠ

Kolín (4. 6. 2018)
čtyřboj - Atletická přípravka-hoši
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Vojtěch SlavíkVojtěch Slavík 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 1227
2 Lukáš MelounLukáš Meloun 08 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1129
3 Michal CharouzekMichal Charouzek 06 3ZSkolin3ZSkolin 1126
4 Jan HurtJan Hurt 06 4ZSKO4ZSKO 1081
5 Mirek BřinčilMirek Břinčil 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 1020
6 Patrik MaternaPatrik Materna 06 4ZSKO4ZSKO 1000
7 Matouš MacháčekMatouš Macháček 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 0982
8 Jakub LuštickýJakub Luštický 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0956
9 TOMÁŠ PĚNKAVATOMÁŠ PĚNKAVA 06 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0950
10 Ondřej KrumichOndřej Krumich 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0931
11 Dennis BolardDennis Bolard 06 6ZSKO6ZSKO 0921
12 David ZíchaDavid Zícha 06 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0920
13 Josef VonšovskýJosef Vonšovský 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0888
14 Patrik UlrichPatrik Ulrich 06 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 0879
15 Marek MašekMarek Mašek 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0847
16 Lukáš BartůněkLukáš Bartůněk 06 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 0814
17 Filip SýkoraFilip Sýkora 06 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 0789
18 Dominik HřebejkDominik Hřebejk 07 3ZSkolin3ZSkolin 0778
19 Šimon BrzákŠimon Brzák 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 0729
20 Jakub HyskýJakub Hyský 06 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0711
21 Jaroslav VrbickýJaroslav Vrbický 08 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 0708
22 Vojtěch SchánělVojtěch Scháněl 08 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 0699
23 Lukáš SauerLukáš Sauer 08 6ZSKO6ZSKO 0673
24 Adam BednářAdam Bednář 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 0653
25 Jáchym KorencJáchym Korenc 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0629
26 Štěpán VrbaŠtěpán Vrba 06 ZŠ Pečky, okres KolínZŠ Pečky, okres Kolín 0612
27 Tomáš ŠotolaTomáš Šotola 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0608
28 Marek BezkočkaMarek Bezkočka 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 0607
29 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 06 ZŠ ZásmukyZŠ Zásmuky 0580
30 JAN FIGARJAN FIGAR 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 0557
31 Adam JarešAdam Jareš 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 0341
32 Matěj HálaMatěj Hála 07 TYNECTYNEC 0259
33 Jakub HladJakub Hlad 08 TYNECTYNEC 0239
Celkem 33 závodníků
čtyřboj - Atletická přípravka-dívky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Amálie SchederováAmálie Schederová 07 3ZSkolin3ZSkolin 1428
2 Veronika BelzováVeronika Belzová 06 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 1423
3 TEREZA BERANOVÁTEREZA BERANOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1384
4 Aneta BenešováAneta Benešová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 1334
5 Adéla HavlíkováAdéla Havlíková 07 3ZSkolin3ZSkolin 1217
6 Albína TvrzníkováAlbína Tvrzníková 07 6ZSKO6ZSKO 1207
7 Sára KlatkováSára Klatková 06 TYNECTYNEC 1179
8 LAURA NETYKOVÁLAURA NETYKOVÁ 07 ZŠ Mnichovická KolínZŠ Mnichovická Kolín 1144
9 Tereza HronováTereza Hronová 07 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0979
10 Barbora KolkováBarbora Kolková 06 6ZSKO6ZSKO 0955
11 Eliška JunáškováEliška Junášková 06 ZŠ T. G. Masaryka VelimZŠ T. G. Masaryka Velim 0925
12 Anna NěmcováAnna Němcová 07 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 0901
13 Lucie KaňkovskáLucie Kaňkovská 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0893
14 Adéla PeckováAdéla Pecková 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 0807
15 Agáta KučerováAgáta Kučerová 07 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0790
16 Sofie HerdováSofie Herdová 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0779
17 Ludmila ForštováLudmila Forštová 07 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 0755
18 Michaela KošenerováMichaela Košenerová 06 7.ZŠ Kolín, Masarykova 4127.ZŠ Kolín, Masarykova 412 0752
19 Veronika BeránkováVeronika Beránková 08 TYNECTYNEC 0744
20 Kateřina MillerováKateřina Millerová 08 ZŠ Kolín II, Bezručova 980ZŠ Kolín II, Bezručova 980 0732
21 Viktorie SchovánkováViktorie Schovánková 06 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 0708
22 Adéla KořínkováAdéla Kořínková 07 4ZSKO4ZSKO 0688
23 Denisa HorkáDenisa Horká 08 Základní škola PlaňanyZákladní škola Plaňany 0678
24 Rozálie PaličkováRozálie Paličková 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 0605
25 Hana KlimentováHana Klimentová 07 MZŠ Velký OsekMZŠ Velký Osek 0589
26 Denisa ČervinkováDenisa Červinková 08 ZŠMŠ BýchoryZŠMŠ Býchory 0575
27 Karina MykytyukKarina Mykytyuk 08 ZŠ a MŠ Starý KolínZŠ a MŠ Starý Kolín 0535
28 Helena ZuzováHelena Zuzová 07 ZŠ Červené PečkyZŠ Červené Pečky 0467
29 Nikola KadečkováNikola Kadečková 07 ZŠ Kolín II., Kmochova 943ZŠ Kolín II., Kmochova 943 0379
30 Tereza BradáčováTereza Bradáčová 07 ZŠ T. G. Masaryka ŽiželiceZŠ T. G. Masaryka Žiželice 0360
31 Rozárie ŠandováRozárie Šandová 07 ZŠ a MŠ KrakovanyZŠ a MŠ Krakovany 0312
Celkem 31 závodníků