výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo KPD staršího žactva Olomouckého kraje

Šumperk (31. 5. 2018)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 09:35) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.45 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.58 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.74 8.00
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.82 7.00
5 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.96 3.50
6 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.96 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 09:35) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin SedlákMartin Sedlák 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.88 6.00
2 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.10 2.00
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.14 1.00
4 Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.36
5 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.51
Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 09:35) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.93 5.00
2 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.41
3 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.87
4 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.12
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 09:35) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.15
2 Marek VitásekMarek Vitásek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.60
3 Adam ŠálekAdam Šálek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.69
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.45 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 07.58 9.00
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.74 8.00
4 Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 07.82 7.00
5 Martin SedlákMartin Sedlák 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 07.88 6.00
6 Ondřej FojtOndřej Fojt 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 07.93 5.00
7 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 07.96 3.50
7 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 07.96 3.50
9 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 08.10 2.00
10 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 08.14 1.00
11 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.15
12 Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 08.36
13 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 08.41
14 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 08.51
15 Marek VitásekMarek Vitásek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.60
16 Adam ŠálekAdam Šálek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 08.69
17 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 08.87
18 Ondřej KlocOndřej Kloc 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.12
Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNF

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.84 11.00
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.23 9.00
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.32 8.00
4 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 7.00
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.58 6.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.64 3.50
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 09:20) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.60 5.00
2 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64 3.50
3 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.74 0.50
4 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.75
5 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.78
6 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.81
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.99
2 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.11
3 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.12
4 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.23
5 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 09.39
Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 09:20) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 08.67 2.00
2 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 2 09.69
3 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.80
4 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.93
5 Ema PaclíkováEma Paclíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.94
Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 09:20) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.74 0.50
2 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.79
MS Andrea SasínováAndrea Sasínová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.50
MS Valerie BuřtováValerie Buřtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.61
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 07.84 11.00
2 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 08.23 9.00
3 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 08.32 8.00
4 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 08.45 7.00
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.58 6.00
6 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.60 5.00
7 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 08.64 3.50
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 08.64 3.50
9 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 6 08.67 2.00
10 Klára AdlerováKlára Adlerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 08.74 0.50
10 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 08.74 0.50
12 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 08.75
13 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 1 08.78
14 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 08.79
15 Tereza BílkováTereza Bílková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 08.81
16 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 08.99
17 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 09.11
18 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.12
19 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 09.23
20 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 09.39
21 Andrea SasínováAndrea Sasínová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 09.50
22 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 2 09.69
23 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 09.80
24 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 09.93
25 Ema PaclíkováEma Paclíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 09.94
26 Valerie BuřtováValerie Buřtová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 10.61
Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 DNS
Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 DNF

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.51 11.00
2 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.65 9.00
