Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Pospíšil, Kryštof 00 TJ Šumperk, z.s. 31,00
2 Marečková, Leona 00 AK Šternberk z.s. 31,00
3 Grómanová, Romana 84 SK Hranice, z.s. 28,00
4 Jarošek, Michal 96 Atletický klub Bohumín, z.s. 28,00
5 Luzarová, Adéla 01 Atletika Poruba z.s. 27,00
6 Krupicová, Lucie 01 Atletika Poruba z.s. 26,00
7 Zatloukalová, Barbora 97 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 25,00
8 Králová, Lucie 02 SK Hranice, z.s. 24,00
9 Grulich, Tomáš 01 SK Hranice, z.s. 23,00
10 Orava, Adam 98 SK Hranice, z.s. 23,00
11 Štoudková, Pavla 03 AK Šternberk z.s. 22,00
12 Holec, Jan 82 AK Šternberk z.s. 22,00
13 Drštička, David 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22,00
14 Bubíková, Kateřina 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 22,00
15 Kyzlink, Rostislav 90 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 21,00
16 Štefek, Radim 75 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 20,00
17 Kňáva, Maxim 01 Atletický klub Olomouc z.s. 20,00
18 Grégr, Jakub 02 AK Šternberk z.s. 20,00
19 Zdražilová, Adéla 00 SK Hranice, z.s. 19,00
20 Kročová, Zuzana 77 SK Hranice, z.s. 19,00
21 Hurta, Adam 89 Atletický klub Prostějov, z. s. 19,00
22 Hedrich, Tomáš 89 Atletika Zábřeh, z. s. 19,00
23 Hromek, Vít 97 TJ Šumperk, z.s. 19,00
24 Divišová, Vendula 02 TJ Šumperk, z.s. 18,00
25 Navarová, Klára 02 TJ Šumperk, z.s. 18,00
26 Vlčková, Tereza 02 Atletika Poruba z.s. 18,00
27 Pokorná, Barbora 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 18,00
28 Korgerová, Kateřina 01 TJ Šumperk, z.s. 17,00
29 Staňková, Tereza 00 TJ Šumperk, z.s. 17,00
30 Čejnová, Veronika 00 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17,00
31 Skýpala, Michal 89 TJ Šumperk, z.s. 17,00
32 Dočkal, Lukáš 92 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
33 Uvizlová, Radka 84 AK Šternberk z.s. 17,00
34 Uhrin, Jan 97 Atletický klub Olomouc z.s. 17,00
35 Kolomazník, Pavel 73 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 17,00
36 Kukla, Pavel 71 SK Hranice, z.s. 17,00
37 Trundová, Markéta 99 TJ Šumperk, z.s. 17,00
38 Vařeka, Jan 99 Atletický klub Prostějov, z. s. 16,00
39 Koutný, Ladislav 99 SK Hranice, z.s. 16,00
40 Khýr, Bronislav 75 Atletický klub Prostějov, z. s. 16,00
41 Paťavová, Natálie 03 SKM Valašské Meziříčí 16,00
42 Doleželová, Michaela 97 AK Šternberk z.s. 16,00
43 Kalafutová, Lucie 83 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 16,00
44 Lisník, Petr 00 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 16,00
45 Šubík, Adam 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 15,00
46 Legerská, Adéla 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
47 Drásalová, Martina 01 TJ Šumperk, z.s. 15,00
48 Witoszek, Marek 84 TJ Jäkl Karviná, z. s. 15,00
49 Přibylová, Kateřina 99 Atletika Poruba z.s. 15,00
50 Trundová, Hana 99 TJ Šumperk, z.s. 14,00
51 Vašinová, Pavlína 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 14,00
52 Kotrlá, Simona 01 TJ Šumperk, z.s. 13,00
53 Skřeček, David 02 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 13,00
54 Picmausová, Petra 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 13,00
55 Drimajová, Kateřina 00 TJ Šumperk, z.s. 13,00
56 Červená, Michaela 03 AK Šternberk z.s. 13,00
57 Berková, Katarína 81 TJ Šumperk, z.s. 13,00
58 Horák, Vojtěch 03 Atletický klub Olomouc z.s. 12,50
59 Špilháček, Michal 02 SK Hranice, z.s. 12,00
60 Wagnerová, Karolína 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 12,00
61 Lenhart, Ondřej 02 AK Šternberk z.s. 12,00
62 Váverka, Jonáš 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
63 Patalová, Gabriela 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
64 Klvaňa, Václav 98 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
65 Dluhoš, Matěj 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 12,00
66 Nezval, Jakub 01 Atletický klub Prostějov, z. s. 11,50
67 Valach, Václav 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 11,00
68 Zemánek, Vojtěch 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
69 Vandrovec, Václav 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 11,00
70 Kolář, Rostislav 87 SK Hranice, z.s. 11,00
71 Celta, Martin 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 11,00
72 Matušková, Natálie 01 TJ Jäkl Karviná, z. s. 11,00
73 Hlavačka, Thomas 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 11,00
74 Odvářka, Jiří 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 11,00
75 Záleský, Stanislav 87 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 11,00
76 Dostálová, Adéla 03 SK Hranice, z.s. 11,00
