Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (6. 6. 2018)

skok o tyči - Junioři

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.502.702.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.904.004.104.204.30 Body
1 Jindřich SemotamJindřich Semotam
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 4.20 ------------o-o-xxooxxoxxx 9.00
2 Daniel BezuchaDaniel Bezucha
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 3.10 --ooooooxx- 7.00
3 Tomáš PuczekTomáš Puczek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
00 2.70 --oooxxx 6.00
4 Lukáš PošíkLukáš Pošík
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.10 -oxxx 5.00
MS Adam ZachAdam Zach
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
93 4.30
Michal LedvinkaMichal Ledvinka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 DNS
Celkem 6 závodníků

skok o tyči - Dorostenci

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.502.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Jakub PodanýJakub Podaný
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.50 -oxoxxoxxx 9.00
2 Martin ČechMartin Čech
AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s.
01 2.30 -ooxxx 7.00
Celkem 2 závodníků

skok o tyči - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 2.70 ooooxxoxooxxx 9.00
2 Lucie DvořákováLucie Dvořáková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 2.50 --oooxxx 7.00
3 Lucie NeradováLucie Neradová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
01 1.90 xoxxx 6.00
Justýna HolubováJustýna Holubová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 DNS
Poznámky / pokusy:
" Holubová Justýna BEROUN - zranění pravého koleno při rozcvičování. Odvoz RZZ do Nemocnice Kolín.
Celkem 4 závodníků

skok o tyči - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 14:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.902.102.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90 Body
1 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 3.00 -------o-xoxxx 9.00
2 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 2.80 -----o-xxo-xxx 7.00
Celkem 2 závodníků