Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva

Opava (3. 5. 2018)

100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 09:50) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.77 11.00
2 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.59 7.00
3 Matěj HartmannMatěj Hartmann 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 16.78 5.00
4 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 17.47 4.00
5 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 19.12
6 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.32
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.11 9.00
2 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.70 6.00
3 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 18.65 1.00
4 Filip BernardFilip Bernard 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.11
5 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 19.38
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A DQ
Poznámky:
DQ - 168.7 (7.překážka)
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 16.30 8.00
2 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.74 3.00
3 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 17.76 2.00
MS Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.34
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.77 11.00
2 Vojtěch KukačVojtěch Kukač 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.11 9.00
3 Tomáš HrbáčTomáš Hrbáč 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 16.30 8.00
4 Jakub SlanýJakub Slaný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.59 7.00
5 Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.70 6.00
6 Matěj HartmannMatěj Hartmann 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 16.78 5.00
7 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 17.47 4.00
8 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 17.74 3.00
9 Ondřej ToufarOndřej Toufar 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 17.76 2.00
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 18.34
11 Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 18.65 1.00
12 Filip BernardFilip Bernard 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 19.11
13 Dennis UrbanskýDennis Urbanský 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 19.12
14 Filip MarkovičFilip Markovič 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 19.38
15 Matyáš FriedelMatyáš Friedel 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.32
Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A DQ