77 Úlehlová, Klára 82 SK Hranice, z.s. 11,00
78 Golasovská, Lucie 04 SKM Valašské Meziříčí 10,00
79 Skřivánek, Petr 94 SK Hranice, z.s. 10,00
80 Kostecký, Jan 91 TJ Šumperk, z.s. 9,00
81 Lang, Tomáš 99 TJ Šumperk, z.s. 9,00
82 Gieselová, Iva 04 TJ Šumperk, z.s. 9,00
83 Vajda, Lukáš 03 TJ Šumperk, z.s. 9,00
84 Kovář, Dan 02 Atletika Poruba z.s. 9,00
85 Ristovský, Jan 00 TJ Šumperk, z.s. 9,00
86 Polášek, Jan 80 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 9,00
87 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 8,00
88 Janošík, Adam 01 AK Šternberk z.s. 8,00
89 Zecha, Vojtěch 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 8,00
90 Večeřa, Aleš Walter 01 Atletika Poruba z.s. 8,00
91 Kalousová, Adéla 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 8,00
92 Kopec, Adam 99 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 8,00
93 Jílek, Ondřej 99 TJ Šumperk, z.s. 8,00
94 Dočkal, Tomáš 97 Atletický klub Olomouc z.s. 8,00
95 Svobodová, Jitka 84 SK Hranice, z.s. 8,00
96 Hanáková, Tereza 04 SKM Valašské Meziříčí 7,50
97 Glučová, Anna 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 7,00
98 Szymanik, Adam 96 TJ Jäkl Karviná, z. s. 7,00
99 Haltmar, Miroslav 95 AK Šternberk z.s. 7,00
100 Arbeit, Marek 00 TJ Šumperk, z.s. 7,00
101 Kasparová, Michaela 73 SK Hranice, z.s. 6,50
102 Kociánová, Vendula 04 SKM Valašské Meziříčí 6,00
103 Fialová, Dominika 04 Atletika Poruba z.s. 6,00
104 Brzyszkowská, Katrin 03 SK Hranice, z.s. 6,00
105 Grégrová, Tereza 04 AK Šternberk z.s. 6,00
106 Kubičný, Jakub 95 SKM Valašské Meziříčí 6,00
107 Jarošková, Lenka 00 Atletický klub Bohumín, z.s. 6,00
108 Bajánaru, Marius-Andrei 01 SKM Valašské Meziříčí 6,00
109 Chodil, Filip 01 SK Hranice, z.s. 6,00
110 Přidal, Tomáš 03 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
111 Duda, Samuel 02 Atletický klub Olomouc z.s. 6,00
112 Holonová, Anna 01 Atletika Poruba z.s. 5,00
113 Sikorová, Natálie 01 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
114 Maksová, Anna 02 TJ Šumperk, z.s. 5,00
115 Žlutíř, Marek 01 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
116 Berger, Jan 00 Atletický klub Olomouc z.s. 5,00
117 Havránek, Petr 84 SK Hranice, z.s. 5,00
118 Broda, Michal 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 5,00
119 Friedel, Tomáš 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
120 Heczko, Michal 92 Atletický klub Bohumín, z.s. 5,00
121 Svobodová, Veronika 03 SK Hranice, z.s. 5,00
122 Pavelková, Šárka 04 TJ Šumperk, z.s. 5,00
123 Šebesta, Zbyněk 62 SK Hranice, z.s. 5,00
124 Kaspar, Vladislav 59 SK Hranice, z.s. 4,00
125 Toová, Klára 04 Atletika Poruba z.s. 4,00
126 Bierská, Johana 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
127 Číhalová, Julie 04 SK Hranice, z.s. 4,00
128 Tomica, Martin 90 Atletický klub Prostějov, z. s. 4,00
129 Bubík, Adam 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 4,00
130 Velička, Jan 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 4,00
131 Bednarský, Václav 01 TJ Šumperk, z.s. 4,00
132 Marešová, Natalie 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 4,00
133 Palla, Miloš 02 Atletický klub Olomouc z.s. 4,00
134 Čmakalová, Natálie 01 TJ Šumperk, z.s. 3,00
135 Skýpala, Tobiáš 01 SKM Valašské Meziříčí 3,00
136 Hradil, Michal 91 Atletický klub Olomouc z.s. 3,00
137 Albrecht, Patrik 96 Atletický klub Prostějov, z. s. 3,00
138 Schlemmerová, Markéta 96 TJ Šumperk, z.s. 3,00
139 Morská, Adéla 03 Atletický klub Bohumín, z.s. 3,00
140 Tretera, Marek 80 Atletický oddíl SVČ Rožnov p.R. 3,00
141 Zika, Josef 71 Atletika Zábřeh, z. s. 2,00
142 Malinková, Beata 03 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
143 Dobešová, Klára 04 TJ Šumperk, z.s. 2,00
144 Kelnar, Matěj 04 Atletický klub Olomouc z.s. 2,00
145 Svoboda, Dalibor 89 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s. 2,00
146 Vysloužil, Libor 89 Atletický klub Prostějov, z. s. 2,00
147 Kučerová, Bára 01 AK Šternberk z.s. 2,00
148 Šindelková, Dominika 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 2,00
149 Gebková, Aneta 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 2,00
150 Martinková, Tereza 02 TJ Jäkl Karviná, z. s. 2,00
151 Bébar, Theo 02 Atletický klub Bohumín, z.s. 1,00
152 Plško, Radim 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s. 1,00
153 Dobeš, Vojtěch 01 TJ Šumperk, z.s. 1,00
154 Zahraj, Krystian 88 TJ Jäkl Karviná, z. s. 1,00
155 Vašíček, Tomáš 94 SK Hranice, z.s. 1,00
156 Linhartová, Kateřina 03 TJ Šumperk, z.s. 1,00
157 Kadla, Jiří 62 SKM Valašské Meziříčí 1,00
158 Procházka, Marek 74 TJ Šumperk, z.s. 1,00