výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

7. Sokolské úterý

Opava (28. 8. 2018)

60 m - Muži (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:10) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 06.89
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.51
3 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 07.56
4 Andreas PiskořAndreas Piskoř 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 07.64
5 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 07.70
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:15) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.58
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.66
3 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.72
4 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.95
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.97
6 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.13
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:05) Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 4 08.03
2 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.59
3 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.65
4 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.86
5 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.03
6 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.46
Celkem 6 závodníků

150 m - Muži (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:40) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JarošekMichal Jarošek 96 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 17.04
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.40
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 17.94
4 Petr ČešlaPetr Češla 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 18.15
5 Martin CeltaMartin Celta 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 18.49
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 20.07
7 Radek RežňákRadek Režňák 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 20.56
Celkem 7 závodníků

150 m - Žáci (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:45) Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 18.56
2 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 21.03
3 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 21.25
4 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.45
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 21.66
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.83
7 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 22.69
8 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.13
Celkem 8 závodníků

150 m - Ženy (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:30) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaňasováKarolína Maňasová 03 SVČ Fokus Nový JičínSVČ Fokus Nový Jičín 7 19.34
2 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.72
3 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.06
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně (Finále)

Finále (út, 28.8.2018 - 16:35) Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 21.03
2 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 22.26
3 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 22.60
4 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 23.07
5 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 23.73
6 Anna KotzianováAnna Kotzianová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 26.16
Celkem 6 závodníků

300 m - Muži

(út, 28.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 DNS
Celkem 1 závodníků

800 m - Muži

(út, 28.8.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam ZajíčekAdam Zajíček 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 2:11.53
2 Matěj BeňovičMatěj Beňovič 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 2:23.40
3 Vladimír VavrečkaVladimír Vavrečka 69 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:24.05
Celkem 3 závodníků

800 m - Ženy

(út, 28.8.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Viktorie PetlachováViktorie Petlachová 03 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 2:26.93
Celkem 1 závodníků

300 m překážek - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína WagnerováKarolína Wagnerová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 47.26
2 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 49.09
3 Adéla KalousováAdéla Kalousová 02 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 52.25
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Muži

(út, 28.8.2018 - 16:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.901.95
1 Ondřej TesařOndřej Tesař
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
93 1.90 --------xxoxoxxx
2 Tomáš ČermákTomáš Čermák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 1.65 --o-ooxxx
3 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 1.55 oooxxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Muži

(út, 28.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.711.822.062.262.612.813.013.213.333.533.744.064.264.46
1 Jakub HolekJakub Holek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
95 4.06 -----------xxoxxx
2= Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.53 ----oooooxxoxxx
2= Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.53 ------oooxxoxxx
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.21 ----ooooxxx
5 Theo BébarTheo Bébar
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
02 3.21 ----xooxxooxxx
6 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 2.06 oxxooxxx
Celkem 6 závodníků

Skok o tyči - Ženy

(út, 28.8.2018 - 17:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.571.711.822.062.262.612.813.013.213.33
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.01 -------xoxxx
2 Adéla MorskáAdéla Morská
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
03 1.82 ooxoxxx
3 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 1.71 ooxxx
4 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 1.71 xooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(út, 28.8.2018 - 16:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lukáš KuncLukáš Kunc
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
91 6.43 +0.3 m/s xxx0.0xx6.43  +0.3
2 Andreas PiskořAndreas Piskoř
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 6.22 +1.1 m/s xx6.07  +1.26.07xx6.22  +1.1
3 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 6.01 +0.1 m/s 5.30  +0.35.98  +0.6x5.985.80  +1.6x6.01  +0.1
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(út, 28.8.2018 - 15:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BekMatěj Bek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.35 -0.1 m/s 5.22  +0.2x5.05  +0.45.225.35  -0.1x5.02  +0.7
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 5.17 +1.6 m/s 5.09  +2.45.17  +1.65.06  +0.85.174.99  +0.74.71  +1.04.85  +0.4
3 Daniel GothardDaniel Gothard
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 4.92 +0.6 m/s xxx0.04.00  +0.44.92  +0.6x
4 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.77 +1.5 m/s x4.37  +1.64.76  +1.34.76x4.42  +0.54.77  +1.5
5 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.72 -0.5 m/s 4.17  +1.04.35  +1.03.44  +0.94.354.34  +0.34.72  -0.54.60  +1.2
6 Vojtěch UrbánekVojtěch Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 4.51 +0.5 m/s 4.10  +0.34.51  +0.5x4.514.16  +0.04.16  +1.04.30  +0.6
7 Jan UrbánekJan Urbánek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 4.30 +0.2 m/s 4.30  +0.24.20  +0.74.20  +1.74.304.10  -0.84.14  +1.64.05  +0.5
8 Ondřej PolochOndřej Poloch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 3.75 +0.2 m/s 3.48  +1.23.75  +0.2x3.75x3.02  +0.83.52  +0.7
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ženy

(út, 28.8.2018 - 16:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie SmolkováNatálie Smolková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
97 5.21 +0.4 m/s xxx0.05.21  +0.4x5.10  +0.8
2 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.92 +0.1 m/s xxx0.04.92  +0.1xx
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 15:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 3.82 +0.8 m/s 3.75  +0.03.63  +1.23.64  +0.63.753.71  +0.2x3.82  +0.8
2 Michaela LesákováMichaela Lesáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
09 3.33 +0.4 m/s 3.33  +0.43.00  +0.63.13  +0.23.333.09  +0.63.14  -0.73.33  +0.0
Celkem 2 závodníků

Trojskok - Muži

(út, 28.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matouš PospíšilMatouš Pospíšil
AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp...
02 12.14 +1.2 m/s 10.93  +0.812.14  +1.212.09  +1.112.14-11.83  +0.811.40  +1.6
2 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 11.61 +1.0 m/s 11.14  +0.811.51  +1.111.61  +1.011.6111.38  +0.4xx
3 Radek RežňákRadek Režňák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
79 09.95 +1.8 m/s 09.87  +0.709.54  +0.709.35  +0.109.87x09.67  +0.409.95  +1.8
Celkem 3 závodníků

Vrh koulí 3kg - Veteránky

(út, 28.8.2018 - 17:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 09.46 09.0909.30x09.3008.8909.4609.28
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(út, 28.8.2018 - 17:10) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal KáňaMichal Káňa
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 11.93 11.6711.93x11.93xx11.52
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(út, 28.8.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Martin VajdaMartin Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
04 47.56 0.0
2 Martin GrulichMartin Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
05 36.91 0.0
3 Martin ŠpilháčekMartin Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 28.77 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(út, 28.8.2018 - 16:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 29.00 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(út, 28.8.2018 - 16:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip ChodilFilip Chodil
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 45.08 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy

(út, 28.8.2018 - 16:20) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ema RyckováEma Rycková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
55 19.36 0.0
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně

(út, 28.8.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vivien UvírováVivien Uvírová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 4 19:36.70
2 Kateřina ČernáKateřina Černá 03 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 19:54.99
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Muži

(út, 28.8.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alexandr MalysaAlexandr Malysa 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 25:31.73
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 5000 m - Dorostenky

(út, 28.8.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sabina BočkováSabina Bočková 01 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 25:31.83
Celkem 1 závodníků

Chůze dráha 1000m - Veteránky

(út, 28.8.2018 - 18:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jaroslava PokorováJaroslava Pokorová 72 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 5:26.25
Celkem 1 závodníků