3 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 19.33 8.00
MS Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.05
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.41 7.00
2 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.44 6.00
3 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.25 5.00
4 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.26 3.00
Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF
Adam ŠálekAdam Šálek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 21.03 4.00
2 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.17 2.00
3 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 22.42 1.00
4 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.15
Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 11:30) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.02
2 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.32
3 Ondřej WinklerOndřej Winkler 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.76
4 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 26.45
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 17.51 11.00
2 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 18.05
3 Šimon KikaŠimon Kika 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 18.65 9.00
4 Jiří NovotnýJiří Novotný 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 19.33 8.00
5 Matias ŠpičákMatias Špičák 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.41 7.00
6 Jiří ZedníkJiří Zedník 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.44 6.00
7 Adam HoušťavaAdam Houšťava 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.25 5.00
8 Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 21.03 4.00
9 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 21.26 3.00
10 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 22.02
11 Dominik SvobodaDominik Svoboda 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 22.17 2.00
12 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 22.32
13 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 4 22.42 1.00
14 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 23.15
15 Ondřej WinklerOndřej Winkler 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 23.76
16 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 26.45
Karel BrychtaKarel Brychta 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 DNS
Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNS
Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 DNF
Adam ŠálekAdam Šálek 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 DNF
Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 11:15) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.02 11.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.73 9.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.88 8.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.65 4.00
5 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.72 2.00
6 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 21.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 11:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 20.77 1.00
2 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 22.23
3 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.87
4 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.57
5 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.51
6 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 25.17
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 11:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.59 6.00
2 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 5 20.70 3.00
3 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 20.98
4 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.98
5 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.21
6 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.27
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 31.5.2018 - 11:15) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 20.40 7.00
2 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.64 5.00
3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.71
4 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 21.98
5 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.04
6 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.09
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 31.5.2018 - 11:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.46
2 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.60
3 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.71
4 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.17
5 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 4 23.48
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva KubíčkováEva Kubíčková 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 19.02 11.00
2 Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 19.73 9.00
3 Karolína ZacharováKarolína Zacharová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 19.88 8.00
4 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 20.40 7.00
5 Linda ČernoškováLinda Černošková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 20.59 6.00
6 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5 20.64 5.00
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 20.65 4.00
8 Kristýna NavrátilováKristýna Navrátilová 04 TJ UničovTJ Uničov 5 20.70 3.00
9 Elen VlčkováElen Vlčková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.72 2.00
10 Lucie KutalováLucie Kutalová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 20.77 1.00
11 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 20.98
11 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 20.98
13 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 1 21.15
14 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 21.21
15 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 21.71
16 Hana DohnalováHana Dohnalová 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 21.98
17 Anna KolářováAnna Kolářová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 22.04
18 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 22.09
19 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 22.23
20 Hana ChudobováHana Chudobová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 22.27
21 Klára HýbnerováKlára Hýbnerová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 22.46
22 Adéla ZapletalováAdéla Zapletalová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 22.60
23 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 22.71
24 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 22.87
25 Gabriela SásováGabriela Sásová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 23.17
26 Barbora DubováBarbora Dubová 05 TJ UničovTJ Uničov 4 23.48
27 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 23.57
