Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Ščudlův memoriál

Šumperk (26. 4. 2018)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 36.59
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 36.60
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 37.40
4 Jindřich SkládalJindřich Skládal 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 6 40.70
5 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 41.36
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 39.01
2 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 40.72
3 David KobylkaDavid Kobylka 00 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 5 41.45
4 Jakub WaclavekJakub Waclavek 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 6 42.91
Lukáš SojákLukáš Soják 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 07:30) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamil SvačinkaKamil Svačinka 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 39.07
2 Jakub ŠimekJakub Šimek 98 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 40.70
3 Libor AlfoldiLibor Alfoldi 00 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 4 43.69
4 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 SŠ železniční a stavební ŠumperkSŠ železniční a stavební Šu... 5 45.17
5 Jan ŽaitlíkJan Žaitlík 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 6 45.71
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 36.59
2 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 36.60
3 Marek ŠvábMarek Šváb 00 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 37.40
4 Filip HavlíčekFilip Havlíček 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 39.01
5 Kamil SvačinkaKamil Svačinka 99 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 3 39.07
6 Jindřich SkládalJindřich Skládal 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 6 40.70
6 Jakub ŠimekJakub Šimek 98 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 40.70
8 Ondřej GrulichOndřej Grulich 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 40.72
9 Aleš BřezinaAleš Březina 02 VOŠ a SPŠ ŠumperkVOŠ a SPŠ Šumperk 2 41.36
10 David KobylkaDavid Kobylka 00 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 5 41.45
11 Jakub WaclavekJakub Waclavek 02 Gymnázium Hejčín OlomoucGymnázium Hejčín Olomouc 6 42.91
12 Libor AlfoldiLibor Alfoldi 00 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 4 43.69
13 Martin SvobodaMartin Svoboda 01 SŠ železniční a stavební ŠumperkSŠ železniční a stavební Šu... 5 45.17
14 Jan ŽaitlíkJan Žaitlík 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 6 45.71
Lukáš SojákLukáš Soják 00 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 26.4.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 42.34
2 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 43.76
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk 6 44.89
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 44.98
5 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 46.55
6 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk 2 46.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 26.4.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 46.74
2 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 48.02
3 Jana VágnerováJana Vágnerová 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 6 49.44
4 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 Střední odborná škola ŠumperkStřední odborná škola Šumperk 5 52.75
5 Marta HoráčkováMarta Horáčková 00 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 3 53.23
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (čt, 26.4.2018 - 07:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 45.61
2 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 47.97
3 Monika WiniarskáMonika Winiarská 02 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 6 50.56
4 Karla MičkerováKarla Mičkerová 02 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 5 50.75
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 2 56.38
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 4 42.34
2 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 3 43.76
3 Klára KucharčukováKlára Kucharčuková 01 Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk 6 44.89
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 5 44.98
5 Kateřina HájkováKateřina Hájková 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 45.61
6 Simona KotrláSimona Kotrlá 01 Gymnázium Šumperk AGymnázium Šumperk A 1 46.55
7 Kateřina DrimajováKateřina Drimajová 00 Obchodní akademie ŠumperkObchodní akademie Šumperk 2 46.71
8 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová 01 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 2 46.74
9 Eliška JuránkováEliška Juránková 03 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 3 47.97
10 Kateřina KvapilováKateřina Kvapilová 02 Gymnázium Šumperk BGymnázium Šumperk B 4 48.02
11 Jana VágnerováJana Vágnerová 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 6 49.44
12 Monika WiniarskáMonika Winiarská 02 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 6 50.56
13 Karla MičkerováKarla Mičkerová 02 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 5 50.75
14 Barbora StašákováBarbora Stašáková 01 Střední odborná škola ŠumperkStřední odborná škola Šumperk 5 52.75
15 Marta HoráčkováMarta Horáčková 00 Gymnázium JeseníkGymnázium Jeseník 3 53.23
16 Kateřina TurkováKateřina Turková 01 Střední zdravotnická škola ŠumperkStřední zdravotnická škola ... 2 56.38