výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C

Opava (19. 5. 2018)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 19.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 167 Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 43.35 11.00
2 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.57 9.00
3 9 Kotásek, Sechra, Habich, Meca Kotásek, Sechra, Habich, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 43.93 8.00
4 118 Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 43.99 7.00
5 59 Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 44.08 6.00
6 84 Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 45.09 5.00
7 210 Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.22 4.00
8 209 Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.72
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 14:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 83 Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.32 3.00
2 310 Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.73 2.00
3 164 Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 45.86 1.00
108 Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNF
174 Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 209 Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada Sasyn, Lasota, Grycz, Zawada TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 46.72
2 164 Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Kusák, Prokop, Sláčík, Štípek Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 45.86 1.00
3 310 Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík Kukuczka, Holuscha, Holek, Stuchlík TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 45.73 2.00
4 83 Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera Hrudkay, Drozda, Abrman, Ošmera TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 45.32 3.00
5 210 Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek Pavelka, Cidorík, Cankov, Martynek TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 45.22 4.00
6 84 Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš Kostrhun, Juráš, Oberndorfer, Petrjanoš TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 45.09 5.00
7 59 Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák Lučanský, Hvasta, Balúch, Dvořák AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 44.08 6.00
8 118 Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov Majerčák, Zajíc, Jurák, Romanchenkov AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 43.99 7.00
9 9 Kotásek, Sechra, Habich, Meca Kotásek, Sechra, Habich, Meca SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 43.93 8.00
10 324 Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek Lampa, Smolka, Kaštovský, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 43.57 9.00
11 167 Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Vychodil, Bottlík, Benda, Mautner Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 43.35 11.00
108 Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás Běhávka, Vencel, Hrabinec, Janás AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNF
174 Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Majer, Kozmík, Pleva, Kadla ml. Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 DNF

4 x 100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 147 Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.00 9.00
2 320 Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.80 8.00
3 14 Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 49.94 7.00
4 39 Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.58 6.00
5 182 Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 51.25 5.00
6 107 Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 51.38 4.00
7 272 Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.16 2.00
8 85 Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 54.06
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 19.5.2018 - 13:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 141 Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 48.26 11.00
2 269 Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.48 3.00
3 108 Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.14 1.00
4 17 Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.85
5 332 Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.21
6 253 Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.85
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 253 Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová Lichnovská, Lampová, Grodová, Heidrová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 55.85
2 332 Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková Teofilová, Štvrtňová, Hadašová, Červenková TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 55.21
3 85 Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová Krtková, Siebeltová, Rašková, Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 54.06
4 17 Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Petrášová, Pličková, Hanáčková, Trávníková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 53.85
5 108 Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová Juráková, Brázdilová, Brázdilová, Resslerová AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 53.14 1.00
6 272 Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková Brunová, Šenková, Smolková, Suchánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 52.16 2.00
7 269 Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková Bittnerová, Stratilová, Baroňová, Valíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 51.48 3.00
8 107 Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková Jelínková, Ondrigová, Polášková, Krchňáčková AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 51.38 4.00
9 182 Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová Čaladi, Kuštárová, Freibergerová, Freibergerová AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 51.25 5.00
10 39 Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská Hanzalíková, Herzová, Reháková, Lánská TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.58 6.00
11 14 Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Malatincová, Paťhová, Tomková, Koudelková Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 49.94 7.00
12 320 Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová Kiedroňová, Činčilová, Mertová, Falharová TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 49.80 8.00
13 147 Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Zatloukalová, Gieselová, Kožuškaničová, Zlatníková Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 8 49.00 9.00
14 141 Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Bumbálková, Hřivnová, Urbanová, Sásová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 48.26 11.00