28 Eliška BartošováEliška Bartošová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 24.51
29 Lucie ČtverákováLucie Čtveráková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 25.17

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 41.72 9.00
2 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.09 8.00
3 Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 44.11 7.00
4 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 46.70 4.00
5 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 56.45 1.00
MS Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 36.71
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 10:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 41.53 11.00
2 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 44.83 6.00
3 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.35 5.00
4 Samuel RobešSamuel Robeš 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.14 3.00
5 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 51.13 2.00
Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4 36.71
2 Jakub ČermákJakub Čermák 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 41.53 11.00
3 Matěj VojáčekMatěj Vojáček 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 41.72 9.00
4 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 42.09 8.00
5 Michal HalamaMichal Halama 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 44.11 7.00
6 Jakub SlavíkJakub Slavík 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 44.83 6.00
7 Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 45.35 5.00
8 Tomáš BundilTomáš Bundil 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 6 46.70 4.00
9 Samuel RobešSamuel Robeš 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 48.14 3.00
10 Vojtěch NevyjelVojtěch Nevyjel 04 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 51.13 2.00
11 Jan KadalaJan Kadala 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 56.45 1.00
Lukáš VajdaLukáš Vajda 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNS

300 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela ČervenáMichaela Červená 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 43.57 11.00
2 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 45.13 9.00
3 Leona KratochvilováLeona Kratochvilová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2 47.97 8.00
4 Ema PaclíkováEma Paclíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 1 52.82 7.00
Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 DNF
Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 DNF
Celkem 6 závodníků

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michal HrochMichal Hroch 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:04.32 11.00
2 Adam HrbekAdam Hrbek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:09.41 9.00
3 Benjamin JakobBenjamin Jakob 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:14.71 8.00
4 Marek KünstlerMarek Künstler 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:20.87 7.00
5 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:34.22 6.00
6 Tomáš Oldřich NesvadbaTomáš Oldřich Nesvadba 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:36.29 5.00
7 Michal KopaMichal Kopa 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:39.95 4.00
8 Václav MinářVáclav Minář 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:58.08 3.00
Matěj SulákMatěj Sulák 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNS
Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. DNF
Celkem 10 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:50) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová 04 TJ UničovTJ Uničov 2:26.98 11.00
2 Nicola MikulkováNicola Mikulková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:31.68 9.00
3 Ludmila HřebíčkováLudmila Hřebíčková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:31.99 8.00
4 Elen MelcrováElen Melcrová 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:35.04 7.00
5 Kristýna PodjuklováKristýna Podjuklová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:38.44 6.00
6 Kateřina MalíkováKateřina Malíková 04 TJ UničovTJ Uničov 2:43.71 5.00
7 Tereza GrégrováTereza Grégrová 04 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:50.04 4.00
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3:31.66 3.00
Celkem 8 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4:47.05 11.00
2 Filip SehnalFilip Sehnal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4:54.99 9.00
3 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4:57.33 8.00
4 Bedřich ZahradníkBedřich Zahradník 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:04.48 7.00
5 Josef PospíšilJosef Pospíšil 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:15.28 6.00
6 Michal HaluzíkMichal Haluzík 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:33.60 5.00
Jáchym KoubaJáchym Kouba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... DNS
Štěpán StrykŠtěpán Stryk 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků

100 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:10) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 14.72 11.00
2 Roman TodorovRoman Todorov 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 15.66 9.00
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 16.63 8.00
4 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 17.18 7.00
5 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.92 6.00
6 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 22.25 5.00
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.79 11.00
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.47 9.00
3 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.76 8.00
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.37 7.00
5 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.16 5.00
6 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 19.98 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 09:00) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 18.14 6.00
2 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.38 4.00
3 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.41 2.00
4 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.97 1.00
5 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.23
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 15.79 11.00
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 16.47 9.00
3 Alena LevkováAlena Levková 04 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 16.76 8.00
4 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2 17.37 7.00
5 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 18.14 6.00
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 18.16 5.00
7 Kateřina NenálováKateřina Nenálová 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 19.38 4.00
