Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Okresní přebor

Prostějov (2. 5. 2018)
skok vysoký - Muži (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Patrik AlbrechtPatrik Albrecht 960114 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.60
2 Miroslav SlezákMiroslav Slezák 021008 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.55
3 Daniel KhýrDaniel Khýr 040510 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.50
skok vysoký - Ženy (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Aneta KučerováAneta Kučerová 040605 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.40
2 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 031201 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.40
3= Lucie MarkováLucie Marková 050902 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.30
3= Andrea VitáskováAndrea Vitásková 021211 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1.30
skok daleký - Muži (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Matěj ŠípekMatěj Šípek 020823 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5.46
2 Jakub JurčíkJakub Jurčík 030510 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.82
3 Daniel KhýrDaniel Khýr 040510 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.56
skok daleký - Ženy (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Zuzana VítkováZuzana Vítková 031119 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.74
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 020419 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.48
3 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková 041219 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4.25
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Kateřina PolákováKateřina Poláková 050405 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.03
2 Darina NerušilováDarina Nerušilová 050517 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.50
3 Johana KorandováJohana Korandová 051130 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.40
vrh koulí 3kg - Ml. žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam PolanskýAdam Polanský 050205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.05
2 Martin CardaMartin Carda 050617 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 08.34
3 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.45
vrh koulí 3kg - Dorostenky (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Andrea VitáskováAndrea Vitásková 021211 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.01
2 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková 040213 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 07.68
3 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 021108 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 06.64
vrh koulí 4kg - Žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík 031002 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.93
2 Adam ŠálekAdam Šálek 040211 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.26
3 Ondřej KlocOndřej Kloc 040822 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 06.07
hod oštěpem 400g - Ml. žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Sofie SvětlíkováSofie Světlíková 050313 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 28.99
2 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 051005 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 14.98
3 Ema NavrátilováEma Navrátilová 051124 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 10.43
hod oštěpem 500g - Ml. žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam PolanskýAdam Polanský 050205 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 32.52
2 Patrik VodákPatrik Vodák 050302 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 24.18
3 Ondřej HrubýOndřej Hrubý 060306 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.99
hod oštěpem 500g - Dorostenky (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Klára KlvaňováKlára Klvaňová 021108 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 25.26
2 Anna VysloužilováAnna Vysloužilová 020419 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 20.36
hod oštěpem 500g - Žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková 041219 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 18.63
2 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská 041119 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 16.42
3 Sára VrbickáSára Vrbická 041011 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 11.28
hod oštěpem 600g - Žáci (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Antonín KadlecAntonín Kadlec 031030 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 26.83
2 David PospíšilDavid Pospíšil 031108 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 25.86
3 Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka 031021 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 23.29
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (středa, 2.5.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Nela PírkováNela Pírková 060107 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 30.25
2 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 040901 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 29.64
3 Adéla GrigelováAdéla Grigelová 051005 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 27.11