výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. Sokolské úterý

Opava (5. 6. 2018)

60 m - Muži (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 16:00) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.14
2 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.27
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.81
4 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 07.95
5 Theo BébarTheo Bébar 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.33
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 5.6.2018 - 16:05) Vítr: +2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.90
2 Jakub DzidaJakub Dzida 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.44
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.67
4 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.88
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.96
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 5.6.2018 - 16:05) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HluchýMartin Hluchý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.65
2 Lukáš KellnerLukáš Kellner 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10.76
Celkem 2 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 16:10) Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.07
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.13
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.60
4 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.21
Celkem 4 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 5.6.2018 - 16:15) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 08.60
2 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.06
3 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.28
4 Vendula LašováVendula Lašová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.35
5 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 10.18
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 5.6.2018 - 16:15) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.58
2 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 08.59
3 Vanda VontrobováVanda Vontrobová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.88
Celkem 3 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 17:00) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 11.29
2 Adam SmolkaAdam Smolka 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.34
3 Ondřej LampaOndřej Lampa 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.43
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.47
5 Daniel GothardDaniel Gothard 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.96
6 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 14.68
7 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.79
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 16:50) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vanda BrunováVanda Brunová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.92
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 13.38
3 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 13.71
4 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 14.02
5 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 14.80
6 Vendula LašováVendula Lašová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 15.32
Celkem 6 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh (út, 5.6.2018 - 17:30) Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 22.88
Jakub HřivňackýJakub Hřivňacký 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 DNF
Celkem 2 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 17:20) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 28.57
2 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 31.46
Celkem 2 závodníků

800 m - Muži (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 David ŠpokDavid Špok 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 2:04.07
2 Karel BaštýřKarel Baštýř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:14.07
3 Denis VáclavíkDenis Václavík 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 2:14.13
4 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 2:15.57
5 Radomír BřezinaRadomír Březina 67 Běžecký klub LudgeřoviceBěžecký klub Ludgeřovice 5 2:18.85
6 Ondřej VajdaOndřej Vajda 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11 2:21.92
7 Matěj ŠtěbraMatěj Štěbra 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 9 2:24.88
8 Matěj GebauerMatěj Gebauer 99 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 2:25.91
9 Vladimír VavrečkaVladimír Vavrečka 69 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:26.81
10 Jiří VolnýJiří Volný 56 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 3:51.12
Celkem 10 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 5.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 2:42.17
2 Michaela BaklikováMichaela Bakliková 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 4 2:48.03
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Muži

(út, 5.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.301.351.401.451.601.701.801.901.952.002.022.04
1 Jan ŠtefelaJan Štefela
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 2.02 ----ooooooxxoxxx
2 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 1.60 ----oxxx
3 Kryštof KrumerKryštof Krumer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.40 oooxxx
4 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.35 oxoxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ženy

(út, 5.6.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.051.101.151.201.251.301.351.401.451.501.55
1 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.50 --------xooxxx
2 Adéla KorabečnáAdéla Korabečná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.40 ---oooooxxx
3 Michaela BaklikováMichaela Bakliková
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 1.25 --oooxxx
4 Ellen HančilováEllen Hančilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.10 ooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok o tyči - Muži

