výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Krajský přebor jednotlivců MSK mlad.žactva

Opava (12. 5. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.09
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.34
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.46
4 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.54
Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DQ
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.98
2 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.34
3 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.35
4 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.64
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.09
2 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 10.34
3 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.46
4 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.98
5 Jan CharvátekJan Charvátek 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 11.34
6 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 11.54
7 Vojtěch PodešvaVojtěch Podešva 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 12.35
8 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 14.64
Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DQ

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 12.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.28
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.71
3 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.93
4 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.27
5 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.63
Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (so, 12.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.80
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.26
3 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.35
4 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.69
5 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.90
6 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 12.77
7 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.95
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (so, 12.5.2018 - 06:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.24
2 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.76
3 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.87
4 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.98
5 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.03
Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 10.28
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 10.71
3 Ema VálkováEma Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 10.80
4 Kateřina HolešováKateřina Holešová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 10.93
5 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 11.26
6 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 11.27
7 Amálie HolšánováAmálie Holšánová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 11.35
8 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 11.63
9 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 11.69
10 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 11.90
11 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 12.24
12 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 12.76
13 Anežka MařádkováAnežka Mařádková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 12.77
14 Melanie PřibylováMelanie Přibylová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.87
15 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 12.98
16 Kristýna CependováKristýna Cependová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 13.03
17 Linda LatoňováLinda Latoňová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.95
Lucie SvobodováLucie Svobodová 06 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 DNS
Tereza KočvarováTereza Kočvarová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 2 DNF
Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 DNS