Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (6. 6. 2018)
100 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Adam ŠufliarskýAdam Šufliarský 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.34 9.00
2 Adam RoztočilAdam Roztočil 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.52 7.00
3 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.91 6.00
100 m - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.36 9.00
2 Tomáš TláskalTomáš Tláskal 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 11.43 7.00
3 Zdeněk KřečekZdeněk Křeček 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.76 6.00
100 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.76 9.00
2 Kateřina DondováKateřina Dondová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.91 7.00
3 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12.98 6.00
100 m - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.53 9.00
2 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 12.65 7.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.94 6.00
200 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Štěpán HamplŠtěpán Hampl 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21.47 9.00
2 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.74 7.00
3 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 23.96 6.00
400 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel HolubovskýDaniel Holubovský 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.95 9.00
2 Dominik BohataDominik Bohata 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.21 7.00
400 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 59.63 9.00
2 Tereza GrodlováTereza Grodlová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.34 7.00
3 224 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 61.66 6.00
400 m - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 62.64 9.00
3 Tereza RoubíkováTereza Roubíková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 66.38 7.00
800 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 215 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:00.35 9.00
2 211 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:07.95 7.00
3 207 Diviš VekrbauerDiviš Vekrbauer 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:15.74 6.00
800 m - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 117 Martin PechaMartin Pecha 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:59.36 9.00
2 124 Ondřej HofmannOndřej Hofmann 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:00.64 7.00
3 213 Vojtěch DryákVojtěch Dryák 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:04.95 6.00
800 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 216 Anna PerglerováAnna Perglerová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:18.53 9.00
2 217 Bára StýblováBára Stýblová 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2:20.86 7.00
3 222 Kristýna SchönpflugováKristýna Schönpflugová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:24.19 6.00
1500 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 215 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:27.24 9.00
2 211 Martin KoutníkMartin Koutník 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:44.47 7.00
1500 m - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 222 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:18.44 9.00
2 230 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:23.44 7.00
3 227 Štěpán NedělaŠtěpán Neděla 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 4:23.59 6.00
1500 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 212 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:04.00 9.00
2 228 Kateřina DubjákováKateřina Dubjáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 5:20.06 7.00
3 217 Kristýna ProuzováKristýna Prouzová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5:22.23 6.00
3000 m - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 212 Václav JislVáclav Jisl 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09:17.90 9.00
2 228 David MartínekDavid Martínek 02 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.07 7.00
3 216 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 10:04.24 6.00
3000 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 227 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:03.85 9.00
2 222 Klára StýblováKlára Stýblová 00 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 11:47.36 7.00
3 224 Šárka HulmákováŠárka Hulmáková 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 12:42.20 6.00
100 m překážek (0.84) - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 15.30 9.00
2 Tereza ČurdováTereza Čurdová 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.35 7.00
3 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 17.25 6.00
110 m překážek (0.99) - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
110 m překážek (0.91) - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.90 9.00
2 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 15.13 7.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 16.13 6.00
300 m překážek (0.84) - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.75 9.00
2 Adam SudekAdam Sudek 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 41.08 7.00
3 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 41.33 6.00
400 m překážek (0.91) - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 60.29 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 64.05 7.00
3 Martin ChlubnaMartin Chlubna 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 66.53 6.00
400 m překážek (0.76) - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Dominika RudolfskáDominika Rudolfská 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 70.87 9.00
2 Tereza SmítkováTereza Smítková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 70.90 7.00
3 224 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 72.54 6.00
4 x 400 m - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 117 Pecha, Perner, Stehno, Neděla Pecha, Perner, Stehno, Neděla AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 3:36.97 9.00
2 Kuník, Dryák, Hofmann, Sudek Kuník, Dryák, Hofmann, Sudek TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 3:37.64 7.00
3 Šašek, Drunecký, Pánek, Melč Šašek, Drunecký, Pánek, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:41.44 6.00
4 x 400 m - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Kopicová, Dondová, Prouzová, Novotná Kopicová, Dondová, Prouzová, Novotná TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 4:29.89 9.00
2 Doubková, Dubjáková, Přibylová, Tillmann Doubková, Dubjáková, Přibylová, Tillmann TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 4:36.89 7.00
3 Chocholová, Čiková, Pavlisová, Šmídová Chocholová, Čiková, Pavlisová, Šmídová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:03.33 6.00