Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina D

Šumperk (25. 8. 2018)

4 x 100 m - Muži (Běh)

Běh 01 (so, 25.8.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopec, Skřeček, Dluhoš, Drštička Kopec, Skřeček, Dluhoš, Drštička Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 45.76 11.00
2 Grégr, Lenhart, Dohnal, Tichý Grégr, Lenhart, Dohnal, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 46.26 9.00
3 Vašíček, Koutný, Orava, Skřivánek Vašíček, Koutný, Orava, Skřivánek SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.30 7.00
4 Dočkal, Žlutíř, Palla, Hradil Dočkal, Žlutíř, Palla, Hradil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 47.61 6.00
5 Kroul, Hedrich, Švub, Boxan Kroul, Hedrich, Švub, Boxan Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 49.22 3.00
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 25.8.2018 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bartoň, Lang, Pospíšil, Hromek Bartoň, Lang, Pospíšil, Hromek TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 46.29 8.00
2 Vařeka, Ředina, Nezval, Franc Vařeka, Ředina, Nezval, Franc Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 48.20 5.00
3 Valach, Bébar, Šubík, Celta Valach, Bébar, Šubík, Celta Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 48.75 4.00
4 Kelnar, Přidal, Duda, Berger Kelnar, Přidal, Duda, Berger Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.54 2.00
5 Szymanik, Szymanik, Zahraj, Vorel Szymanik, Szymanik, Zahraj, Vorel TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 56.50 1.00
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kopec, Skřeček, Dluhoš, Drštička Kopec, Skřeček, Dluhoš, Drštička Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 5 45.76 11.00
2 Grégr, Lenhart, Dohnal, Tichý Grégr, Lenhart, Dohnal, Tichý AK Šternberk z.s.AK Šternberk z.s. 3 46.26 9.00
3 Bartoň, Lang, Pospíšil, Hromek Bartoň, Lang, Pospíšil, Hromek TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 4 46.29 8.00
4 Vašíček, Koutný, Orava, Skřivánek Vašíček, Koutný, Orava, Skřivánek SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 46.30 7.00
5 Dočkal, Žlutíř, Palla, Hradil Dočkal, Žlutíř, Palla, Hradil Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4 47.61 6.00
6 Vařeka, Ředina, Nezval, Franc Vařeka, Ředina, Nezval, Franc Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 48.20 5.00
7 Valach, Bébar, Šubík, Celta Valach, Bébar, Šubík, Celta Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 48.75 4.00
8 Kroul, Hedrich, Švub, Boxan Kroul, Hedrich, Švub, Boxan Atletika Zábřeh, z. s.Atletika Zábřeh, z. s. 2 49.22 3.00
9 Kelnar, Přidal, Duda, Berger Kelnar, Přidal, Duda, Berger Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3 51.54 2.00
10 Szymanik, Szymanik, Zahraj, Vorel Szymanik, Szymanik, Zahraj, Vorel TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 56.50 1.00

4 x 100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 25.8.2018 - 14:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Trundová, Trundová, Drimajová, Navarová Trundová, Trundová, Drimajová, Navarová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 6 51.99 11.00
2 Svobodová, Zdražilová, Dostálová, Úlehlová Svobodová, Zdražilová, Dostálová, Úlehlová SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 53.20 9.00
3 Wagnerová, Jarošková, Kalousová, Glučová Wagnerová, Jarošková, Kalousová, Glučová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 1 54.35 8.00
4 Pavelková, Pupíková, Gieselová, Maksová Pavelková, Pupíková, Gieselová, Maksová TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 54.52 7.00
5 Picmausová, Gebková, Sikorová, Seberová Picmausová, Gebková, Sikorová, Seberová Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 56.13 6.00
6 Malinková, Bierská, Juřicová, Marešová Malinková, Bierská, Juřicová, Marešová TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 60.93 5.00
Celkem 6 závodníků