8 Tereza KolmačkováTereza Kolmačková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 1 19.98 3.00
9 Vendula ŠkrabákováVendula Škrabáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 20.41 2.00
10 Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 20.97 1.00
11 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 21.23

200 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:25) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 29.31 11.00
2 Vít ZdražilVít Zdražil 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 30.31 9.00
3 Filip MoučkaFilip Moučka 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 32.62 8.00
4 Oliver PungeOliver Punge 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2 37.86 7.00
5 Jaromír NezhybaJaromír Nezhyba 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 6 43.13 6.00
Jakub ZapletalJakub Zapletal 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 1 DNS
Celkem 6 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.47 11.00
2 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.47 9.00
3 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.50 8.00
4 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 33.09 7.00
MS Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 31.44
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 10:15) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 33.61 6.00
2 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 34.95 3.00
3 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 39.50
4 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 40.83
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 31.5.2018 - 10:15) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.93 5.00
2 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 34.50 4.00
3 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.94 2.00
4 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.33 1.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Elena UrbáškováElena Urbášková 03 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 31.44
2 Klára DobešováKlára Dobešová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.47 11.00
3 Šárka PavelkováŠárka Pavelková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 32.47 9.00
4 Zuzana ZadinováZuzana Zadinová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.50 8.00
5 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 33.09 7.00
6 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 33.61 6.00
7 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 33.93 5.00
8 Tereza VálkováTereza Válková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 3 34.50 4.00
9 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 34.95 3.00
10 Tereza JanuškováTereza Janušková 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 5 35.94 2.00
11 Tereza TeličkováTereza Teličková 04 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 39.33 1.00
12 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 39.50
13 Sára VrbickáSára Vrbická 04 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2 40.83

4 x 60 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:55) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vitásek, Špičák, Oplocký, Hošťálek Vitásek, Špičák, Oplocký, Hošťálek Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 3 32.54 11.00
2 Kloc, Moučka, Slavík, Svoboda Kloc, Moučka, Slavík, Svoboda Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 32.98 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 31.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová, Kubíčková, Niebauerová, Zacharová Kolářová, Kubíčková, Niebauerová, Zacharová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.88 11.00
2 Dobešová, Pupíková, Pavelková, Kutalová Dobešová, Pupíková, Pavelková, Kutalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.75 9.00
3 Svobodová, Číhalová, Podjuklová, Dostálová Svobodová, Číhalová, Podjuklová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 33.81 7.00
4 Zapletalová, Zahradníčková, Vítková, Bílková Zapletalová, Zahradníčková, Vítková, Bílková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.93 6.00
5 Kratochvilová, Sásová, Grégrová, Hřebíčková Kratochvilová, Sásová, Grégrová, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 39.39 2.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 31.5.2018 - 11:45) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zadinová, Levková, Černošková, Adlerová Zadinová, Levková, Černošková, Adlerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.77 8.00
2 Chudobová, Hýbnerová, Janušková, Linhartová Chudobová, Hýbnerová, Janušková, Linhartová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.89 5.00
3 Lošťáková, Mezuliánková, Pospíšilová, Zapletalová Lošťáková, Mezuliánková, Pospíšilová, Zapletalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 35.18 4.00
4 Bartošová, Čtveráková, Kochánková, Ševčíková Bartošová, Čtveráková, Kochánková, Ševčíková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 36.65 3.00
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kolářová, Kubíčková, Niebauerová, Zacharová Kolářová, Kubíčková, Niebauerová, Zacharová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 30.88 11.00
2 Dobešová, Pupíková, Pavelková, Kutalová Dobešová, Pupíková, Pavelková, Kutalová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 31.75 9.00
3 Zadinová, Levková, Černošková, Adlerová Zadinová, Levková, Černošková, Adlerová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 32.77 8.00
4 Svobodová, Číhalová, Podjuklová, Dostálová Svobodová, Číhalová, Podjuklová, Dostálová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 33.81 7.00
5 Zapletalová, Zahradníčková, Vítková, Bílková Zapletalová, Zahradníčková, Vítková, Bílková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 33.93 6.00
6 Chudobová, Hýbnerová, Janušková, Linhartová Chudobová, Hýbnerová, Janušková, Linhartová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 34.89 5.00
7 Lošťáková, Mezuliánková, Pospíšilová, Zapletalová Lošťáková, Mezuliánková, Pospíšilová, Zapletalová Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 35.18 4.00
8 Bartošová, Čtveráková, Kochánková, Ševčíková Bartošová, Čtveráková, Kochánková, Ševčíková Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 4 36.65 3.00
9 Kratochvilová, Sásová, Grégrová, Hřebíčková Kratochvilová, Sásová, Grégrová, Hřebíčková AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5 39.39 2.00

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.381.431.481.531.581.611.641.671.701.741.771.80 Body
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.77 ----oooxooxoxoxxx 11.00
2 Matěj HápMatěj Háp
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.64 --ooxoooxxx 9.00
