Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP Středočeského kraje družstev mládeže

Kolín (6. 6. 2018)

hod diskem 1kg - Juniorky

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza HolcováTereza Holcová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 29.99 0.0 9.00
2 Karolína HonkeováKarolína Honkeová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 28.06 0.0 7.00
3 Markéta HartmanováMarkéta Hartmanová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
99 27.74 0.0 6.00
4 Kateřina VoříškováKateřina Voříšková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
00 25.00 0.0 5.00
5 Tereza SmítkováTereza Smítková
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
02 24.42 0.0 4.00
6 Valentina WenigováValentina Wenigová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
00 23.55 0.0 3.00
7 Nikola LabuťováNikola Labuťová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
00 23.51 0.0 2.00
8 Simona VavrováSimona Vavrová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 23.21 0.0 1.00
Celkem 8 závodníků

hod diskem 1kg - Dorostenky

(st, 6.6.2018 - 17:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 30.36 0.00.00.00.00.00.00.0 9.00
2 Kateřina ZábojníkováKateřina Zábojníková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 29.58 0.00.00.00.00.00.00.0 7.00
3 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.24 0.00.00.00.00.00.00.0 6.00
4 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 28.08 0.00.00.00.00.00.00.0 5.00
5 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.63 0.00.00.00.00.00.00.0 4.00
6 Barbora MaláBarbora Malá
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.30 0.00.00.00.00.00.00.0 3.00
7 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 24.78 0.00.00.00.00.00.00.0 2.00
8 Eliška KopeckáEliška Kopecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 23.71 0.00.00.00.00.00.00.0 1.00
9 Klára VlasákováKlára Vlasáková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
02 21.83 0.00.00.00.00.00.00.0
10 Jana KuběnkováJana Kuběnková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 19.36 0.00.00.00.00.00.00.0
11 Marta VidunováMarta Vidunová
A. C. TEPO Kladno BA. C. TEPO Kladno B
02 18.46 0.00.00.00.00.00.00.0
12 Eva CharvátováEva Charvátová
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
01 16.91 0.00.00.00.00.00.00.0
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno AA. C. TEPO Kladno A
01 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 13 závodníků