Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina E

Znojmo (10. 6. 2018)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.98 11.00
2 321 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.11 9.00
3 303 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.53 8.00
4 306 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.65 7.00
5 152 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.66 6.00
6 304 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.03 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 311 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89 5.00
2 65 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.97 4.00
3 69 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.00 3.00
4 228 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.31
5 63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.56
6 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 24.20
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.29 1.00
2 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.96
MS Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.55
36 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
234 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DQ
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 159 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.89
2 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.17
3 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.44
4 35 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 25.03
5 178 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.25
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 14:45) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MS 238 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.23
MS 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.28
MS 159 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 25.65
MS 153 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.99
MS 264 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.78
MS 289 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 26.78
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 60 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 21.98 11.00
2 321 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.11 9.00
3 303 Jakub JanekJakub Janek 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.53 8.00
4 306 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.65 7.00
5 152 František VejmělekFrantišek Vejmělek 01 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 22.66 6.00
6 311 Jiří KorejzJiří Korejz 96 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 22.89 5.00
7 65 Filip ZemanFilip Zeman 99 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.97 4.00
8 69 Jakub KacerJakub Kacer 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.00 3.00
9 304 Daniel SuchánekDaniel Suchánek 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 23.03 2.00
10 68 Viktor VelebaViktor Veleba 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 23.29 1.00
11 228 Petr HudečekPetr Hudeček 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 23.31
12 Petr PolákPetr Polák 01 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.55
13 63 Vojtěch SmutnýVojtěch Smutný 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 23.56
14 159 Milan KučeraMilan Kučera 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 23.89
15 165 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 23.96
16 276 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 24.17
17 274 Lukáš BělákLukáš Bělák 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 24.20
18 74 Petr GaszczykPetr Gaszczyk 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.44
19 35 Sebastián GugaSebastián Guga 01 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 25.03
20 238 Vít PustkaVít Pustka 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 25.23
21 275 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.28
22 159 Sebastian VrzalSebastian Vrzal 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 1 25.65
23 153 Pavel LovětínskýPavel Lovětínský 02 Atletika Jihlava z.s.Atletika Jihlava z.s. 4 25.99
24 178 Adam HrnčířAdam Hrnčíř 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 26.25
25 264 Tomáš NeufussTomáš Neufuss 04 TJ Sokol Velké MeziříčíTJ Sokol Velké Meziříčí 2 26.78
25 289 Matěj ŠulcMatěj Šulc 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 26.78
36 Dalibor HavelkaDalibor Havelka 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 DNS
Daniel KinclDaniel Kincl 98 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 6 DNS
234 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (ne, 10.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 25.50 11.00
2 302 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.66 8.00
3 10 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 25.96 7.00
4 6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.72 1.00
5 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.77
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (ne, 10.6.2018 - 14:30) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 91 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.18 5.50
2 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 26.29 4.00
3 57 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.54 2.00
4 36 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.43
5 304 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.73
6 233 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 28.09
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (ne, 10.6.2018 - 14:30) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 59 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.18 5.50
2 25 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 26.51 3.00
3 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.45
4 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.65
5 12 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.73
6 185 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 28.45
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (ne, 10.6.2018 - 14:30) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 133 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.58 9.00
2 29 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.87
3 308 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.00
4 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 28.39
5 179 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 28.91
6 262 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 29.91
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (ne, 10.6.2018 - 14:30) Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 298 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.95
2 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 27.86
3 305 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.11
4 85 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 28.82
5 232 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 29.78
6 38 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.02
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 3 Patrícia GarčárováPatrícia Garčárová 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 25.50 11.00
2 133 Jana SotákováJana Sotáková 93 ASK BlanskoASK Blansko 4 25.58 9.00
3 302 Michaela TicháMichaela Tichá 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 25.66 8.00
4 10 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 5 25.96 7.00
5 91 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 26.18 5.50
5 59 Izabela ŽilkováIzabela Žilková 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 26.18 5.50
7 278 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 26.29 4.00
8 25 Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 4 26.51 3.00
9 57 Sophia ZápotočnáSophia Zápotočná 00 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.54 2.00
10 6 Dominika MikováDominika Miková 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 6 26.72 1.00
11 303 Veronika ŠmerdováVeronika Šmerdová 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 26.77
12 298 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 26.95
13 36 Lenka MatulováLenka Matulová 02 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 27.43
14 126 Martina HlaváčkováMartina Hlaváčková 00 ASK BlanskoASK Blansko 3 27.45
15 306 Marie JedličkováMarie Jedličková 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 27.65
16 304 Věra LenskáVěra Lenská 01 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 27.73
16 12 Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová 02 AK Olymp Brno, spolek BAK Olymp Brno, spolek B 2 27.73
18 204 Sabina FiantováSabina Fiantová 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 27.86
19 29 Petra TáborskáPetra Táborská 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 27.87
20 308 Martina JuřenčákováMartina Juřenčáková 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 28.00
21 233 Helena VackováHelena Vacková 02 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 1 28.09
22 305 Natálie HlušíNatálie Hluší 02 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 28.11
23 251 Justýna DaňkováJustýna Daňková 02 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 28.39
24 185 Lucie VašíčkováLucie Vašíčková 01 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 6 28.45
25 85 Kateřina KoutnáKateřina Koutná 02 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 28.82
26 179 Anna KolegarováAnna Kolegarová 02 AK Olymp Brno, spolek CAK Olymp Brno, spolek C 3 28.91
27 232 Monika NavrátilováMonika Navrátilová 00 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 29.78
28 262 Sára VitovskáSára Vitovská 01 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 29.91
29 38 Barbora ŽalkovskáBarbora Žalkovská 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 30.02