Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva

Opava (3. 5. 2018)

vrh koulí 3kg - Žákyně

(čt, 3.5.2018 - 12:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Katrin BrzyszkowskáKatrin Brzyszkowská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 14.12 xx12,7712,7714,12x13,99 11.00
2 Daniela BártováDaniela Bártová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 10.48 09,8009,7609,6809,8009,9010,48x 9.00
3 Valérie LuzarováValérie Luzarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
03 10.28 09,0109,3210,2810,28x08,3609,60 8.00
4 Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
03 09.84 08,9009,6909,7309,7309,1509,8409,82 7.00
5 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 09.83 09,7709,8309,4109,8309,27x09,07 6.00
6 Eliška SkotnicováEliška Skotnicová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 09.01 08,5508,6309,0109,0108,9108,8608,38 5.00
7 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 08.98 08,1608,5508,9808,9808,6408,53x 4.00
8 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.84 08,0808,4408,1308,4408,7808,8408,44 3.00
9 Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.82 07,8208,8208,6008,820.00.00.0 2.00
10 Klára TurkováKlára Turková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 08.63 08,33x08,6308,630.00.00.0 1.00
11 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 08.48 08,4808,1208,0308,480.00.00.0
12 Alžběta RečkováAlžběta Rečková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
03 08.36 08,3607,4607,6808,360.00.00.0
13 Nikola NemtudováNikola Nemtudová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 08.12 08,1208,0607,4608,120.00.00.0
14 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 07.71 07,2907,2107,7107,710.00.00.0
15 Kristýna BizoňováKristýna Bizoňová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 07.51 07,2707,5107,2107,510.00.00.0
16 Laura FluderováLaura Fluderová
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 06.93 06,8106,6606,9306,930.00.00.0
17 Daniela DutkováDaniela Dutková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 06.76 05,8106,4506,7606,760.00.00.0
18 Lucie BačováLucie Bačová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 06.60 06,6006,2005,5006,600.00.00.0
19 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 05.86 05,86xx05,860.00.00.0
20 Edita PiprekováEdita Pipreková
Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví...
03 05.69 x05,69-05,690.00.00.0
Nela SovováNela Sovová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 NM xxx0.00.00.00.0
Simona PindurováSimona Pindurová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 DNS ---00.00.00.0
Celkem 22 závodníků