Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub GrégrJakub Grégr 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:00.11 11.00
2 Thomas HlavačkaThomas Hlavačka 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:02.01 9.00
3 Vojtěch ZechaVojtěch Zecha 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:02.68 8.00
4 Bronislav KhýrBronislav Khýr 75 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:04.03 7.00
5 Petr SkřivánekPetr Skřivánek 94 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:04.65 6.00
6 Ondřej LenhartOndřej Lenhart 02 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:05.40 5.00
7 Jan VeličkaJan Velička 01 Atletický oddíl Slavia Havířov, z.s.Atletický oddíl Slavia Haví... 2:05.52 4.00
8 Michal HradilMichal Hradil 91 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:05.86 3.00
9 Martin TomicaMartin Tomica 90 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 2:07.30 2.00
10 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:08.02 1.00
11 Martin BoxanMartin Boxan 02 Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2:24.00
Celkem 11 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 11:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla DostálováAdéla Dostálová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:22.82 11.00
2 Iva GieselováIva Gieselová 04 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:23.82 9.00
3 Radka UvizlováRadka Uvizlová 84 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:28.24 8.00
4 Martina DrásalováMartina Drásalová 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:28.43 7.00
5 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2:28.76 6.00
6 Veronika SvobodováVeronika Svobodová 03 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2:31.73 5.00
7 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:38.77 4.00
8 Markéta SchlemmerováMarkéta Schlemmerová 96 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:40.22 3.00
9 Dominika ŠindelkováDominika Šindelková 01 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 2:46.34 2.00
10 Kateřina LinhartováKateřina Linhartová 03 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 2:48.76 1.00
11 Adéla MorskáAdéla Morská 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2:50.57
MS Ema KlimentováEma Klimentová 05 AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 2:32.30
Celkem 12 závodníků