výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KP družstev mladšího žactva

Opava (10. 5. 2018)
Skok vysoký - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1.53 11.00
2 Matěj MooreMatěj Moore 050308 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1.45 9.00
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1.45 8.00
Skok vysoký - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1.48 11.00
2 Ema RosenbachováEma Rosenbachová 050405 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 1.45 9.00
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková 050307 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1.45 8.00
Skok daleký - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5.04 11.00
2 Jan KremserJan Kremser 050215 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4.89 9.00
3 Ondřej SamiecOndřej Samiec 050414 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.87 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 050503 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4.75 11.00
2 Michaela SochováMichaela Sochová 050419 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4.58 9.00
3 Markéta SikorováMarkéta Sikorová 050224 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4.55 8.00
Skok daleký - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Alice StehnováAlice Stehnová 050411 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 10.61 11.00
2 Marie ŠuškováMarie Šušková 050416 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 09.45 9.00
3 Sabina TomečkováSabina Tomečková 050116 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 09.18 8.00
Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 10.05 11.00
2 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 09.77 9.00
3 Filip BrňákFilip Brňák 051129 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 09.21 8.00
Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára ŠebestíkováSára Šebestíková 050812 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 30.48 11.00
2 Marie ŠuškováMarie Šušková 050416 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 28.28 9.00
3 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 050424 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 25.58 8.00
Hod oštěpem 500g - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 37.66 11.00
2 Tadeáš VlachTadeáš Vlach 050221 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 27.64 9.00
3 Vojtěch TurekVojtěch Turek 060408 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 26.92 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin GrulichMartin Grulich 050328 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 53.42 11.00
2 Jakub ŠkapaJakub Škapa 050516 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 51.77 9.00
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 060628 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 50.78 8.00
Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (čtvrtek, 10.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sabina SikorováSabina Sikorová 060308 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 47.25 11.00
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 050311 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 46.39 9.00
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 050615 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 43.54 8.00