Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (26. 4. 2018)

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 10.33 480.00
2 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.58 437.00
3 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 11.21 336.00
4 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 13.28 94.00
5 Vojtěch KrajčiříkVojtěch Krajčiřík 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 13.70 63.00
6 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.36 0.00
7 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 7 19.42 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.47 298.00
2 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 12.94 124.00
3 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.32 91.00
4 Filip BrňákFilip Brňák 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 13.94 48.00
5 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.11 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 11.58 282.00
2 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 12.32 189.00
3 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 12.97 121.00
4 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35 89.00
5 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 15.21 1.00
6 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 4 15.26 1.00
7 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 16.65 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 11.15 345.00
2 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.58 160.00
3 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.00 119.00
4 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.63 68.00
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.24 198.00
2 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.29 94.00
3 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13.39 86.00
4 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.62 68.00
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.70 63.00
6 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 15.09 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 10.30 486.00
2 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.31 190.00
3 Alexandr KurowskiAlexandr Kurowski 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 13.19 102.00
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.08 40.00
5 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 5 14.24 31.00
6 Viktor IvancoViktor Ivanco 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 15.46 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 12.46 173.00
2 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.68 150.00
3 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.17 104.00
4 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 14.30 29.00
5 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.83 9.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.42 177.00
2 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.18 103.00
3 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 13.27 95.00
4 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.56 73.00
5 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.62 68.00
6 Jiří NeumayerJiří Neumayer 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 13.98 45.00
7 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.01 0.00
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StypaVojtěch Stypa 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 10.30 486.00
2 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 10.33 480.00
3 Štěpán KavanŠtěpán Kavan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 10.58 437.00
4 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 11.15 345.00
5 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 11.21 336.00
6 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.47 298.00
7 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 11.58 282.00
8 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.24 198.00
9 Matěj MooreMatěj Moore 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.31 190.00
10 Martin GrulichMartin Grulich 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 12.32 189.00
11 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 12.42 177.00
12 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 12.46 173.00
13 David SchwanDavid Schwan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.58 160.00
14 Jiří TheuerJiří Theuer 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 12.68 150.00
15 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 12.94 124.00
16 Matěj MikMatěj Mik 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 12.97 121.00
17 Vincent HellebrandtVincent Hellebrandt 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.00 119.00
18 Tom SosnaTom Sosna 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.17 104.00
19 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.18 103.00
20 Alexandr KurowskiAlexandr Kurowski 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 13.19 102.00
21 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 13.27 95.00
22 Adam GrossAdam Gross 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 13.28 94.00
23 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.29 94.00
24 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.32 91.00
25 Martin PedackMartin Pedack 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.35 89.00
26 Jáchym HenzlJáchym Henzl 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13.39 86.00
27 Daniel UrbánekDaniel Urbánek 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.56 73.00
28 Teymur AbbasovTeymur Abbasov 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.62 68.00
28 Matyáš GratzaMatyáš Gratza 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 13.62 68.00
30 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.63 68.00
31 Vojtěch KrajčiříkVojtěch Krajčiřík 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 13.70 63.00
31 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 13.70 63.00
33 Filip BrňákFilip Brňák 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 13.94 48.00
34 Jiří NeumayerJiří Neumayer 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 13.98 45.00
35 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.08 40.00
36 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 5 14.24 31.00
37 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 14.30 29.00
38 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.83 9.00
39 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 15.09 3.00
40 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.11 3.00
41 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 15.21 1.00
42 Samuel AndělSamuel Anděl 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 4 15.26 1.00
43 Matěj JakubíkMatěj Jakubík 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.36 0.00
44 Viktor IvancoViktor Ivanco 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 15.46 0.00
45 Vojtěch StoklasaVojtěch Stoklasa 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 16.01 0.00
46 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 16.65 0.00
47 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava CTJ Sokol Opava C 7 19.42 0.00

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.70 587.00
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.78 415.00
3 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.39 331.00
4 Magdaléna JarkulischováMagdaléna Jarkulischová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 13.35 215.00