(út, 5.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.31
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.54
3 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.95
4 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 2.75
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 2.01
Celkem 5 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(út, 5.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon
1= Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.46
1= Zuzana ŠustákováZuzana Šustáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
00 3.46
3 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.15
4 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 2.41
5 Sofie GrodováSofie Grodová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.41
6 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 2.01
7 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1.81
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 5.6.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6.05 +0.1 m/s 5,80  +1.95,61  +0.06,05  +0.16,055,65  +0.6--
2 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 5.34 +0.1 m/s 5,15  +1.64,48  +0.05,28  +2.45,285,34  +0.15,28  +0.05,30  +0.0
3 Kryštof KrumerKryštof Krumer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 4.25 +0.8 m/s 4,25  +0.8xx4,25xxx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(út, 5.6.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David ŠpokDavid Špok
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 5.13 5,095,135,095,134,97--
2 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.78 4,414,60x4,604,654,78x
3 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.60 4,354,604,454,600.00.00.0
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.46 4,384,374,424,42x4,464,44
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 5.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valerie StratilováValerie Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.69 +0.0 m/s xxx0.0x5,69  +0.0x
2 Kateřina ValíkováKateřina Valíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 5.37 -0.2 m/s 5,21  +1.10.0x5,21x5,37  -0.25,36  +0.3
3 Nela StratilováNela Stratilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.49 +1.3 m/s 4,45  +1.5x4,49  +1.34,49---
4 Adéla KorabečnáAdéla Korabečná
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.46 +0.5 m/s 3,95  +0.44,15  +0.84,38  +1.14,384,46  +0.5--
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 5.6.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 4.20 4,074,094,204,204,174,09x
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.20 3,914,203,824,204,05xx
3 Klára KazimírskáKlára Kazimírská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.68 3,323,643,683,680.00.00.0
4 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 3.56 3,253,433,563,560.00.00.0
5 Vanda VontrobováVanda Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.48 3,483,273,193,480.00.00.0
6 Ellen HančilováEllen Hančilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 3.47 xx3,473,47xxx
7 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.23 2,993,06x3,063,133,23x
Celkem 7 závodníků

Trojskok - Muži

(út, 5.6.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12.37 +0.0 m/s 11,9412,21-12,2112,37  +0.012,36  +0.7x
2 David ŠpokDavid Špok
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.74 +0.5 m/s xx10,28  -0.310,2811,04  +0.611,54  +0.911,74  +0.5
3 Rudolf WittekRudolf Wittek
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
01 11.16 -1.8 m/s 10,58  +0.010,97  -0.111,16  -1.811,1610,98  +0.711,04  +1.4-
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(út, 5.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 10.66 10,6609,9309,9310,66---
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně

(út, 5.6.2018 - 17:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 13.62 x13,62x13,6212,88x13,10
2 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 09.30 09,3009,2609,0309,3009,2408,67-
3 Bára VitáskováBára Vitásková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 07.90 07,7007,7407,9007,90---
4 Klára KazimírskáKlára Kazimírská
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 06.85 06,8506,7206,5706,85---
5 Vanda VontrobováVanda Vontrobová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 05.11 x05,1105,0505,11---
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 5.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VláčilOndřej Vláčil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 13.33 13,3313,2713,2713,33xx-
2 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 12.14 10,9312,1411,7112,1411,98x11,84
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Veteráni

(út, 5.6.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alfred LatkaAlfred Latka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
44 10.41 0.0
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(út, 5.6.2018 - 17:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 17.74 16,78xx16,78x16,5517,74
2 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.57 x12,5712,3912,5712,1812,11x
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.11 10,4211,7711,1911,7711,7612,11x
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 5.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 42.93 0.0
2 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 28.89 0.0
3 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 26.17 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(út, 5.6.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Beáta SedláčkováBeáta Sedláčková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 40.08 0.0
2 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 35.63 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 5.6.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 41.44 0.0
2 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 37.78 0.0
3 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 32.67 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(út, 5.6.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema VocetkováEma Vocetková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 24.18 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Ml. žáci

(út, 5.6.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 39.07 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně

(út, 5.6.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška TylšarováEliška Tylšarová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 29.01 0.0
2 Alexandra ŠínováAlexandra Šínová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 18.93 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci

(út, 5.6.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 41.55 0.0
2 Filip VocetkaFilip Vocetka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 33.76 0.0
3 Jakub DzidaJakub Dzida
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 14.64 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(út, 5.6.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš VíchaTomáš Vícha
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
76 47.93 0.0
Celkem 1 závodníků