Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (6. 6. 2018)
skok vysoký - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.93 9.00
2 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.90 7.00
3 Jan JínaJan Jína 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80 6.00
skok vysoký - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.80 9.00
2 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.75 7.00
3 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70 6.00
skok vysoký - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ČervenkováKlára Červenková 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 1.70 9.00
2 Lucie NedvědováLucie Nedvědová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1.65 7.00
3 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.55 6.00
skok vysoký - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla BerkováAdéla Berková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 1.65 9.00
2 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.50 7.00
3 Brigita PleskačováBrigita Pleskačová 02 A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B 1.50 6.00
skok o tyči - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4.20 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3.10 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2.70 6.00
skok o tyči - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.50 9.00
2 Martin ČechMartin Čech 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2.30 7.00
skok o tyči - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 2.70 9.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 2.50 7.00
3 Lucie NeradováLucie Neradová 01 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 1.90 6.00
skok o tyči - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 3.00 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 2.80 7.00
skok daleký - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.71 9.00
2 Jindřich SemotamJindřich Semotam 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.34 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.09 6.00
skok daleký - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.49 9.00
2 Ondřej HadrbolecOndřej Hadrbolec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.96 7.00
3 Vojtěch TeplýVojtěch Teplý 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.92 6.00
skok daleký - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina MastnáKateřina Mastná 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.32 9.00
2 Anežka VoříškováAnežka Voříšková 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 5.21 7.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.16 6.00
skok daleký - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Aneta JonášováAneta Jonášová 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.93 9.00
2 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5.05 7.00
3 Klára VlasákováKlára Vlasáková 02 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 5.01 6.00
trojskok - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Robin MartinekRobin Martinek 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.45 9.00
2 Vojtěch NovákVojtěch Novák 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.62 7.00
3 Štěpán ŠancŠtěpán Šanc 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.19 6.00
trojskok - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.12 9.00
2 Stanislav BělkaStanislav Bělka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.29 7.00
3 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.01 6.00
trojskok - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rebeka SlanařováRebeka Slanařová 00 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.71 9.00
2 Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 11.62 7.00
3 Denisa ChocholováDenisa Chocholová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.28 6.00
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 13.26 9.00
2 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.38 7.00
3 Anna VánišováAnna Vánišová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.00 6.00
vrh koulí 4kg - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.35 9.00
2 Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.56 7.00
3 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.03 6.00
vrh koulí 5kg - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 13.54 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.09 7.00
3 David BlechaDavid Blecha 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.85 6.00
vrh koulí 6kg - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 15.64 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 12.03 7.00
hod diskem 1kg - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 29.99 9.00
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 28.06 7.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 27.74 6.00
hod diskem 1kg - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.36 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 29.58 7.00
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.24 6.00
hod diskem 1,5kg - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Oto MosesOto Moses 01 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 40.62 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 35.50 7.00
3 David BlechaDavid Blecha 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.57 6.00
hod diskem 1,75kg - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch KorelVojtěch Korel 99 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 37.63 9.00
2 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.41 7.00
hod kladivem 3kg - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 48.88 9.00
2 Eliška KopeckáEliška Kopecká 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.48 7.00
3 Eliška DrábkováEliška Drábková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.68 6.00
hod kladivem 4kg - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 52.48 9.00
2 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 37.85 7.00
3 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 34.18 6.00
hod kladivem 5kg - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 68.27 9.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.78 7.00
3 Martin BuryanMartin Buryan 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.55 6.00
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 45.19 9.00
2 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.16 7.00
3 Šárka VosátkováŠárka Vosátková 01 A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A 31.35 6.00
hod oštěpem 600g - Juniorky (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice PřibylováAlice Přibylová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 37.33 9.00
2 Valentina WenigováValentina Wenigová 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 36.15 7.00
3 Kateřina SunkovskáKateřina Sunkovská 99 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 35.58 6.00
hod oštěpem 700g - Dorostenci (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David MittelbachDavid Mittelbach 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 48.91 9.00
2 Jakub DudášJakub Dudáš 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.75 7.00
3 Erik LaunaErik Launa 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.73 6.00
hod oštěpem 800g - Junioři (středa, 6.6.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Kryštof HartmanKryštof Hartman 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 52.13 9.00
2 Zdeněk LandaZdeněk Landa 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.62 7.00
3 Lukáš BajerLukáš Bajer 00 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.12 6.00