Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo Krajského přeboru družstev mladšího žactva

Přerov (15. 5. 2018)

Skok vysoký - Ml. žáci

(út, 15.5.2018 - 12:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.091.141.191.241.291.341.371.401.431.461.491.521.551.581.611.641.671.70 Body
1 Šimon StachŠimon Stach
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.37 -oooxoooxxx 11.00
2 Lukáš JakubíkLukáš Jakubík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.37 -oooooxxoxxx 9.00
3 Martin MlčochMartin Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.34 ooooooxxx 8.00
4 Ondřej HrubýOndřej Hrubý
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.34 ooooxxooxxx 7.00
5 Matyáš MoravecMatyáš Moravec
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.29 ---ooxxx 6.00
6 Patrik VogelPatrik Vogel
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.29 oooxooxxx 5.00
7 Matěj PřikrylMatěj Přikryl
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.29 -oooxoxxx 4.00
8 Ayrton LambertucciAyrton Lambertucci
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.29 -ooxoxoxxx 3.00
9 Jaromír VachutkaJaromír Vachutka
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.24 -oxxooxxx 2.00
10 Tomáš KlvaňaTomáš Klvaňa
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.19 ooxoxxx 1.00
11 Samuel PolákSamuel Polák
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.19 oxoxxoxxx
12 Jiří TesařJiří Tesař
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1.14 ooxxx
Ondřej KonečnýOndřej Konečný
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
05 DNS
Filip CoufalFilip Coufal
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 NM ---xxx
Celkem 14 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(út, 15.5.2018 - 11:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.061.111.161.211.261.311.341.371.401.431.461.491.52 Body
1 Lucie MarkováLucie Marková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1.37 ooxooooxooxxx 11.00
2 Anna Marie LochmanováAnna Marie Lochmanová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
06 1.31 --oxoxoxxoxxx 9.00
3 Eliška ŠerováEliška Šerová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.31 ooxoxoxoxxoxxx 8.00
4 Anna StejskalováAnna Stejskalová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.26 ooooox 7.00
5 Jana DrásalováJana Drásalová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
05 1.26 ooooxxoxxx 6.00
6= Veronika HorákováVeronika Horáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
05 1.21 ooooxxx 4.00
6= Simona FilipováSimona Filipová
Atletický klub Olomouc z.s. AAtletický klub Olomouc z.s. A
05 1.21 ooooxxx 4.00
6= Anežka VitováAnežka Vitová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.21 ooooxxx 4.00
9 Kristýna PospíšilováKristýna Pospíšilová
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
05 1.21 -ooxoxxx 2.00
10 Lucie HofhanslováLucie Hofhanslová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
05 1.16 oooxxx 1.00
11 Natálie ŠárníkováNatálie Šárníková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.16 oxoxxoxxx
12= Tereza MedříkováTereza Medříková
Atletický klub Olomouc z.s. BAtletický klub Olomouc z.s. B
06 1.11 oox-xx
12= Kristýna GracováKristýna Gracová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
06 1.11 ooxxx
14 Nela DerychováNela Derychová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
06 1.11 oxoxxx
15 Karolína JuránkováKarolína Juránková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
06 1.06 oxxx
Celkem 15 závodníků