výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Olomouckého kraje mladšího žactva

Prostějov (19. 9. 2018)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 15:55) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.55
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11.11
3 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.43
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11.54
5 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.87
6 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.98
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 15:55) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.94
2 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.66
3 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.12
4 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.30
5 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.42
6 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.55
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš MoravecMatyáš Moravec 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.55
2 Ondřej MondekOndřej Mondek 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 7 11.11
3 Jaroslav JelínekJaroslav Jelínek 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 11.43
4 Nickolas MiškovskýNickolas Miškovský 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 11.54
5 Martin MlčochMartin Mlčoch 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.87
6 Maxmilián SpillerMaxmilián Spiller 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 11.94
7 Jan KhýrJan Khýr 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 11.98
8 Daniel SlavíkDaniel Slavík 05 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 12.66
9 Matěj PěčekMatěj Pěček 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 13.12
10 Jiří TesařJiří Tesař 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 13.30
11 David MartinecDavid Martinec 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 13.42
12 Daniel MoučkaDaniel Moučka 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 7 13.55

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (st, 19.9.2018 - 15:45) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.03
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.41
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.52
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.75
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.84
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (st, 19.9.2018 - 15:45) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.91
2 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.14
3 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.97
4 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.96
5 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.40
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alice DrozdováAlice Drozdová 05 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 7 10.03
2 Eliška ZelováEliška Zelová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 10.41
3 Kateřina ČernockáKateřina Černocká 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 10.52
4 Zuzana KudláčováZuzana Kudláčová 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 10.75
5 Anna StejskalováAnna Stejskalová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 10.84
6 Klára ŠmerkováKlára Šmerková 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 10.91
7 Anežka KlapkováAnežka Klapková 05 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 11.14
8 Anita ŠtarnovskáAnita Štarnovská 06 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 11.97
9 Karolína JuránkováKarolína Juránková 06 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 12.96
10 Kristýna GracováKristýna Gracová 06 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 13.40
Lucie VykročilováLucie Vykročilová 05 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNF