Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)
400 m - Ženy (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Leona MarečkováLeona Marečková 001029 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 62.54 11.00
2 Michaela ČervenáMichaela Červená 030825 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 66.85 9.00
3 Martina DrásalováMartina Drásalová 011113 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 69.41 8.00
800 m - Muži (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 020904 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:00.11 11.00
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 030125 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:02.01 9.00
3 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 010619 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:02.68 8.00
800 m - Ženy (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 030213 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:22.82 11.00
2 Iva GieselováIva Gieselová 040320 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:23.82 9.00
3 Radka UvizlováRadka Uvizlová 840328 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:28.24 8.00
1500 m - Muži (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vojtěch ZemánekVojtěch Zemánek 010711 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:25.21 11.00
2 Jan RistovskýJan Ristovský 000303 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4:25.36 9.00
3 Adam JanošíkAdam Janošík 010726 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:29.67 8.00
1500 m - Ženy (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Pavla ŠtoudkováPavla Štoudková 030305 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 4:45.02 11.00
2 Radka UvizlováRadka Uvizlová 840328 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 5:25.13 9.00
3 Zuzana KročováZuzana Kročová 770909 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 5:29.54 8.00
5000 m - Muži (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Václav VandrovecVáclav Vandrovec 010228 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 15:29.68 11.00
2 Jan KosteckýJan Kostecký 911118 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16:07.04 9.00
3 Ondřej JílekOndřej Jílek 990712 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 16:19.00 8.00
5000 m - Ženy (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Zuzana KročováZuzana Kročová 770909 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 20:05.20 11.00
2 Lucie KalafutováLucie Kalafutová 830218 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R.Atletický oddíl SVČ Rožnov ... 21:43.10 9.00
4 x 100 m - Ženy (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce Body
1 Trundová, Trundová, Drimajová, Navarová Trundová, Trundová, Drimajová, Navarová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 51.99 11.00
2 Svobodová, Zdražilová, Dostálová, Úlehlová Svobodová, Zdražilová, Dostálová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 53.20 9.00
3 Wagnerová, Jarošková, Kalousová, Glučová Wagnerová, Jarošková, Kalousová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 54.35 8.00
10 km chůze - Muži (sobota, 25.8.2018)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Rostislav KolářRostislav Kolář 870715 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 00:00 11.00
2 Jan PolášekJan Polášek 801129 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 00:00 9.00
3 Petr HavránekPetr Havránek 841209 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 00:00 8.00