3 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.53 -oooxxx 8.00
4 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.43 -oxxx 7.00
5 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.38 xxoxxx 6.00
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.281.331.381.411.441.471.501.53 Body
1 Alena LevkováAlena Levková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.47 -o-xooxxoxxx 11.00
2 Aneta KučerováAneta Kučerová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 1.41 ooxooxxx 9.00
3 Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 1.41 -oxoxoxxx 8.00
4 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.41 oxooxxoxxx 7.00
5 Hana DohnalováHana Dohnalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.38 xxoxoxoxxx 6.00
6 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.38 ooxxoxxx 5.00
7 Nikola VyhňákováNikola Vyhňáková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 1.38 oxoxxoxxx 4.00
8 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 1.33 oxxoxxx 3.00
9 Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1.28 xxoxxx 2.00
Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 NM
Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 NM xxx
Natálie NavrátilováNatálie Navrátilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 NM xooxxx
Celkem 12 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.122.322.422.522.622.722.82 Body
1 Jiří ZedníkJiří Zedník
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.72 ooooxoxxoxxx 11.00
2 Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.42 oxooxxx 9.00
3 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 2.32 oxxoxxx 8.00
Celkem 3 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.721.922.122.22 Body
1 Eliška BezecnáEliška Bezecná
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 2.12 oxxoxxoxxx 11.00
2 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.72 xxoxxx 9.00
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:40) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benedikt Franti LochmanBenedikt Franti Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 6.16 5,976,075,726,076,066,16x 11.00
2 Martin SedlákMartin Sedlák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 5.68 5,684,41x5,685,475,405,28 9.00
3 Karel BrychtaKarel Brychta
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 5.28 5,284,95x5,284,775,094,48 8.00
4 Adam HoušťavaAdam Houšťava
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5.03 x5,015,035,034,944,93x 7.00
5 Ondřej FojtOndřej Fojt
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.98 ,34,554,814,814,954,894,98 6.00
6 Jason Flaviano Za NzambiJason Flaviano Za Nzambi
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.87 0.04,664,624,664,87x4,69 5.00
7 Roman TodorovRoman Todorov
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.82 4,824,224,144,82xxx 4.00
8 Jakub SlavíkJakub Slavík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.49 x4,490.04,49xx0.0 3.00
9 Marek VitásekMarek Vitásek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.41 4,104,044,414,410.00.00.0 2.00
10 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.34 4,143,924,344,340.00.00.0 1.00
11 Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.18 4,18x3,974,180.00.00.0
12 Samuel RobešSamuel Robeš
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.11 0.04,114,014,110.00.00.0
Matěj VojáčekMatěj Vojáček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 NM 0.0xx0.00.00.00.0
Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 NM 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 NM xxx0.00.00.00.0
Celkem 15 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Anna KolářováAnna Kolářová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 5.14 x4,57x4,575,035,14x 11.00
2 Elen VlčkováElen Vlčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 4.82 4,594,664,704,704,724,824,75 9.00
3 Julie ČíhalováJulie Číhalová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
04 4.67 x4,37x4,374,324,674,65 8.00
4 Klára AdlerováKlára Adlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 4.61 x4,494,144,494,354,244,61 7.00
5 Barbora BílkováBarbora Bílková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 4.54 4,384,244,544,54xx4,23 6.00
6 Zuzana VítkováZuzana Vítková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.46 4,224,094,394,394,364,464,46 5.00
7 Tereza TeličkováTereza Teličková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.44 4,164,194,444,444,024,314,36 4.00
8 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 4.27 4,043,844,264,264,274,07x 3.00
9 Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 4.21 4,21xx4,210.00.00.0 2.00
10 Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.20 3,964,114,204,200.00.00.0 1.00
11 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 4.06 3,944,063,994,060.00.00.0
12 Barbora WiedermannováBarbora Wiedermannová
TJ UničovTJ Uničov
04 4.04 4,034,004,044,040.00.00.0
13 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 4.04 4,043,963,964,040.00.00.0
14 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.87 3,833,693,873,870.00.00.0
15 Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.80 3,58x3,803,800.00.00.0
16 Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.69 2,993,693,043,690.00.00.0
17 Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.46 3,463,363,333,460.00.00.0
18 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.27 x3,272,963,270.00.00.0
MS Elena UrbáškováElena Urbášková
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 5.23
MS Gabriela HrádelováGabriela Hrádelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 3.38
MS Tereza PařilováTereza Pařilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 3.61
Andrea LošťákováAndrea Lošťáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 NM x0.00.00.00.00.00.0
Tereza VálkováTereza Válková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 NM x0.00.00.00.00.00.0
Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 NM xx0.00.00.00.00.0
Celkem 24 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 09.80 09,8009,5909,4209,80x09,630.0 11.00
2 Adéla MikešováAdéla Mikešová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 09.25 ,009,25x09,2506,9007,7507,60 9.00
3 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.83 07,8707,7108,0208,0208,4208,3808,83 8.00
4 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 08.70 08,32x08,7008,70xx08,45 7.00
5 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 08.53 08,2508,3908,5308,5308,1208,0908,20 6.00
6 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 08.35 08,2008,1707,8208,2008,3508,1707,61 5.00
7 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 08.21 08,21xx08,2108,0708,12x 4.00
