výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo KP družstev staršího žactva

Opava (3. 5. 2018)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 17.66 9.00
2 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.69 8.00
3 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 18.23 7.00
4 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 18.69 3.00
5 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 20.17
6 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.36
7 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 20.76
Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 18.45 5.00
2 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 19.88
3 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.22
4 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.69
5 Filip BernardFilip Bernard 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 22.49
6 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 23.77
Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 17.48 11.00
2 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.50 4.00
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 19.42 1.00
4 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19.53
5 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.06
6 Rostislav HrtusRostislav Hrtus 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 20.66
7 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.56
8 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 21.78
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 12:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.25 6.00
2 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19.33 2.00
3 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.71
4 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.78
5 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.62
6 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.72
Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 17.48 11.00
2 Milan ŠčibrániMilan Ščibráni 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 17.66 9.00
3 Šimon NavrátilŠimon Navrátil 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 17.69 8.00
4 Tomáš PavliskaTomáš Pavliska 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 18.23 7.00
5 David PastrňákDavid Pastrňák 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 18.25 6.00
6 David ŠárkaDavid Šárka 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 18.45 5.00
7 Adam DokoupilAdam Dokoupil 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.50 4.00
8 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 18.69 3.00
9 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 19.33 2.00
10 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 19.42 1.00
11 Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 19.53
12 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 19.88
13 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.06
14 Ota BenešOta Beneš 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 20.17
15 Miroslav SkotnicaMiroslav Skotnica 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.22
16 Martin SolnýMartin Solný 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.36
17 Rostislav HrtusRostislav Hrtus 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 20.66
18 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 20.71
19 Jiří HančilJiří Hančil 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 8 20.76
20 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.56
21 Filip MaschkeFilip Maschke 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 21.69
22 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 21.78
22 Jan HrabecJan Hrabec 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 21.78
24 Filip BernardFilip Bernard 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 22.49
25 Nikodem MitrengaNikodem Mitrenga 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 22.62
26 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 22.72
27 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 23.77
Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 DNS
Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 DNS
Boris KácalBoris Kácal 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 19.34 9.00
2 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.50 8.00
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.77 4.00
4 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.08 2.00
5 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 20.51 1.00
6 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.66
7 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 20.84
8 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 21.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.21
2 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 21.51
3 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 21.80
4 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.34
5 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.56
6 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.57
Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Sofie GrodováSofie Grodová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 20.97
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 21.26
3 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.76
4 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.02
5 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 22.22
6 Elen PopkováElen Popková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 22.27
7 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 22.73
Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 19.61 7.00
2 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.30
3 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.58
4 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.79
5 Jana KaletováJana Kaletová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.98
6 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 22.17
7 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 22.95
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.06 11.00
2 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.66
3 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.26
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.31
5 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 21.71
6 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 22.67
7 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.26
8 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.41
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 6 19.71 6.00
2 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 19.72 5.00
3 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.97 3.00
4 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.45
5 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 22.63
6 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.29
7 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.50
8 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.34
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 3.5.2018 - 12:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 5 DNS
Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS
Celkem 2 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.06 11.00
2 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 19.34 9.00
3 Alžběta KrchováAlžběta Krchová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19.50 8.00
4 Tereza SklenářováTereza Sklenářová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 19.61 7.00
5 Sára NavrátilováSára Navrátilová 04 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 6 19.71 6.00
6 Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 19.72 5.00
7 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 19.77 4.00
8 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 19.97 3.00
9 Michaela BittnerováMichaela Bittnerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 20.08 2.00
10 Sabina JeličováSabina Jeličová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 20.51 1.00
11 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 20.66
11 Tereza SojkováTereza Sojková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.66
13 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 20.84
14 Veronika JavorkováVeronika Javorková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 20.97
15 Agáta SeberováAgáta Seberová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 21.09
16 Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 21.21
17 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 21.26
17 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 21.26
19 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 21.30
20 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 21.31
21 Lucie BačováLucie Bačová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 21.45
22 Barbora OhryzkováBarbora Ohryzková 04 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 8 21.51
23 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 21.58
24 Markéta LacikováMarkéta Laciková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 21.71
25 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.76
26 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 21.79
27 Bára GratzováBára Gratzová 03 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 21.80
28 Jana KaletováJana Kaletová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 21.98
29 Lucie TesařováLucie Tesařová 03 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 22.02
30 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 22.17
31 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 22.22
32 Elen PopkováElen Popková 03 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 22.27
33 Alexandra PetričováAlexandra Petričová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 22.34
34 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 22.56
35 Vendula ŽáčkováVendula Žáčková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 22.57
36 Kateřina SupikováKateřina Supiková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 22.63
37 Markéta ŠigutováMarkéta Šigutová 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 22.67
38 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 22.73
39 Jana JozkováJana Jozková 03 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 22.95
40 Tereza VávrováTereza Vávrová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 23.26
41 Tereza UherkováTereza Uherková 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 23.29
42 Lucie VysokáLucie Vysoká 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 23.41
43 Vanesa NechalováVanesa Nechalová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 23.50
44 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 24.34
Ema LangerováEma Langerová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Sofie GrodováSofie Grodová 03 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Eliška CzeschováEliška Czeschová 03 TJ Olympia Bruntál z.s. ATJ Olympia Bruntál z.s. A 5 DNS
Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 DNS