Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)

trojskok - Muži (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kryštof PospíšilKryštof Pospíšil
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
00 13.65 +1.6 m/s xx13.61  +1.313.6113.20  +1.0x13.65  +1.6 11.00
2 Jonáš VáverkaJonáš Váverka
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
01 12.42 +1.1 m/s x11.91  +2.612.42  +1.112.4212.20  +1.2x12.41  +1.5 9.00
3 Tomáš HedrichTomáš Hedrich
Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s.
89 12.24 +1.1 m/s 11.59  +1.712.04  +3.011.94  +1.512.0412.09  +1.6x12.24  +1.1 8.00
4 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 12.19 +1.0 m/s 11.87  +1.411.84  +2.211.87  +2.011.8712.07  +1.2x12.19  +1.0 7.00
5 Adam ŠubíkAdam Šubík
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
01 11.78 +0.9 m/s 11.66  +1.511.67  +3.611.62  +1.811.6711.78  +0.9xx 6.00
6 Petr LisníkPetr Lisník
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
00 11.68 +1.7 m/s 11.21  +2.110.98  +0.611.68  +1.711.6811.29  +1.511.18  +0.910.73  +1.4 5.00
7 Marek WitoszekMarek Witoszek
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
84 11.34 +1.0 m/s 11.17  +2.311.30  +2.411.34  +1.011.34xxx 4.00
Tomáš VykydalTomáš Vykydal
TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s.
81 DNS 0.00.00.00.00.00.00.0
Celkem 8 závodníků

trojskok - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 11.04 +1.8 m/s 10.37  +1.3x10.87  +0.810.87x10.66  +1.711.04  +1.8 11.00
2 Barbora PokornáBarbora Pokorná
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 10.85 +0.2 m/s 10.77  +1.2x10.74  +1.310.77x10.85  +0.209.31 9.00
3 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 10.74 +1.3 m/s 10.17  +1.210.44  +0.1x10.4410.74  +1.3xx 8.00
4 Adéla LegerskáAdéla Legerská
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 10.42 +1.1 m/s 10.41  +1.609.83  +0.209.59  +0.210.4110.42  +1.110.34  +1.0x 7.00
5 Veronika ČejnováVeronika Čejnová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
00 10.38 +0.9 m/s 10.28  +1.3x10.38  +0.910.38--- 6.00
6 Natálie MatuškováNatálie Matušková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
01 09.95 +2.2 m/s 09.84 +0.0 m/s x09.35  +0.009.74  +0.609.7409.84  +0.0 +1.709.95  +2.2 5.00
7 Natalie MarešováNatalie Marešová
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.90 +1.2 m/s x09.52  +0.009.90  +1.209.9009.51  +1.009.71  +2.10.0  +2.1 4.00
8 Kateřina PřibylováKateřina Přibylová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
99 09.83 09.82  +1.509.73  +0.1x09.8209.83xx 3.00
9 Tereza MartinkováTereza Martinková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
02 09.60 +0.7 m/s 09.43  +1.7x09.60  +0.709.600.00.00.0 2.00
Celkem 9 závodníků