8 Kateřina NenálováKateřina Nenálová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 07.42 07,0807,3806,0507,3807,42xx 3.00
9 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 07.36 07,3107,36x07,360.00.00.0 2.00
10 Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 06.69 x06,2106,6906,690.00.00.0 1.00
11 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 06.50 06,5006,2506,0506,500.00.00.0
12 Lucie WlasákováLucie Wlasáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 05.54 04,9905,5405,1005,540.00.00.0
MS Tereza PařilováTereza Pařilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 04.80
MS Andrea SasínováAndrea Sasínová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 07.19
MS Gabriela HrádelováGabriela Hrádelová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 06.15
Tereza VysloužilováTereza Vysloužilová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 14.15 13,61x13,3913,6113,7814,0414,15 11.00
2 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 11.00 10,4009,9609,4510,4010,4011,0009,24 9.00
3 Adam ŠálekAdam Šálek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 10.24 09,4010,0209,8710,0209,9309,4610,24 8.00
4 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 09.47 09,4708,7808,5809,4709,3909,2909,35 7.00
5 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 09.44 08,9008,9308,3008,9308,6709,4407,48 6.00
6 David PospíšilDavid Pospíšil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 08.98 08,98xx08,98xxx 5.00
Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 10:15) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 35.76 0.0 11.00
2 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 32.86 0.0 9.00
3 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 23.23 0.0 8.00
4 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 22.73 0.0 7.00
5 Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 21.63 0.0 6.00
6 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 19.07 0.0 5.00
7 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 16.70 0.0 4.00
8 Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 16.69 0.0 3.00
Andrea LošťákováAndrea Lošťáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 11:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 33.76 0.0 11.00
2 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 27.75 0.0 9.00
3 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 27.29 0.0 8.00
4 Oliver PungeOliver Punge
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 26.04 0.0 7.00
5 Ondřej KomárekOndřej Komárek
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 20.93 0.0 6.00
6 Tomáš KadulaTomáš Kadula
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 20.76 0.0 5.00
7 David PospíšilDavid Pospíšil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 20.42 0.0 4.00
8 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 17.51 0.0 3.00
Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 DNS 0.0
Celkem 9 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HéžováBarbora Héžová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 28.77 0.0 11.00
2 Klára KlonováKlára Klonová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 24.63 0.0 9.00
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS 0.0
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Daniel MatušíkDaniel Matušík
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 26.41 0.0 11.00
2 David PospíšilDavid Pospíšil
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 26.29 0.0 9.00
3 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 22.56 0.0 8.00
4 Tomáš KadulaTomáš Kadula
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 22.46 0.0 7.00
5 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 21.58 0.0 6.00
6 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 20.66 0.0 5.00
7 Daniel KhýrDaniel Khýr
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 20.03 0.0 4.00
8 Vít ZdražilVít Zdražil
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 19.53 0.0 3.00
9 Ondřej KolmačkaOndřej Kolmačka
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 14.57 0.0 2.00
10 Ondřej WinklerOndřej Winkler
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 14.23 0.0 1.00
Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 DNS 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:00) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vendula KvapilíkováVendula Kvapilíková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 27.97 0.0 11.00
2 Jana NovákováJana Nováková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 27.07 0.0 9.00
3 Gabriela ŠubováGabriela Šubová
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
03 25.32 0.0 8.00
4 Veronika SvobodováVeronika Svobodová
SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s.
03 25.23 0.0 7.00
5 Magdalena HajdukováMagdalena Hajduková
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 22.97 0.0 6.00
6 Gabriela JuříčkováGabriela Juříčková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 22.96 0.0 5.00
7 Adina LejskováAdina Lejsková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 19.63 0.0 4.00
8 Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 17.41 0.0 3.00
MS Andrea SasínováAndrea Sasínová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 12.08
Aneta UlehlováAneta Ulehlová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 DNS 0.0
Eliška ValentováEliška Valentová
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 NM 0.0
Celkem 11 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (čt, 31.5.2018 - 09:35) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof SládekKryštof Sládek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 41.57 0.0 11.00
2 Filip SehnalFilip Sehnal
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 33.44 0.0 9.00
3 Radim VavříkRadim Vavřík
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
03 28.92 0.0 8.00
4 Tomáš KadulaTomáš Kadula
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 27.25 0.0 7.00
5 Michal HaluzíkMichal Haluzík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 26.67 0.0 6.00
6 Mikuláš TrojekMikuláš Trojek
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
04 26.02 0.0 5.00
7 Matěj KelnarMatěj Kelnar
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 25.95 0.0 4.00
8 Antonín KadlecAntonín Kadlec
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 23.51 0.0 3.00
9 Ondřej PražákOndřej Pražák
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
04 21.10 0.0 2.00
10 Ondřej KlocOndřej Kloc
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
04 19.68 0.0 1.00
11 Tomáš BundilTomáš Bundil
AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s.
04 17.37 0.0
Michal LudvaMichal Ludva
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 DNS 0.0
Celkem 12 závodníků