5 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 16.29 10.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 11.35 480.00
2 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 12.80 279.00
3 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 13.41 209.00
4 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 14.04 146.00
5 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.39 48.00
6 Megan BernátováMegan Bernátová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 24.89 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.17 509.00
2 Adéla ŠturzováAdéla Šturzová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 13.03 251.00
3 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 14.74 89.00
4 Lucie ŠkrobánkováLucie Škrobánková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.92 76.00
5 Anna IvanovováAnna Ivanovová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 16.94 0.00
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 18.58 0.00
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 12.15 363.00
2 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 13.06 248.00
3 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.07 247.00
4 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 14.56 103.00
5 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 14.74 89.00
6 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.49 42.00
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 12.35 336.00
2 Kateřina TomášováKateřina Tomášová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 13.05 249.00
3 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.67 182.00
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.24 129.00
5 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.89 78.00
6 Růžena KaštovskáRůžena Kaštovská 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 15.47 43.00
7 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 19.59 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 12.06 375.00
2 Sára VágaiováSára Vágaiová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 13.03 251.00
3 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.51 198.00
4 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.53 196.00
5 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 13.62 187.00
6 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.62 36.00
7 Adéla CechanováAdéla Cechanová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.19 0.00
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.26 225.00
2 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 14.12 139.00
3 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.48 109.00
4 Veronika IsraelováVeronika Israelová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 15.10 65.00
5 Veronika MatyáškováVeronika Matyášková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 15.67 33.00
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 26.4.2018 - 20:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.06 527.00
2 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.57 307.00
3 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.12 241.00
4 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.53 196.00
5 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.74 175.00
6 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.77 172.00
Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 DNF
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 10.70 587.00
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.06 527.00
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 11.17 509.00
4 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 11.35 480.00
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 11.78 415.00
6 Magdaléna CetlováMagdaléna Cetlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 12.06 375.00
7 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 12.15 363.00
8 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 12.35 336.00
9 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.39 331.00
10 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.57 307.00
11 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 12.80 279.00
12 Adéla ŠturzováAdéla Šturzová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 13.03 251.00
12 Sára VágaiováSára Vágaiová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 13.03 251.00
14 Kateřina TomášováKateřina Tomášová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 13.05 249.00
15 Ema VocetkováEma Vocetková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 13.06 248.00
16 Barbora HolasováBarbora Holasová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.07 247.00
17 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.12 241.00
18 Kristýna MagerováKristýna Magerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.26 225.00
19 Magdaléna JarkulischováMagdaléna Jarkulischová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 13.35 215.00
20 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 13.41 209.00
21 Eliška SlaninováEliška Slaninová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.51 198.00
22 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.53 196.00
22 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 13.53 196.00
24 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 13.62 187.00
25 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 13.67 182.00
26 Alžběta SkaličkováAlžběta Skaličková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 13.74 175.00
27 Nela MarkusováNela Markusová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.77 172.00
28 Tereza RuskováTereza Rusková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 14.04 146.00
29 Natálie ŠtěbrováNatálie Štěbrová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 14.12 139.00
30 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.24 129.00
31 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 14.48 109.00
32 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 14.56 103.00
33 Eliška StokláskováEliška Stoklásková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 14.74 89.00
33 Tereza SvobodováTereza Svobodová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 14.74 89.00
35 Barbora WarischováBarbora Warischová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.89 78.00
36 Lucie ŠkrobánkováLucie Škrobánková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 14.92 76.00
37 Veronika IsraelováVeronika Israelová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 15.10 65.00
38 Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.39 48.00
39 Růžena KaštovskáRůžena Kaštovská 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 15.47 43.00
40 Lucie ŘemelkováLucie Řemelková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 15.49 42.00
41 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.62 36.00
42 Veronika MatyáškováVeronika Matyášková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 15.67 33.00
43 Karolína HlaváčováKarolína Hlaváčová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 16.29 10.00
44 Anna IvanovováAnna Ivanovová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 16.94 0.00
45 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 18.58 0.00
46 Hana PavelkováHana Pavelková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 19.59 0.00
47 Adéla CechanováAdéla Cechanová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 21.19 0.00
48 Megan BernátováMegan Bernátová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 24.89 0.00
Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 DNF