Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva

Opava (3. 5. 2018)
skok vysoký - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.62 11.00
2 Jan SmékalJan Smékal 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.62 9.00
3 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1.62 8.00
skok vysoký - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1.52 11.00
2 Bára MüllerováBára Müllerová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.47 9.00
3= Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.47 7.00
3= Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.47 7.00
3= Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.47 7.00
skok o tyči - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3.05 11.00
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2.32 9.00
3 Jakub StoklasaJakub Stoklasa 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2.12 8.00
skok o tyči - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2.42 11.00
2 Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1.82 9.00
skok daleký - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6.04 11.00
2 Ondřej StaśOndřej Staś 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5.83 9.00
3 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5.63 8.00
skok daleký - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.38 11.00
2 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5.30 9.00
3 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5.15 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 14.12 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 10.48 9.00
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10.28 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13.78 11.00
2 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 13.29 9.00
3 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 12.94 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 36.10 11.00
2 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 33.36 9.00
3 Kateřina NěmcováKateřina Němcová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 25.17 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 44.95 11.00
2 Aleš KlozíkAleš Klozík 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 37.64 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 34.20 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Valérie LuzarováValérie Luzarová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 33.09 11.00
2 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 30.64 9.00
3 Mojisola AkereleMojisola Akerele 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 25.33 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VajdaMartin Vajda 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 44.09 11.00
2 Aleš VotavaAleš Votava 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 41.56 9.00
3 Ondřej VláčilOndřej Vláčil 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 29.95 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Julie SmetanováJulie Smetanová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 33.96 11.00
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 31.92 9.00
3 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 28.10 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (čtvrtek, 3.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 43.58 11.00
2 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 41.68 9.00
3 David ProskeDavid Proske 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 39.31 8.00